Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Eğer Luffy olmasaydı Op'un ismi ''One Piece: Zoro'nun Yolu '' tarzında bir şeyler olurdu. :)(Luffy'den sonra en çok görülen karakter Zoro olduğunu varsayıyorum)
Lufy olmasa başka bir Lufy olurdu. :D Tüm bunlar seriyi eleştirmeye engel değil ama, Lufy saçma şekilde kurtulmasın o dıştan müdahaleyi hissetmeyelim. Misal Shabondy, boyunu aşan bir düşman ve ayyaş Ray sahnede. Gayet güzel bir çıkış kapısıydı. Rosa ise saçmalıktı, hem herkes tezahürat yapacak kimse karışmayacak hem de Lufy düşünce araya girecekler, olmaz öyle saçma şey.

Lufy olmasa başka bir Lufy olurdu. :D Tüm bunlar seriyi eleştirmeye engel değil ama, Lufy saçma şekilde kurtulmasın o dıştan müdahaleyi hissetmeyelim. Misal Shabondy, boyunu aşan bir düşman ve ayyaş Ray sahnede. Gayet güzel bir çıkış kapısıydı. Rosa ise saçmalıktı, hem herkes tezahürat yapacak kimse karışmayacak hem de Lufy düşünce araya girecekler, olmaz öyle saçma şey.
Orası öyle. Ben de rahatsızım o dışardan yardım gelme konusunda.Bu yardımların çoğu Luffy'de toplanınca aşırı dikkat çekiyor. Hepsi olmasa da bazı arclarda çok rahatsız edici durumlar yani.Şöyle bir durum var, benim kendimce fikrim: Mangaka Luffy'yi çok zayıf durumda başlatıp karşısındaki rakipler de tüm güçlerinde olunca dışardan yardım konusunu getiriyor gibi. Misal Rosa'da: Ilımlı bir amiral var, Luffy'nin ölen(!) kardeşi var, Luffy tarafında bir shichibukai var. Biri olmazsa diğerlerinden yardım gelme ihtimali var. Zaten Mf'de Mihawk'ın '' Onun en büyük gücü düşmanlarını dahi müttefik olarak yanına çekebilmesi'' tarzındaki cümlesinden sonra ben her arc bekler oldum bu tarz yardımlar.

Luffy dediyse yapar akıllanmadınız hala.

Kata yi yenecem dedi yooook dediniz şimdi sesiniz çıkmıyor.

Luffy dediyse yapar. Göz göre göre yanılmayın yani.

Luffy dediyse yapar akıllanmadınız hala.

Kata yi yenecem dedi yooook dediniz şimdi sesiniz çıkmıyor.

Luffy dediyse yapar. Göz göre göre yanılmayın yani.
Kafasını kaldıramıyordu nasıl yapıyor :hhh:

Kata'nın son bölüm ne yaptığını görmedin heralde, görende kafasına vura vura kazandı sanır ki kazanmışlığı da yok hala.

Kafasını kaldıramıyordu nasıl yapıyor :hhh:

Kata'nın son bölüm ne yaptığını görmedin heralde, görende kafasına vura vura kazandı sanır ki kazanmışlığı da yok hala.
Kata dan kaçtı ya öyle kaçardı işte.

Bir yolunu bulur hallederdi.

Ya kaçamasa da ne farkeder?

Kata'dan 1 saattir dayak yedi hala sağlam. 10 dk boyunca buna dalsalar ne farkeder yani. Dayanırdı kaçmasa bile. Kataya 1 saat dayanan adam çöp burgess e de dayanır.

Okuyucu: Mangayı okuduktan ve animeyi izledikten sonra, Luffy, G4'ü kullandıktan sonra nasıl hareket edebildi diye merak ettim ama daha sonra Katakuri'ye karşı hiç sorun yaşamadan hareket edebildi. Bu kurgusal bir boşluk mu?

Oda: Sınır yok. Hareket etmek istediğin sürece, Haki kullanamıyor olsan dahi kaçabilir ya da dövüşebilirsin değil mi? Dressrosa'da, Luffy G4'ü kullandıktan sonra yardım aldı ve buna bel bağlayıp gücünü Doflamingo'yu tek seferde indirmek için sakladı. Bel bağlayacağı biri olmasaydı, her halükarda tek başına da başarılı olurdu.
Ehehe:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık