Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Kaido alır demedim. Luffy kimle eslecek dedim. Zoro hem Jack hem King, Sanji de Queen diyorsun. Luffye kim kalıyor ? Kaido? Ee. Mantığın bu olmuş oluyor. Luffy de Page1 falan mı alacak?

Jack ile 1v1 alırsa tamam ama eğer yardım olmadan 1v1 alması lazim. Yardım ile alırsa Zoro<Luffy diyecek misin? Anlaştık .)
Kaido'yla eşleşiyor olması güç seviyesinde belirleyici bir faktör değil ki. Atıyorum Luffy'ye yardım için Hawkins de Kaido dövüşüne girdi. Hawkins sol kol-sağ kol, X seviye mi diyeceğiz ? Önemli olan eşleşeceği kişi karşısında ne yapacağı.

Tamam. Yardım olmadan alacak Jack'i. Eğer alamazsa Luffy'den aşağı yazarım Zoro'yu. Ama alırsa sen de Sanji'yle Zoro arasında büyük bir güç farkı olduğunu ve Zoro'nun Luffy'yle eşit güçte olduğunu kabul edeceksin. Anlaştık ?

Luffy kaidoyu tek alamıcaksa nasıl kk olucak
Yanlış anlama da bu 2012-2013'lerin toy mantığı yahu. İçinde 1 gram güç dengesi ve güç unsuru olmayan bir yaklaşım. Sen nerde kaldın ?

Denk değildi. Katakuri'den sonra anca denk oldu. Tam da olamadı tabi.
Bir kaç yıl önce forumda okuduğum bir teori vardı. Teori de Zoro Raftelde Luffy'i öldürüp "beni buraya taşıdığın için teşekkürler kaptan"diyordu. Forumda durdukça bu teorinin harbiden doğru olduğunu düşünmeye başladım.

Luffy'e sadece onu yendiği için öyle demiyorlardır. Haberlerin abartı tarafları vardı.

@Kaizokuo

Ben önceden Beckman derdim hep ama Kata ön yargımı kırdı. En güçlü çıksa yadirgamam onu demek istiyorum..
Bence oda bölüm sonu canavarı gibi işliyor sağ kolları en güçlü sağ kol en son hangi yonkoyla kapışırsa bizim tayfa o çıkıcak büyük ihtimalle shiliew ya da beckmann diyorum katakuri en güçsüzü çıkar gibi tabi luffy o zaman yonko seviyesi olur

Yalnız şöyle bir mantıksızlık var o adam Kaido ile de dövüşmüş birisi ve muhtemelen tek falan da yememiş. D: Neyse, konuya dönecek olursak Luffy'nin sağ kol seviyesi olduğu belli. Yinede yenmekte zorlanır o seviyedeki adamları.
Kaido ile savaşmış ve hayatta kalmış. Görünen flashbackte de Kaido ejder formunda zaten. Dövüşün detayını bilmiyoruz. Ama ne hikmetse aynı Asura'yı Jack'e eşit veya üstün görenler bu adamı Zoro'nun altına alıyorlar.
Tam olarak o seviyenin adamı değil zaten Luffy. P-upsuz Marco,King,Şiryu'dan birini şuan alamaz zaten. Ama Kata dövüşünün ilk 2 raundu gibi de olmaz dövüşleri.

Tamam. Yardım olmadan alacak Jack'i. Eğer alamazsa Luffy'den aşağı yazarım Zoro'yu. Ama alırsa sen de Sanji'yle Zoro arasında büyük bir güç farkı olduğunu ve Zoro'nun Luffy'yle eşit güçte olduğunu kabul edeceksin. Anlaştık ?
Haha. Tamamdır :D olaya Luffy avatar iddiası da katalim mı? :D Ben de haşin bir Zoro fan olup Zoro=Luffy diyeyim. Sen de Luffy > Zoro = Sanji dersin. Güzel anlaşma :D

Yarıda kalırsa falan nolacak acep :D Nami bisküvi islatma olayı gibi olursa otomatik Luffy üstün kabul ediyorsan tamamdır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık