Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Lelouch vs. Doflamingo

Karakterlerin 2 sinde de karizmanın K si yok :D bir tanesi veled diğeri pempuş :D Aslında zeka vs si yapsan daha güzel olurdu.Dövüş girdimi işin içine dof 2 dk sürmeden kendisine yeni oyuncak yapar.Dövüş tecrübesi falan.Lelouch robot ile dövüşüyor yumruk falan sökmez 3 mt lik dof a :D Yaptıkları işlere göre kıyaslansın bence :good:
nereleri karizma değil el insaf

[

Karakterlerin 2 sinde de karizmanın K si yok :D bir tanesi veled diğeri pempuş :D Aslında zeka vs si yapsan daha güzel olurdu.Dövüş girdimi işin içine dof 2 dk sürmeden kendisine yeni oyuncak yapar.Dövüş tecrübesi falan.Lelouch robot ile dövüşüyor yumruk falan sökmez 3 mt lik dof a :D Yaptıkları işlere göre kıyaslansın bence :good:
Aslında Dof yerine başkası gelebilir de anket kalkması gerekiyor.

Dof zeki bence ayrıca hayvani jozuyu dize getirdi+2dev boyundaki ozun bacağını kesti zorlanmadan (neye göre ve nasıl yapıyor bilmiyoruz ama) Dof baba yener gibime geliyor

Lelouchu bilmiyorum ama ne kadar zeki olursan ol Dof. gibi bir yeraltı kralına sökmez. Dof-sama öper
edit: dof 'u luffy gibi aptallar yenebilir sadece :D

Dof kimmiş, Lelouch alır her türlü. Ancak 1v1 gibi bir kural olmayacak. :ehe:
İkisine de aynı güçte, sayıda birer ordu verin bakalım kim alacak. :good:

Zero Zero Zero!!!

Erken açmışsın bu konuyu dostum öncelikle dofa bi mangada veya animede sıra gelsin arkasından yenilsin bi güzel gücünü de görelim neymiş ne değilmiş sonrasında açsaydin öbür karakterimizin kazanma şansı olabilirdi belki.

Tamam Lelouch denilen adam zeki olabilir ama Dof'ta Marinelerin içine sızabilmiş ki G-5 gibi bir üsse baş koramiral çıkarmış organizasyonundan ve bundan kimsenin haberi yok. Yani Dof'ta sevmiyorum kendisini ama epey zeki kerata :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık