Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Yetki olmadı ama yeri geldimi sözü geçiyordur. Bi cok konuda amiraller hatta sengokunun bile itiraz edemeyeceği kararlar verdiğine eminim.
Garp'ı gözünde büyüttüyorsun bence. Garp dediğin kadar sözünü geçirebilen biri olsaydı Akainu ibreti alem olsun diye Ace'in ardından bir de Luffy'yi öldürmeye çalışmazdı. Sengoku'ya de diyor zaten Garp "Beni sıkı tut" diye. Hiçbirinin Garp'tan bir çekincesi yok. Aksine Garp kendini dizginlemeye çalışıyor onlara karşı.
Luffy'yi saldığında bile "Buna nasıl bahane bulacağız" diye bahane arıyordu adamı.

Garp'ı gözünde büyüttüyorsun bence. Garp dediğin kadar sözünü geçirebilen biri olsaydı Akainu ibreti alem olsun diye Ace'in ardından bir de Luffy'yi öldürmeye çalışmazdı. Sengoku'ya de diyor zaten Garp "Beni sıkı tut" diye. Hiçbirinin Garp'tan bir çekincesi yok. Aksine Garp kendini dizginlemeye çalışıyor onlara karşı.
Luffy'yi saldığında bile "Buna nasıl bahane bulacağız" diye bahane arıyordu adamı.
Çok ta büyütüyorum. Ama bu konu sadece garp ile iligli bir konu değildi kizaru ve aokiji de bu idam olayına karşıydı daha doğrusu gereksiz buluyordu.
Ancak onlarında sözü geçmediyse işin içinde farklı bir iş var demektir.

Çok ta büyütüyorum. Ama bu konu sadece garp ile iligli bir konu değildi kizaru ve aokiji de bu idam olayına karşıydı daha doğrusu gereksiz buluyordu.
Ancak onlarında sözü geçmediyse işin içinde farklı bir iş var demektir.
Aklı başında olan her insan o idama itiraz eder zaten, o yüzden idama karşı olunması üstünde çok düşünülecek bir şey değil.
Zira benim bahsettiğim şey Ace için verilen idam kararı da değil. Garp idama karşı olmadığını zaten en baştan belirtiyor. Ön sıradan biletini alan taraftar gibi gitmiş idam alanına seyirci ve görevli olarak vazifesini kabullenmiş. Kimsenin Garp'tan bir çekincesi yok yani. Garp'ın da zaten itiraz edecek basireti yok. Başta idamı kabullenmiş adam Ace'in öldüğünü görünce bir hareketleniyor nedense. Sonra da "Tut beni Sengoku" diyor.
Garp o durumda bunları yaparken, Akainu üstüne bir de Garp'ın torununu öldürmeye çalışıyor, zerre çekincesi yok.
O olaydan sonra da Garp apar topar emekli ediliyor, muhtemelen başı yanmasın diye. Akainu da terfi ediyor falan. Denizci kahramanı falan tamam da birilerini korkuttuğu, başına buyruk takıldığı falan yok. Torununun idamına katılmış adama bir madalya bile verilmiyor. Baya baya devlet memuru işte Garp.

Aklı başında olan her insan o idama itiraz eder zaten, o yüzden idama karşı olunması üstünde çok düşünülecek bir şey değil.
Zira benim bahsettiğim şey Ace için verilen idam kararı da değil. Garp idama karşı olmadığını zaten en baştan belirtiyor. Ön sıradan biletini alan taraftar gibi gitmiş idam alanına seyirci ve görevli olarak vazifesini kabullenmiş. Kimsenin Garp'tan bir çekincesi yok yani. Garp'ın da zaten itiraz edecek basireti yok. Başta idamı kabullenmiş adam Ace'in öldüğünü görünce bir hareketleniyor nedense. Sonra da "Tut beni Sengoku" diyor.
Garp o durumda bunları yaparken, Akainu üstüne bir de Garp'ın torununu öldürmeye çalışıyor, zerre çekincesi yok.
O olaydan sonra da Garp apar topar emekli ediliyor, muhtemelen başı yanmasın diye. Akainu da terfi ediyor falan. Denizci kahramanı falan tamam da birilerini korkuttuğu, başına buyruk takıldığı falan yok. Torununun idamına katılmış adama bir madalya bile verilmiyor. Baya baya devlet memuru işte Garp.
Zaten kimseyi korkuttuğundsn bahsetmedim ki ben. Sözü geçiyordur dedim. Bunu korkutmak olarak algıladıydsn bilemem. Zaten kizaru ,akainu ,kuzan hepsi yonkouya saldırmış adamlar bunların korkusu olmadı saçma olur. He tek başlarına iken yemez bana kalırsa ama o durumda kimse kimseden korkmuyordur.

Bunun yanında garp beni tut dedi çünkü akainu ya saldıracak tı.
Sengoku onu tuttu. Bu olay yaşanmasın diye. Egerki garp orda akainuya saldırsayfı bu denizcilerin bir çoğunun İdöl belirlediği adamın kötü tarafa geçmesi gibi birşey olurdu. Zaten eğer bu olay yaşanacak ise garp en başında denizcilerden ayrılsa idi en azından ace ölmezdi belki. Madalya falan boş işler . Çürümüş ve hükümetin kölesi olmuş bu sistem. Bırak garpa madalya vermeyi. Yalan haber yaptıran korsan doflamingo için hesap soran en yüksek rütbe filo amirali akainu dünyanın ayarını yedi oturdu yerine. Yani kimsenin kimseyi taktığı yok. Ne diyeyim ben.

Zaten kimseyi korkuttuğundsn bahsetmedim ki ben. Sözü geçiyordur dedim. Bunu korkutmak olarak algıladıydsn bilemem. Zaten kizaru ,akainu ,kuzan hepsi yonkouya saldırmış adamlar bunların korkusu olmadı saçma olur. He tek başlarına iken yemez bana kalırsa ama o durumda kimse kimseden korkmuyordur.

Bunun yanında garp beni tut dedi çünkü akainu ya saldıracak tı.
Sengoku onu tuttu. Bu olay yaşanmasın diye. Egerki garp orda akainuya saldırsayfı bu denizcilerin bir çoğunun İdöl belirlediği adamın kötü tarafa geçmesi gibi birşey olurdu. Zaten eğer bu olay yaşanacak ise garp en başında denizcilerden ayrılsa idi en azından ace ölmezdi belki. Madalya falan boş işler . Çürümüş ve hükümetin kölesi olmuş bu sistem. Bırak garpa madalya vermeyi. Yalan haber yaptıran korsan doflamingo için hesap soran en yüksek rütbe filo amirali akainu dünyanın ayarını yedi oturdu yerine. Yani kimsenin kimseyi taktığı yok. Ne diyeyim ben.
Korkmak yanlış olmuş haklısın. Yazarken Garp'a baya yükselmiştim. Sövmeye girişmeyeyim diye uğraşırken korkmak yazmışım.
Ben sadece kimseye yetkisinden fazla sözü geçmiyor olduğunu, basit bir memurdan fazlası olmadığını söylemeye çalıştım. Ona ne emredilirse "emredersiniz" diyor işte o kadar. He dostlarına falan nazı geçiyordur ama o da herkeste olacak şey, Garp'a özel değil.
Sengoku da Garp'ı tutarak hayatını kurtardı zaten. İster Akainu'dan güçlü olsun ister olmasın. Güçlü değilse ölür, güçlüyse öldürür ve en iyi ihtimalle İmpel Down'u boylardı.
Sistemin de çürüdüğü doğru ama madalya falan verilmemesi tamamen Garp'ın suçu. Marineford'da yaptıklarıyla bütün sicilini yaktı. O yüzden apar topar emekli edildi zaten. Marine kahramanı olmasındandı muhtemelen o da.

Bu adam bir garip. İlk çıktığından beri neyi amaçlar ne yapmaktadır anlamadım.

Selam beyler ben amiral, size göre über güçlüyüm istesem sizi direkt yakalayabilirim. Bu arada Robin tam bir şeytan.

–?

–Ahahahahah yok la yok ellemicem bu seferlik dedeni de severdim zaten :))))

:)

–Höaaaahhg ya da vazgeçtim şimdiden yok etsem mi ki? Edeyim edeyim

–?
(Malum dondurma sahnesi yaşanır)

–Eheheh nasıl da ezdim ama. Tamam bu kadarı yeterli şimdilik serbestsiniz.

o_O

–Heheheh Cp9'a buster call izni verdim. Xd

–?

–Zaten geçmişte de ne avlamıştık şeytan Oharalıları ahahajahah o zaman o şeytan hadi kaçıversin demiştim ama şimdi CP9'u saldım üstlerine

:of:

(En sonda tekrar belirir)
–Nasıl da başardınız ama, hadi benim küçük şeytan kızım Ohara'nın düşmediğini kanıtla. Hadi yürüyün gidin koçlarım benim.

:artiz:

İşte bir faşistin karşısına dikilebilecek asil görev adamı
Adaletsizliği adalet diye tanıtan kişilere karşı haklı bir dava başlatmış sonrasında sürgün yemiştir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık