Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Luffy meyve kullanımı konusunda şu sıra seride zirve olabilir.Meyveyi şekillendirme mevzusunda Katanın üzerinde görüyorum.Doflaminho'yla birlikte zirve desek daha doğru olabilir.

Rahat ? o_O Valla helal olsun sana :alkis:

Dof'u yeniyor ama nasıl yeniyor ? Kata'yı yeniyor ama nasıl yeniyor ? Cracker'i yeniyor ama nasıl yeniyor ? Sürekli Haticeye değil neticeye bakmak Luffy fanlarının hoşuna giden ve işine gelen şeydir. Böyle bakılırsa "yahu bu adama haksızlık mı ediliyor" dersin elbet.

Luffy henüz sağ kol değildir. Net!
Rahat derken ne anladin? Rahat demek ile kastım belli. Lufy vs King galibi Luffy'dir. Queen vs Luffy de Luffy'dir. Bu dövüşleri çok rahat kazanır değil oyumu Luffy'e veririm rahat demek için rahat diyorum

Misal sen Luffy'e sağ kol hemen altı dedin. Yani Kata altı Queen üstü dedin. Zoro'ya da öyle. Peki ya Luffy Kata ile dovuste güçlendi ise Zoro daha güçlü mü döndü zaman atlamasindan?

O araya koymak demek sen de Luffy sağ kol seviyesi görüyorsun demek.

Haksızlık yapıyorsun Luffy'e.

Bir de merak ediyorum bunu cidden.
Queen vs Sanji
Zoro ve King düşünüyorsun. Peki Luffy için kiminle eşleşti diyeceksin? Kaido ile kapissa sağ kolları da aşar bu arada arc sonu muhtemelen

Luffy net sag kol seviyesi luffy'nin g4 yumrukları kata'ya zarar veriyodu logia tarzı meyvesi olmasa bence daha rahat alırdı kata'yi kingi her türlü yener ama zorlanır yine.

Rahat derken ne anladin? Rahat demek ile kastım belli. Lufy vs King galibi Luffy'dir. Queen vs Luffy de Luffy'dir. Bu dövüşleri çok rahat kazanır değil oyumu Luffy'e veririm rahat demek için rahat diyorum

Misal sen Luffy'e sağ kol hemen altı dedin. Yani Kata altı Queen üstü dedin. Zoro'ya da öyle. Peki ya Luffy Kata ile dovuste güçlendi ise Zoro daha güçlü mü döndü zaman atlamasindan?

O araya koymak demek sen de Luffy sağ kol seviyesi görüyorsun demek.

Haksızlık yapıyorsun Luffy'e.

Bir de merak ediyorum bunu cidden.
Queen vs Sanji
Zoro ve King düşünüyorsun. Peki Luffy için kiminle eşleşti diyeceksin? Kaido ile kapissa sağ kolları da aşar bu arada arc sonu muhtemelen
Belki de daha güçlü döndü ne belli? Alla alla :D Zoro powerupsız gitsin jacki alsın, 2 yıllık eğitimden en güçlü dönen kişidir elbette. Luffy fanları bile bunu söylüyor. O yüzden de power up olmadan alamaz diyorlar. Şuana kadar Zoro bir power up almadı. Tam gücünü bırak yarı gücünü bile görmedik.

@Kaizokuo yonkou etmiyor diye niye direkt sağ kol oluyor? Bence anca sol kol eder. Sağ kol için temiz bir galibiyet alması lazım. Şaibeli değil.

Arkadaşlar Kata dövüşü bıraktı evet ama sizde biliyorsunuz ki Kata geleceği görebilen biri. Kata ne yaparsa yapsın kendi düşmeden Luffy'nin yere düşmeyeceğini anladı gördü. Mangaka İmparatorlardan birinin sağ kolunu en güçlü adamını çıkardı karşısına. İlk defa bir sağ kol ile dövüştü Luffy ve kazandı. Bugüne kadar hiç kaybetmeyen birine karşı kazandı. Hatta düşmanın meyvesi kendi meyvesine benziyordu. Biri mochi biri lastik. Meyve gücü konusunda eşitlerdi. Burada yazarın bize söylemek istediği şey Luffy artık sağ kol seviyesini geçti ve İmparatorlarla dövüşmeye başlayabilir.(Gerçi Kaido ile ilk dövüşü pek iç açıcı değildi ama olsun. Yine çıkacak karşısına)
Kata, Luffy'den daha iyi gözlem hakisine sahipti orası net. Bir ara Luffy gözlem hakisi konusunda aynı seviyeye çıkıyor gibi oldu ama olmadı. O sırada dayanıklılık ön plana çıktı. Luffy daha dayanıklı ve azimli olduğu için dövüşü kazandı.

Belki de daha güçlü döndü ne belli? Alla alla :D Zoro powerupsız gitsin jacki alsın, 2 yıllık eğitimden en güçlü dönen kişidir elbette. Luffy fanları bile bunu söylüyor. O yüzden de power up olmadan alamaz diyorlar. Şuana kadar Zoro bir power up almadı. Tam gücünü bırak yarı gücünü bile görmedik.

@Kaizokuo yonkou etmiyor diye niye direkt sağ kol oluyor? Bence anca sol kol eder. Sağ kol için temiz bir galibiyet alması lazım. Şaibeli değil.
Zoro önce bir bayılmasın sonra İnu ve Neko gibilerle birlikte bütün bir mink ırkına karşı 5 gün boyunca savaşmış adamı indirir.:D

O da olsa olsa anca senaryo ile olur. :(

Zoro önce bir bayılmasın sonra İnu ve Neko gibilerle birlikte bütün bir mink ırkına karşı 5 gün boyunca savaşmış adamı indirir.:D

O da olsa olsa anca senaryo ile olur. :(
Senaryo menaryo power up almadan jacki indirirse Zoro 2 yıllık atlamadan sonra luffyden güçlü dönmüş diyecek misin? Daha önce diyeceğim demiştin. Lafının arkasında mısın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık