Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Gear 4 Ikinci Şekil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
blueno=g2 lucci=g3 doffy=g4 kaido=g4 yeni versiyon,g5 veya meyve uyanışı(big momı atladım çünkü bir şekilde olay kapanacak gibi geliyor bana)

G4 boundman diyor. diğer türleride olur. Boundman'de zıplıyor maymun goril gibi ,yumruk atarken king kong diyor.Bunu ruskainadaki gorilden esinlenmiştir.2 yıl zaman atlamasında sonra margaret geldiği zaman 3 tane hayvan vardı orda.
Aslan,Timsah,Goril
Goril boundman
Timsah da güç olaraj boundman seviyedir.
Aslan güç olarak bunlardan üstdedir. g5 de olabilir.

G5 daha gelmedi yada geliştirilmedi hatta kaidou ile savaşırken de göremeyeceğiz bence, ama g4 ile çok farklı şeyler yapacak ona inanıyorum g5te dovusurken bulunacak bence tabi

Not: Manga,yi Okumayanlar Icin Spoiler Icerir.

Evet arkadaslar bu konuyu acmamin nedeni merak ettmem.

Simdi Luffy Gear 4 Boundman acti ve hepimiz Luffy,nin Dofla olan savasini gördük ama benim aklima soru isareti takildi.
Luffy 1 yil icinde Gear 2-3 acti ve simdi iki yillik bi egitimin ardindan sadece Gear 4 Boundman acmis olmasi
bana pek mantikli gelmiyor cünkü Korsanlar Krali olabilmek icin 1veya2 Yonko,yu devirmesi gerekicek
ve bunun icin Gear 4 Boundman yeterli degil.
Cünkü Boundman,in hepinizinde bildigi gibi cok büyük bir zayif noktasi var. ve yonko,ya karsi
böyle bir zayif noktayla bas edemez.

Gear 4 ün baska bir sekli daha varmidir mesele bir örnek Gear 4 Musclman gibi sonucta bügüne kadar sadece Gear 2ve3 söyleniyodu ardinda baska isim yoktu simdi Gear,nin ardina isim ekledi.

Veya Gear 5 acmismidir.?
İkinci şekil Tankman çıktı artık 3. şekil var mı diye tartışmak gerek : )

Merakına sağlık :sapkali:

Luffy G4 full versiyon hali yani (tankman ) +uyanış gücü yonkouya denk bir güç haline gelmesine yeterli bence.g5 yonkou üstü bir güç olur yani g4 ve uyanışla yonkou ile kapışır eğer çok zorlanırsa g5 yonkou yenmesine yeterde artar

Luffy dövüşerek öğrenen biri öyle ıssız adada tek basına maximum ögreneceği KKG olur.Yorumlardada bir arkadaş yazmştu Cp9 ile ilk dövüşmesi sonunda g2 ve g3 ü yarattı.Herhangi güçlü bir düşmana 1 kez yenildiğinde onu yenmek için g4 2. form yada g5 tarzı birşeyler çıkacaktır.

Luffy dövüşerek öğrenen biri öyle ıssız adada tek basına maximum ögreneceği KKG olur.Yorumlardada bir arkadaş yazmştu Cp9 ile ilk dövüşmesi sonunda g2 ve g3 ü yarattı.Herhangi güçlü bir düşmana 1 kez yenildiğinde onu yenmek için g4 2. form yada g5 tarzı birşeyler çıkacaktır.
Eiichiro uyanışı sadece Doflamingo'ya veriyimde gitsin diye çıkarmamıştır bir kaç ARC'a bizim oğlan uyandırır meyveyi.

Luffy G4 full versiyon hali yani (tankman ) +uyanış gücü yonkouya denk bir güç haline gelmesine yeterli bence.g5 yonkou üstü bir güç olur yani g4 ve uyanışla yonkou ile kapışır eğer çok zorlanırsa g5 yonkou yenmesine yeterde artar
Korsanlar kralı olacaksa younkou üstü bir güç olması gerekiyor. Veya sırf balına da korsanlar kralı olabilir ama onlarla en azından başabaş dövüşebilmesi lazım. Gördük ki Bigmom höt diyince bizim ufaklık buyur abi dedi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık