Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Ada yıkılması veya buza dönüşmesi değil. İklim değişmiş adada.

İklim öyle zor değişen bir şeydir ki yüzyıllar sürer 1 derece değişim. Burada One piece dünyası için bile absürt hızda 10 günde adanın iklimi değişmiş.

O derece şiddetli bir dövüş olmuş.

Yoksa adayı yıkmak, parçalamak zor değil. Bu olay zor ama. Meyve uyanışı bu olsa gerek.

Not: Acete de gittiği yerde yağmur yağmaması olayı meyve uyanışı olabilir mi acaba...

Not: Acete de gittiği yerde yağmur yağmaması olayı meyve uyanışı olabilir mi acaba...
Sanmam, kral hakiyle ya da başka bir şeyle bağlantısı olabilir ama uyanış zor.

Uyanış bana göre Oda'nın kafasına göre tasarladığı bir güç, Migo'da uyanışın daha fazla enerji harcadığına dair bir emare yoktu, aynı şey Kid ve Law'a geldiğinde daha fazla enerji harcayabiliyor.

Şu seriide çelişmediğin tek bir konu olmadığı için tebrdik ediyorum Oda.

Kuzan'ın bisiklet sürmesi uyanış değil mi? Adam temassız buz üretiyor uzağa.
Logialar zaten üretici meyve ve doğada değişkenlik sağlayabiliyor. Bisiklet sürerken de yine teması var bisiklet aracılığıyla bu tip kullanımlar olması normal.

Bu sahnede uyanış gibi duruyor, çevresini anında buz yapıyor.
Aokiji'nin bir bacağı yok ve buz şeklinde, oradan genel olarak yapıyor olabilir etkileme faktörünü.
Ne alaka adam soğutuyor sadece :D Aka gibi üretim yok. Kizaru nun meyve de aslında üretim değil gibi farklı işliyor eski 3lünün meyveler...
Logialar genel olarak üretici meyve konumunda. Aka gibi üretim yok demişsin ama öyle bir şey yok malesef. Üçü de meyveleriyle ilgili şeyi üretip kullanıyorlar.
Aokiji ''Ice Block Partizan'', Kizaru ''Ama mo Murakumo'', Akainu ''Büyük Patlama'' gibi saldırılar hep üretikleri meyve maddeleriyle yaptıkları saldırılar.

Logialar zaten üretici meyve ve doğada değişkenlik sağlayabiliyor. Bisiklet sürerken de yine teması var bisiklet aracılığıyla bu tip kullanımlar olması normal.

Aokiji'nin bir bacağı yok ve buz şeklinde, oradan genel olarak yapıyor olabilir etkileme faktörünü.

Logialar genel olarak üretici meyve konumunda. Aka gibi üretim yok demişsin ama öyle bir şey yok malesef. Üçü de meyveleriyle ilgili şeyi üretip kullanıyorlar.
Aokiji ''Ice Block Partizan'', Kizaru ''Ama mo Murakumo'', Akainu ''Büyük Patlama'' gibi saldırılar hep üretikleri meyve maddeleriyle yaptıkları saldırılar.
Üretimden kastım akanın kolları gibi devamlılık süreklilik. Aok partizan da da havada ki suyu dondurdu ha ''şekil verme'' ye üretim dersen olur. Adam buz üretmiyor direk dondurma-soğutma var. Bir tek baktım ''ice ball'' da üretim denecek kadar yaratmış. Olanı soğutuyor ya adam.

Bu arada kizaru nun kılıcının asıl ismi ''Ama no Murakumo no Tsurugi '' imiş ''Sword of the Gathering Clouds of Heaven '' manasında. Benim üretimden kastım devamlı akışkanlık yoksa magellan kata da bu 3 amirale eklenir hepsinin aslında yaptığı dediğin gibi üretim ona lafım yok.

Üretimden kastım akanın kolları gibi devamlılık süreklilik. Aok partizan da da havada ki suyu dondurdu ha ''şekil verme'' ye üretim dersen olur. Adam buz üretmiyor direk dondurma-soğutma var. Bir tek baktım ''ice ball'' da üretim denecek kadar yaratmış. Olanı soğutuyor ya adam.

Bu arada kizaru nun kılıcının asıl ismi ''Ama no Murakumo no Tsurugi '' imiş ''Sword of the Gathering Clouds of Heaven '' manasında. Benim üretimden kastım devamlı akışkanlık yoksa magellan kata da bu 3 amirale eklenir hepsinin aslında yaptığı dediğin gibi üretim ona lafım yok.
Dondurma soğutma var derken buzun oluşumu bu şekilde zaten. Doğada buz nasıl oluşuyor? Olay bu aslında ''Logia doğada olan maddeler'' bunların meyve hali yani.
Kizaru mesela ışın kullanıyor, daha sonra aynı yetenekle kılıç gibi şeyler de yapabiliyor. Aokiji de böyle, Akainun kollarıyla olan devamlılığını Aokiji de yapabilir ama Akainu yakıcı bir meyveye sahip. Aokiji'nin böyle bir şey yapması saçma olur bir noktada. Ne yapacak buz oluşturup buz ile birilerine mi vuracak Akainu gibi? O yüzden farklı efektifliklerde kullanıyorlar. Yani şurada bile ellerinden çıkan şeyler tsunamiye gidip donduruyor mesela. Hatta özellikle gösterilmiş ilk önce elleri buz oluyor sonra oluşturmaya başlıyor Tsunami'ye kadar gidip donduruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık