Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Bu adam ortalama saldırı olarak en güçlü meyveye sahip. Antisi yok gibi bir şey. Marco'dan Big Meme'ye kadar aniden herkesi donduracak kapasitede. Bu özelliği nedeniyle Wano'da olsa arc hızlanırdı. Temizlik yapması çok kolay. Tayfa hala çöp kesiyor.
Yeteneği inanılmaz OP diye durumu dengelemek açısından mangaka 1 vs 1'lerde bu yeteneği efektif kullandırtmayacak Aokiji'ye. Belli bir seviyenin üstündeki her karakter illaki kurtulacak o buzlardan.

Bunun bacağı bunu güçten düşürdümü ben en çok onu merak ediyorum aslında.
Ben düştüğüne inanıyorum. Oda ne derse desin Shanks da potansiyeline ulaşmamıştır. Bacak kaybı ve eğer gerçekleşmişse Akainu savaşı birbirlerini dengelemiştir. Katı logia olmasından dolayı MF'den biraz daha güçlüdür diye düşünüyorum.

Bu adam ortalama saldırı olarak en güçlü meyveye sahip. Antisi yok gibi bir şey. Marco'dan Big Meme'ye kadar aniden herkesi donduracak kapasitede. Bu özelliği nedeniyle Wano'da olsa arc hızlanırdı. Temizlik yapması çok kolay. Tayfa hala çöp kesiyor.
bunun meyvesi goro ve magu'dan sonra geliyor bana göre.

En güçlü demek istemedim. En istikrarlı demek istedim. Katı düzendir. Gerektiğinde okyanusu da donduruyor. Enel yalıtkan maddelerde sorun yaşar. Akainu'nun meyvesi sadece yıkma üzerine. Fazla uzağa da gidemez noktasal olarak.
Logialarda geri şarj olma gibi durum var heralde,saldırıyı bitirip bidaha yapma gibi yoksa aokijinin wb'yi ölene kadar dondurması lazımdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık