Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Rahat derken ne anladin? Rahat demek ile kastım belli. Lufy vs King galibi Luffy'dir. Queen vs Luffy de Luffy'dir. Bu dövüşleri çok rahat kazanır değil oyumu Luffy'e veririm rahat demek için rahat diyorum

Misal sen Luffy'e sağ kol hemen altı dedin. Yani Kata altı Queen üstü dedin. Zoro'ya da öyle. Peki ya Luffy Kata ile dovuste güçlendi ise Zoro daha güçlü mü döndü zaman atlamasindan?

O araya koymak demek sen de Luffy sağ kol seviyesi görüyorsun demek.

Haksızlık yapıyorsun Luffy'e.

Bir de merak ediyorum bunu cidden.
Queen vs Sanji
Zoro ve King düşünüyorsun. Peki Luffy için kiminle eşleşti diyeceksin? Kaido ile kapissa sağ kolları da aşar bu arada arc sonu muhtemelen
Rahatlıkla diyorsun. Anladım. Da.... Nereden geliyor bu rahatlıkla alır altyapısı ? Bal, şans, yardım dersen anlarım. Zira önceki dövüşlerinde kazanmasını sağlayan şeyler bunlardı. Hee gücüyle yardımsız, balsız alır diyorsan da orda duracaksın. Kusura bakma :(

Benim geçen sana attığım listeye binaen diyorsun. Hayır, Luffy'yi Kata'nın altına yazmışsam Kata'dan güçsüzdür.

Zoro'nun daha güçlü dönme olasılığı rahatsız mı ediyor seni ? Ya da neden daha güçlü dönemesin ? Sebep ne yani ?

Kaido'yla kapışsa ne olacak ? Tek mi alacak? Hayır. Yardımsız mı alacak ? Hayır. Alabilecek mi ? O da belli değil. Kaido handikapsız mı olacak ? Bunun cevabı da büyük ihtimalle hayır. Bak şu var. Luffy sağ kol-amiral seviyesi olur arc sonu o ayrı. Kaido'yla dövüşürken p-up alırsa o zaman gelişir. Ama işte dönüp dolaşıp konu Haticeye geliyor. Neticeye bakıyorsun ama haticeler kan ağlıyor :bilmem: :(

Luffy Katakuri'yi iradede geçmiştir şıkkı 150 oy almış. Fakat ben Luffy'nin iradede baştan beri önde olduğunu düşünüyorum.

Şu da enteresan. Luffy sağ kol seviyesi değil o ayrı ama Kata'yı bir şekilde yendi diye diğer sağ kolları da aştı diye düşünmek... Zannedersiniz sağ kolların hepsi aynı fabrikadan çıkmış, aynı model, aynı güç. Böyle de değişik bişey :bilmem:

Kaido dövüşü asrın saçmalığı olacak herhalde bu gidişle. Hayırlısı.

Rahatlıkla diyorsun. Anladım. Da.... Nereden geliyor bu rahatlıkla alır altyapısı ? Bal, şans, yardım dersen anlarım. Zira önceki dövüşlerinde kazanmasını sağlayan şeyler bunlardı. Hee gücüyle yardımsız, balsız alır diyorsan da orda duracaksın. Kusura bakma :(

Benim geçen sana attığım listeye binaen diyorsun. Hayır, Luffy'yi Kata'nın altına yazmışsam Kata'dan güçsüzdür.

Zoro'nun daha güçlü dönme olasılığı rahatsız mı ediyor seni ? Ya da neden daha güçlü dönemesin ? Sebep ne yani ?

Kaido'yla kapışsa ne olacak ? Tek mi alacak? Hayır. Yardımsız mı alacak ? Hayır. Alabilecek mi ? O da belli değil. Kaido handikapsız mı olacak ? Bunun cevabı da büyük ihtimalle hayır. Bak şu var. Luffy sağ kol-amiral seviyesi olur arc sonu o ayrı. Kaido'yla dövüşürken p-up alırsa o zaman gelişir. Ama işte dönüp dolaşıp konu Haticeye geliyor. Neticeye bakıyorsun ama haticeler kan ağlıyor :bilmem: :(
Hemen diyeyim. Zoro King alacak. Sanji Queen alacak diyorsun :/ Eee. Lider Luffy kimi alacak?

Zoro tek Jack'i dahi alamazsa onu aşağı mı koyacaksin??

G4 ile Dof'a aşağılayıcı bir şekilde sehir turu attirdi. Kata ile savaşında bazı yerlerinde üstün de geldi.

King ile dovusse 1v1 kesin Luffy alır derim. Çünkü Luffy bu eşiği atladı. Daha ne olsun. Sonuç hep bellidir. Zorlanır ve alır Luffy

Zoro ve Sanji tek başına yardımsız YC1 ve YC2 alıyorsa Luffy de tek Kaido olur diyorum. O kadar olanaksız

Densentsu'ya katılıyorum.
Bu yüzden ünvanlar üzerinden seviye ölçmek abestir. Daha önce de söylemiştim, Luffy Crocodile'ı yendiğinde diğer shichibukailer tehdit olmaktan çıkmadılar.

Luffy sağ kol seviyesi midir sorusu da abestir. Doğru soru Luffy Katakuri seviyesi midir olmalı.

Hemen diyeyim. Zoro King alacak. Sanji Queen alacak diyorsun :/ Eee. Lider Luffy kimi alacak?

Zoro tek Jack'i dahi alamazsa onu aşağı mı koyacaksin??

G4 ile Dof'a aşağılayıcı bir şekilde sehir turu attirdi. Kata ile savaşında bazı yerlerinde üstün de geldi.

King ile dovusse 1v1 kesin Luffy alır derim. Çünkü Luffy bu eşiği atladı. Daha ne olsun. Sonuç hep bellidir. Zorlanır ve alır Luffy

Zoro ve Sanji tek başına yardımsız YC1 ve YC2 alıyorsa Luffy de tek Kaido olur diyorum. O kadar olanaksız
Kaido ile sağ kollar arasında hayvani fark var. Zoro kingi aldı diye luffy kaidoyu alacak diye bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık