Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Ya Allah aşkına bu nasıl bi düşünce, G4 yaptıktan sonra 3'e 2'ye ne gerek var bi açıklarmısın G4 hızı 2'den düşük mu ? yoksa Yıkıcılığı G3'ten az mı ? G4 bunların ikisinin özelliklerini daha kullanışlı bicimde birleştirmiş hali değil mi zaten? ama gözünden lazerde çıkartacak sana kalsa Dof'u da 1v1 de yendi :oleyo2:
Ya abi sadece 3 kelime bu kadar basit.Biliyom pisliklesecegiz ama yinede"yaw hehe"desen olay kapanacak.Adamlar olani gormuyo ki olabilecekleri soyluyorlar.Daha su teknigi vardir g5 vardir lan kullanaymis o zaman!Bide bi sey bulmuslar dof kendini iyilestiriyo...utanmasalar dof meyve kullaniyo diye yargilayacaklar

Ya Allah aşkına bu nasıl bi düşünce, G4 yaptıktan sonra 3'e 2'ye ne gerek var bi açıklarmısın G4 hızı 2'den düşük mu ? yoksa Yıkıcılığı G3'ten az mı ? G4 bunların ikisinin özelliklerini daha kullanışlı bicimde birleştirmiş hali değil mi zaten? ama gözünden lazerde çıkartacak sana kalsa Dof'u da 1v1 de yendi :oleyo2:
G4'ün farklı şekillerinin çıkacağı belli. G5'in de çıkacağını da ben tahmin ediyorum diyeyim.

Noah ile G3'te uğraşacağına G4 yapıp vursa işi bitirirdi hemen. Yapmadı. Sakladı teknikleri.
CC'ye de aynı şekilde. G4'e geçse tek atar geçerdi.

Dof'a da G4'ün tek tekniğini kullandı işte. Diğer teknikler Kaido'ya saklandı.
Saklamasa bu iş buraya gelmezdi. Yok kaçtı, yok Luffy düştü diye konuşmazdık.
Demek istediğim bu.

Gizem uğruna hikaye uğruna Luffy bu hallere düştü. Nasıl CC ve Noah için bu kadar uğraştıysa aynı şey.
Böyle düşünmekte haksız değilim.

Oda bir çok şey üstünde durarak kurguluyor One Piece'i. Bunu hep göz ardı ediyorsunuz. Son bir kez daha vurmasına dahi gerek kalmayabilirdi. Fakat göstermesi gereken şeyler vardı. Örneğin son vuruşa kalmasaydı. Burgess ve Sabo'yu bu şekilde nasıl gösterecekti? Öylesine bir yerde mi karşılaşacaktı bunlar. Peki ya tüm adanın Luffy için birlikte çalışması?
Oda eldeki her şeyi mükemmel bir şekilde harmanladı ve kurguyu buna göre yoğurdu. Bize de afiyetle yemesi düştü.
Bana kalırsa her türlü kaçardı.

Oda bir çok şey üstünde durarak kurguluyor One Piece'i. Bunu hep göz ardı ediyorsunuz. Son bir kez daha vurmasına dahi gerek kalmayabilirdi. Fakat göstermesi gereken şeyler vardı. Örneğin son vuruşa kalmasaydı. Burgess ve Sabo'yu bu şekilde nasıl gösterecekti? Öylesine bir yerde mi karşılaşacaktı bunlar. Peki ya tüm adanın Luffy için birlikte çalışması?
Oda eldeki her şeyi mükemmel bir şekilde harmanladı ve kurguyu buna göre yoğurdu. Bize de afiyetle yemesi düştü.
Bana kalırsa her türlü kaçardı.
Senden bunu beklemezdim resmen Luffy yazarın kurbanı oldu demişsin, üzdün:(

Doğru dedi adam. Birtakım şeyleri gösterebilmek için böyle bir kurgu şarttı. Yoksa son tekniği vuracağı sırada saniyeyle hakisi bitiyor.( Bak bak.:D) Neyse beyler Dof arkada kaldı. Arkasından konuşmayak.:D Güçlüydü, karizmaydı. Ama Luffy daha güçlü ve daha karizmaydı.:artiz:

Oda kafasında ki hikaye kurgusunu işleyebilmek için her zaman olduğu gibi baş karakterini bu işe alet etti ve 2 yıl önceki gibi çaresiz görünmesini istemediğinden o cümleleri Luffye söyletti. Yoksa kalkıp kaçacağından değil. Bu açık ve net bir şey benim açımdan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık