Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Lelouch vs. Doflamingo

Anket fena değil ama yanlış olmuş.Lelouch göz gücü ve zekası dışında sıradan bir insan hiçbir fiziksel gücü yok.Ha tabii yine dövüşebilirler saçma olmaz ama bence yeteneklerini karşılaştırmak daha mantıklı.

Vsye dönecek olursak geass için göz teması gerekiyor,dof jozu gibi arkadan yakalarsa işi bitirir.Zaten lelouchun geassına maruz kalan çoğu kişi çaresiz kalır dofa özel değil
Genel olarak yeteneklerini karşılaştırdım ankette fakat hız falan araya girmiş tabi.Zekayı iyi kullanan biri neler yapar Prison Break izleyenler bilir.Lelouch'un da Scofield'dan aşağı kalır yanı yok bence :D Tabi ortamın da büyük etkisi olacaktır planında.

Soytarii26

Lelouch bence "L" ile kıyaslanacak karakterdir o kadar zekidir o yüzden illa ki bi yolunu bulur. Bunu görünce aklıma "İtachi vs Lelouch" geldi :D

hardsalih

Böyle saçma bi anketi değerlendirmenin mantığı ne anlamadım bıkmadınızmı vs konulardan bide aynı evrendekiler yetmemiş farklı evrenleri kıyaslıyorlar.Bence artık bu işe bi dur demek gerekir yeter artık suyunu çıkarmamak lazım.Dof vs Lelouch nedir ya :mad:

Böyle saçma bi anketi değerlendirmenin mantığı ne anlamadım bıkmadınızmı vs konulardan bide aynı evrendekiler yetmemiş farklı evrenleri kıyaslıyorlar.Bence artık bu işe bi dur demek gerekir yeter artık suyunu çıkarmamak lazım.Dof vs Lelouch nedir ya :mad:
Ben konuya katılım gibi bir zorunluluk görmedim.İsteyen iştirak etmeyebilir.İnsanların tadını kaçırmaya gerek yok.

Tamamda mantıksız konular açmanında gereği yok bence.Yani artık bu vs konuları fazla abartıldı.Tamam açın ama bir gerekliliği olsun bence.
Herhangi bir konunun nasıl bir gerekliliği olabilir bu noktada takıldım ben oradan sonrasına gidemedim. Karşılaştırma güzel çeşitli şartlarda farklı yorumlanabilecek bir olay. Konuyla alakalı olmayacaksa lütfen daha fazla alakasız mesaj atma.

Karakterlerin 2 sinde de karizmanın K si yok :D bir tanesi veled diğeri pempuş :D Aslında zeka vs si yapsan daha güzel olurdu.Dövüş girdimi işin içine dof 2 dk sürmeden kendisine yeni oyuncak yapar.Dövüş tecrübesi falan.Lelouch robot ile dövüşüyor yumruk falan sökmez 3 mt lik dof a :D Yaptıkları işlere göre kıyaslansın bence :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık