Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Oda bunu böyle yazmasaydı yani Gatz ve Sabo'yu işin içine katmayacak olsa hakiyi bitirtmezdi onlara muhtaç etmezdi. Pek tartışılacak bir taraf görmüyorum.

Luffy her ağzından çıkan her şeyi yapıyor/yapabiliyor gibi yorumlar var luffy seride bir karakter dof gibi sabo gibi ağzından çıkan her şeyi mutlak doğru kabul edemeyiz

Big Mom açlığı ile Big Mom, WB yaşlılığı ile WB, Shanks Haki'si ile Shanks ise Luffy de aldığı yardımlar ile Luffy. Luffy'yi yardımsız düşününce o şey Luffy olmuyor. :hmm:

Luffy her ağzından çıkan her şeyi yapıyor/yapabiliyor gibi yorumlar var luffy seride bir karakter dof gibi sabo gibi ağzından çıkan her şeyi mutlak doğru kabul edemeyiz
Oda zaten kendi söylettikleriyle ve verdiği ünvanlarla çelişiyor. O yüzden kim ne demiş fazla takmamak lazım.

Dragon olmasa Luffy Smoker'ın elinden kurtulabilir miydi?

Robin olmasa Luffy, Crocodile'dan tek yedikten sonra ölümden kurtulabilir miydi?

Lola olmasa Luffy, Gekko Moriah'ı yine yenebilir miydi?

İvankov olmasa Luffy, Impel Down'dan kaçabilir miydi?

Rayliegh olmasa Luffy, Sabondy'de Kizaru'dan yine kaçabilir miydi?

Hancock ve Jinbei olmasa, Luffy Marineford'da hayatta kalabilir miydi?

Bu sorular asla bitmez. Bir hikaye mantığı bu. Luffy her zaman rakiplerinden bir tık geride başlıyor Arc'a. Kendi iradesiyle, şansıyla ve başka karakterlerin de desteğiyle düşmanının/rakibinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor ve engeli aşıp gidiyor.

Gel gelelim serinin geri kalanında da, hatta son dövüşte bile Luffy yine birilerinden yardım alacak az ya da çok. "... olmasaydı Luffy Korsanlar Kralı olabilir miydi?" şeklinde muhabbetler sürecek o zaman...

Dragon olmasa Luffy Smoker'ın elinden kurtulabilir miydi?

Robin olmasa Luffy, Crocodile'dan tek yedikten sonra ölümden kurtulabilir miydi?

Lola olmasa Luffy, Gekko Moriah'ı yine yenebilir miydi?

İvankov olmasa Luffy, Impel Down'dan kaçabilir miydi?

Rayliegh olmasa Luffy, Sabondy'de Kizaru'dan yine kaçabilir miydi?

Hancock ve Jinbei olmasa, Luffy Marineford'da hayatta kalabilir miydi?

Bu sorular asla bitmez. Bir hikaye mantığı bu. Luffy her zaman rakiplerinden bir tık geride başlıyor Arc'a. Kendi iradesiyle, şansıyla ve başka karakterlerin de desteğiyle düşmanının/rakibinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor ve engeli aşıp gidiyor.

Gel gelelim serinin geri kalanında da, hatta son dövüşte bile Luffy yine birilerinden yardım alacak az ya da çok. "... olmasaydı Luffy Korsanlar Kralı olabilir miydi?" şeklinde muhabbetler sürecek o zaman...
O kadar soru sormuşsun ama asıl soruyu unutmuşsun: ''Luffy olmasa bu seri olur muydu?'' :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık