Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Punk Hazard'a verdiği etkiye Wano'yu okuyunca bir kez daha hayran kaldım. Wano'da o kadar güç var ve adaya verilen ciddi bir zarar yok. Punk Hazard'da olanlar ise God Valley'in yok olması gibi çok büyük olay. Meyve uyanışı mı var, Kral Haki mi var bilmem ama çok müthiş gerçekten ada iklimi değiştirmek.

Punk Hazard'a verdiği etkiye Wano'yu okuyunca bir kez daha hayran kaldım. Wano'da o kadar güç var ve adaya verilen ciddi bir zarar yok. Punk Hazard'da olanlar God Valley'in yok olması gibi çok büyük olay. Meyve uyanışı mı var, Kral Haki mi var bilmem ama çok müthiş gerçekten ada iklimi değiştirmek.
Aokiji yenildiği için güç konusunda hakkı yeniyor gibi sanki.Akainu'dan aşağı kalır yanı yok bence.Birbirlerine çok yakınlar.Kral Haki eklemesi olmadan böyle dövüşüyorlarsa Amiraller cidden korkutucu karakterler.

Aokiji yenildiği için güç konusunda hakkı yeniyor gibi sanki.Akainu'dan aşağı kalır yanı yok bence.Birbirlerine çok yakınlar.Kral Haki eklemesi olmadan böyle dövüşüyorlarsa Amiraller cidden korkutucu karakterler.
Son bölümleri görmesek Kral Haki beklerdik ama artık meyve uyanışı gelişmiş Kral Haki ile yarışır hale geldi. Kaido'nun 3 günde veremediği hasarı meyve uyanışları verdi. Bizzat BM dedi bunu. Punk Hazard da sadece meyve uyanışı ile bu hale gelmiş olabilir.

Punk Hazard'a verdiği etkiye Wano'yu okuyunca bir kez daha hayran kaldım. Wano'da o kadar güç var ve adaya verilen ciddi bir zarar yok. Punk Hazard'da olanlar ise God Valley'in yok olması gibi çok büyük olay. Meyve uyanışı mı var, Kral Haki mi var bilmem ama çok müthiş gerçekten ada iklimi değiştirmek.
Şu an yonkoular üzerinden gösterilen yıkım boyutu çok saçma. Benim düşüncem Luffy, Zoro, BM gibi büyük dövüşlere birer ada verilmesiydi. Ama en büyük güçlerin hepsi bir adada dövüşüyor ve o ada hala tek parça. Akıl mantık izah etmiyor durumu. Hayır bari Onigashima'yı Wano'nun diğer bölgelerine göre 4-5 kat büyük çiz de yonkou namı yürüsün dimi ? O da yok. Onisgashima Wano'nun en küçük bölgesinden daha küçük. Tam bir gerizekalı mangaka örneği bu adam.

Şu an yonkoular üzerinden gösterilen yıkım boyutu çok saçma. Benim düşüncem Luffy, Zoro, BM gibi büyük dövüşlere birer ada verilmesiydi. Ama en büyük güçlerin hepsi bir adada dövüşüyor ve o ada hala tek parça. Akıl mantık izah etmiyor durumu. Hayır bari Onigashima'yı Wano'nun diğer bölgelerine göre 4-5 kat büyük çiz de yonkou namı yürüsün dimi ? O da yok. Onisgashima Wano'nun en küçük bölgesinden daha küçük. Tam bir gerizekalı mangaka örneği bu adam.
Oda Amiral>Yonko diyor işte.Bu adam daha ne yapsın ? Anlayın artık :cool:

Kaido BM abanarak burun ucuyla vuruyor ne birisi ölüyor ne de yer parçalanıyor. :D Kinemon'un ölmediği yerde Wano ölümsüzdür.

10 gün sürdü çünkü. Kaido'yu da bıraksalar adam Onigashima'yı Wano'ya indirecek.

Bu birazda meyve gücüyle alakalı. Big Mom'ın "İkoku Sovereignty" saldırısı gayet yıkıcı bir saldırı ve meyveden bağımsız ama Beyaz Sakal deprem gücüyle dünyanın sonunu getirebiliyor. Amirallerin meyve gücü bu yıkıma müsait olmasa bu kadar devasa değişiklik olmayabilirdi. Elbette kendi öz güçleri meyve güçlerini daha etkin kullanabilmelerini sağlıyor ama neticede üretken ve değişiklik yapan meyveleri var. Mesela Smoker'ın meyve gücü Akainu'da olsa aynı tahribatı verebilir miydi? Sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık