Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Gear 4 Ikinci Şekil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence yok. Çünkü bu Dof olayında boşuna uyanışı göstermediler. Sonraki teknik uyanış ile ilgili olacak bence.

bende meyve uyanışıyla ilgili bir power up bekliyorum ama yinede rayleigh in kesinlikle kullanma dediği vücudu çok zorlayan bir teknik olmasıda olası

Burada Luffy'e bir şeyler öğreteceğinden bahsediyor. Kong Gun saldırısından daha güçlü King Kong Gun var ama Rayleight'ın Luffy'e Kong Gun'ın başka bir varyasyonunu öğretmesi pek mantıklı gelmiyor. O yüzden buradaki cümleden anlaşıldığı kadarıyla Rayleight g4 dışında farklı bir şeyi Luffy'e öğretmiş.

Burada Luffy'e bir şeyler öğreteceğinden bahsediyor. Kong Gun saldırısından daha güçlü King Kong Gun var ama Rayleight'ın Luffy'e Kong Gun'ın başka bir varyasyonunu öğretmesi pek mantıklı gelmiyor. O yüzden buradaki cümleden anlaşıldığı kadarıyla Rayleight g4 dışında farklı bir şeyi Luffy'e öğretmiş.
Kesinlikle var g5 vardı madem niye doffa karşı kullanmadı gibi yorumlar geliyo. E. oda röportajda kaido yu yenmenin yolunu bulaçam dedi bençe g5 var ama oda henüz cizmedi.

Bu minklerin elektrikle alakalı saldırıları bence kürkleri sayesinde yaptıkları bi teknik. Arc sonu yada ortası bence Luffy bu teknigi bi şekilde kopyalayıp Gear 4 şekil 2 yada direk Gear 5 açabilir.

Gear 2'ye ve ya 3'e özel bi isim konmuşmuydu?Benim bildiğim hayır.Ama gear 4'ün var:Bound Man.Bana gayet olası geldi ikinci bi şekil :/

G3'te de ilk açtığında söylemişti. Ben en başta başka formları olduğuna inanıyordum. Özellikle şu adadan ayrılırken 3 hayvan vardı ya her birine göre bir form olması teorisi de mantıklı gelmişti. Ama artık zannetmiyorum başka bir formu falan olduğunu. KKG'dan daha üst bir tekniği olabilir tabi ama başka bi form beklemiyorum. Olsa olsa G5 olur, uyanış olur.

G3'te de ilk açtığında söylemişti. Ben en başta başka formları olduğuna inanıyordum. Özellikle şu adadan ayrılırken 3 hayvan vardı ya her birine göre bir form olması teorisi de mantıklı gelmişti. Ama artık zannetmiyorum başka bir formu falan olduğunu. KKG'dan daha üst bir tekniği olabilir tabi ama başka bi form beklemiyorum. Olsa olsa G5 olur, uyanış olur.
Ben bunu bilmeden söylemiştim. :p Sonra Çerlo gelip Gear 3e de şöyle diyordu filan dedi. O zaman bunun ihtimali iyice düştü bende. Sonrasında da ben aynını Sir Crocodile'a dedim.
Kemik balon gibi bir şey diyordu Gear 3 için. Aynı şey benimde aklıma gelmişti. Yanlış hatırlıyorda olabilirim.
Zati Gear 4'ün yeni bir versiyonu gibi bir şey olsa ve bununla hayvani gelişse Luffy buna Gear 5 der. Gear bilmem ne demek sadece yeni bir gear açacağını bildirir. Ama Hone Fuusen ve Bound Man tekniğin nasıl işlediğini az da olsa anlatır. Oda bunun için Geara isim veriyor bence. Farklı versiyonları olduğu için değil. :)

Ben bunu bilmeden söylemiştim. :p Sonra Çerlo gelip Gear 3e de şöyle diyordu filan dedi. O zaman bunun ihtimali iyice düştü bende. Sonrasında da ben aynını Sir Crocodile'a dedim.
Tamam pardon tüm yorumları okuyamadım :D

Edit: Bu bahaneyle enies lobby bölümlerine de bakmış oldum da yalnız hey gidi hey yav ne bölümlermiş!

Luffyden g5 beklemek yerine tüm gearların kombine olduğu gear all beklemek daha mantıklı geliyor
g2 damarlarla alakalı,hız ve hız =kuvvet (kizaru)
g3 kemiklerle alakalı, kütle,boyut: zombi oars+luffynin gölgesi
g4 kaslarla alakalı, saf kuvvet dof vssi bariz örnek başka yapacağı gear kalmadı, iç organlarınıda şişirmeyecekse eğer, bence bundan sonrası bildiğimiz gearların kombinasyonu gear all birbirlerinin eksiğini tamamlayan bir gear olmuş olur hoş bir kaidou vssi izlettirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık