Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Kaçardı adam kendi diyor zaten, kendim kaçarım ama size n'lur bilemem. Senaryo gereği diğer karakterler de olaya dahil edildi. Yoksa Issho gider alırdı Dof'u. Kurgu tamamen.

Kaçardı, ciddi Luffy'nin sözlerine güvenirim ben. Ki zaten Oda bizzat kendisi dolduruyor Luffy'nin konuşma baloncuklarını.

@gyjbsch
Pain'den mi öğrendin o lafı? :D

Bu adam bu tekniği kullanmış ve bariz bir şekilde öncesinde de bu handikapa düştüğü belli. Ve karşısında tekniğinden hiç etkilenmeyecek tarzda canavarlarda çıkmış. Luffy hala yaşadığına göre demek ki bir şekilde kaçabilmiş. Ki kaçabildiği canavar tekniğinden etkilenmeyen canavar. Dof ise titreye titreye yürüyordu. Bu durumda Dof'tan da kaçabilirdi. Kendisi de söylüyor zaten.

Oda bir çok şey üstünde durarak kurguluyor One Piece'i. Bunu hep göz ardı ediyorsunuz. Son bir kez daha vurmasına dahi gerek kalmayabilirdi. Fakat göstermesi gereken şeyler vardı. Örneğin son vuruşa kalmasaydı. Burgess ve Sabo'yu bu şekilde nasıl gösterecekti? Öylesine bir yerde mi karşılaşacaktı bunlar. Peki ya tüm adanın Luffy için birlikte çalışması?
Oda eldeki her şeyi mükemmel bir şekilde harmanladı ve kurguyu buna göre yoğurdu. Bize de afiyetle yemesi düştü.
Bana kalırsa her türlü kaçardı.
Ne güzel bir yorum bu. <3
Seni yemeye çalışan olursa yedirmeyeceğim artık. :(

Atak ismi belirtmene gerek var mı ki ? Eğer ki Luffy KKG ile tek atmasaydı böyle bir cümle kuracak argümanın olmayacaktı ve kuramayacaktın. Neyse boşver gereksiz tartışmaya girmeye gerek yok. Ben bir şeyler atıştırayım iyi forumlar sana :)
Yoo KKG'a gerek yok. Hem argümandan bol ne var? KKG yiyen Doflamingo da Luffy gibi 10 dk rahat nefes almıştı yani 10 dk dinlenmiş olmasaydı başka bir atak ile perte çıkardı. Fakat başkasına sorsan adam tüm şehir daldı olm ne nefes alması der. Ama öyle değil işte karşısında duran glatyatörlere kendisi de sizin için güç kullanmama bile gerek yok diyor ve uyanmış güç ile kontrol ettiği iplikçiklerle şişliyor... Ayakta bile meyve gücüyle durmadığı kesin olmayan adam Luffy'i bulup katleder denebiliyor ama ben kaçar deyince bana yav he he falan deniyor :(

Oyumu da verdim zaten. Burgess katlederdi.

Ben kaçarım da size ne olur bilmem demek.Size zarar gelir bana bir şey olmaz demek değil mi ? Ben yanlış anlamadım.O halde ne diye orada zarar görecek adamların Dof'u tutmasına müsaade ediyor Luffy ? Çünkü kurgu değil mi ?

Orada bariz yardım aldı. Bunun neyi tartışılıyor anlamadım. Kaçar kaçamaz ayrı mesele ama orada yardım aldı bu adam. Benimde içime sinmeyen bu işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık