Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    138
Aga bir kere doğru yorumun olsa da şaşırsak. Salt nefret ile yorum yazıyon.:(

Ben kapak etmekten bıktım usta.:D
İlk andan beri bu olay mevcut. Enel dövüşü, lucci dövüşü, Croc dövüşü hepsi meyve. Croc dövüşüne bak mesela, delinmesi yok, kurutulması yok neden lastik deyip geçiyor üzerine su damlıyor diye eski halini falan alıyor.

Tanrı meyvesi ilk andan beri etkiliydi. Senin bu konuda yanık olman bir şeyi değiştirmez. Bu meyvenin muadili yok.

İlk andan beri bu olay mevcut. Enel dövüşü, lucci dövüşü, Croc dövüşü hepsi meyve. Croc dövüşüne bak mesela, delinmesi yok, kurutulması yok neden lastik deyip geçiyor üzerine su damlıyor diye eski halini falan alıyor.

Tanrı meyvesi ilk andan beri etkiliydi. Senin bu konuda yanık olman bir şeyi değiştirmez. Bu meyvenin muadili yok.
Lastik diye olmadığını gördük. Mum adam da kurultukdan sonra geri döndü. Enel dövüşünde zaten lastik diye etkilenmedi. Bu olayın yaşandığı başka yer yok. Hasar almama dedin. Hasar aldığı yeri attım kapak oldun. Don Krieg gibi çok zayıf bir adam bile Luffy'nin Tanrısal meyvesine zarar verebiliyordu. Big Mom doğuştan daha büyük savunmaya sahipti. Devler zarar veremiyordu. Sen bu argümanı al iyi bir düşün.

Çelik adamın savunması bile çok daha üstün Luffy'den. Don Krieg bu adama çizik bırakamaz. Luffy'i ise delik deşik etmişti. Nerde Tanrı meyvesi? Boş boş argümanlar. Altında bir doluluk yok. Algı.

Lastik diye olmadığını gördük. Mum adam da kurultukdan sonra geri döndü. Enel dövüşünde zaten lastik diye etkilenmedi. Bu olayın yaşandığı başka yer yok. Hasar almama dedin. Hasar aldığı yeri attım kapak oldun. Don Krieg gibi çok zayıf bir adam bile Luffy'nin Tanrısal meyvesine zarar verebiliyordu. Big Mom doğuştan daha büyük savunmaya sahipti. Devler zarar veremiyordu. Sen bu argümanı al iyi bir düşün.
Hasar almıyor zaten ne kapağı kendi kendine yine tribe girmişsin xD

Normal bir karakterin hasarı ile lastiğin hasarı bir mi :oleyo2:

Tribe girmene gerek yok sakin ol bu arada. Lastik eleman bu hasar almaması ilk andan beri var. Ben de sana falanca karakterin bunun kafasına bir şeyler geçirmesi ve karşılığında ben lastiğim cart curt olayını mı atayım kapak diye. Az biraz yükselt şu seviyeyi yav.

Son düzenleme:

1-luffy meyvesini çalıştı geliştirdi.
2-her meyvenin kendi artısı var,bunun artısı da lastik olduğundan hasardan etkilenmemesi,ki adamı hala haki ile veya kesici bi aletle madara edebilirsin.ki bu özelliği dengelemde için her viteste ayrı ayrı zaaflar da var.

3-enel meyve'ye yazar buna katılıyorum.
4-croc dövüşü de meyveye yazar.

5-lucci dövüşü meyveye yazmaz.

6-ilk andan beri etkiliydi ve meyvenin muadili yok demişsin ama bu meyve base formunda dandik bir meyve.ben şayet lastik yemem.
Deprem,magma,su ejderi,buz,ışık gibi efsane meyveler var.luffy gayet kendi emeğiyle geliştirdi meyveyi.(5.vites hariç,orada meyve gerçekten taşımaya başladı.)

Son düzenleme:
Meyve diyorsunda bu adam 10 yıl boyunca çalıştı meyvesini geliştirmek için.kurutulup geri gelme muhabbeti saçmaydı evet ona katılıyorum ama meyvenin özelliği zaten lastik olmak.
Ki hala kesici-delici saldırılardan ve hakiden hasar yiyordu.her meyvenin artısı oluyor luffy'nin meyvesinin eksisi de var üstelik.ömründen sömürüyor gear 5 öncesi meyve benim için çok sıkıntı değildi.g5 tanrı yaptı çocuğu.
Gear 5 öncesi de meyve gayet etkili bir meyveydi. Pek çok hasara karşı direnci var, kesici ve delici yani sivri yada keskin objeler hariç.

Hasar almıyor zaten ne kapağı kendi kendine yine tribe girmişsin xD

Normal bir karakterin hasarı ile lastiğın hasarı bir mi :oleyo2:

Tribe girmene gerek yok sakin ol bu arada. Lastik eleman bu hasar almaması ilk andan beri var. Ben de sana falanca karakterin bunun kafasına bir şeyler geçirmesi ve karşılığında ben lastiğim cart curt olayını mı atayım kapak diye. Az biraz yükselt şu seviyeyi yav.
Gurara Gurara. Lastik donabiliyor. Deprem meyvesi donmuyor haberin olsun.

Luffy meyve yemese şuan köyündeki deniz canavarını yenip denize açılmaya çalışan 20 yaşında bir genç olacaktı.

Meyve sayesinde kolunu gerip güçlü vurabiliyor ve kolunu uzatıp uzun menzilli saldırabiliyor, meyvesiz ve hakinin h sini bilmeyen Luffy o deniz canavarını en iyi ihtimalle 20 yaşında yener

Diğer meyvesiz karakterlere bakın prime halleri kac yaş, Luffy şuan kac yaşında ? Luffy her vites attığında seviye atladı, Garp gibi meyvesiz ve donanma eğitimi olmadan yetişse 30 yaşından önce Lucciyi falan yenemezdi hayal kuruyor Luffyciler :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık