Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kral Hakinin Üst Seviye Kullanımı

Sizce olasılığı nedir?

• Kullanılan toplam oy
    146
Zoro> roger zaten. Muhtemelen oda kaidou'yu görmesin diye onigashima da yolu kaybettirecek. Yoksa reiz fena işler yapacak. ( yersen)
Merak ediyorum Zoro gerçekten kingi aldığında yada Kaido'ya yara açtığında diğerleri gibi görmezden gelip aniden bu yorumlarinla ortadan kaybolacak mısın/ ölü taklidi mi yapacaksin yoksa kendin çıkıp ben zamaninda bunlari diyenlere bunlari bunlari dedim, şöyle saçma bir üslupla alay ettim diyecek misin? Ölü taklidi yapan çok kişi gördük çünkü.
Bu alintiladigin mesajla ilgili yazmadim bunu genel olarak bu rahatsiz edici tutumun için yazdim

Merak ediyorum Zoro gerçekten kingi aldığında yada Kaido'ya yara açtığında diğerleri gibi görmezden gelip aniden bu yorumlarinla ortadan kaybolacak mısın/ ölü taklidi mi yapacaksin yoksa kendin çıkıp ben zamaninda bunlari diyenlere bunlari bunlari dedim, şöyle saçma bir üslupla alay ettim diyecek misin? Ölü taklidi yapan çok kişi gördük çünkü.
Bu alintiladigin mesajla ilgili yazmadim bunu genel olarak bu rahatsiz edici tutumun için yazdim
Yazdıklarım bu kadar da sorun olmamalı bence. Çoğu zoro fanı günde 3 öğün sanji haterlığı yapıyor, zoro yu zoro yapan mihawk'ı yerlerde süründürüyor, seviyesinin ne kadar olduğunu bilmediğimiz hancock'u pekoms seviyesi yapıyor ama laf zoro ya geldi mi orada durmalıyım değil mi? Şu forum a gelene kadar zoro en sevdiğim 3. Karakterdi, ama sizin gibiler yüzünden sogumaktan bin beter oldum. Bundan sonra siz istediginizde zoroyu övün, istediginizde biz susalım. Bunu istiyorsun değil mi? Siz bu kadar hastalıklı fan olmasaydınız bende bu kadar ezmezdim. Ayrıca hala king'i alacağını mantıklı bulmanizida anlamiyorum. Bu adam katakuriyle denk ya da az biraz zayıf çıkacak. Luffy kata alabilmek için doflamingo, cracker gibi adamları yenmişken ( ona ragmen zar zor aldı, belki alamadı bile) zoro nun direkt yc1 alması saçmaligin daniskası. Ama tabikide dusunce ozgurlugu var ve belkide gercekten zoro king'i alacak. Ama sen ve bazı zoro fanları saldırgan tavrı keserseniz bende size saygı duyabilirim.
Edit: ayrica zoro king i alırsa da hiçbir yere de kaybolmam. G*t gibi kaldigimida kabul ederim ama asıl alamazsa siz zoro fanlari hemen başka bir şeyler bulmaya ya da o karakteri yuceltmeye calisacaginiza eminim. Zaten forumda her 10 kisiden 9 u zoro fani oldugu icin yalnız kalmazsın, destekcin cikar. Ben tekim merak etme.

Yazdıklarım bu kadar da sorun olmamalı bence. Çoğu zoro fanı günde 3 öğün sanji haterlığı yapıyor, zoro yu zoro yapan mihawk'ı yerlerde süründürüyor, seviyesinin ne kadar olduğunu bilmediğimiz hancock'u pekoms seviyesi yapıyor ama laf zoro ya geldi mi orada durmalıyım değil mi? Şu forum a gelene kadar zoro en sevdiğim 3. Karakterdi, ama sizin gibiler yüzünden sogumaktan bin beter oldum. Bundan sonra siz istediginizde zoroyu övün, istediginizde biz susalım. Bunu istiyorsun değil mi? Siz bu kadar hastalıklı fan olmasaydınız bende bu kadar ezmezdim. Ayrıca hala king'i alacağını mantıklı bulmanizida anlamiyorum. Bu adam katakuriyle denk ya da az biraz zayıf çıkacak. Luffy kata alabilmek için doflamingo, cracker gibi adamları yenmişken ( ona ragmen zar zor aldı, belki alamadı bile) zoro nun direkt yc1 alması saçmaligin daniskası. Ama tabikide dusunce ozgurlugu var ve belkide gercekten zoro king'i alacak. Ama sen ve bazı zoro fanları saldırgan tavrı keserseniz bende size saygı duyabilirim.
Edit: ayrica zoro king i alırsa da hiçbir yere de kaybolmam. G*t gibi kaldigimida kabul ederim ama asıl alamazsa siz zoro fanlari hemen başka bir şeyler bulmaya ya da o karakteri yuceltmeye calisacaginiza eminim. Zaten forumda her 10 kisiden 9 u zoro fani oldugu icin yalnız kalmazsın, destekcin cikar. Ben tekim merak etme.
Ben üslubuna dikkat çekmiştim. Sürekli lanlı lunlu konuşmalar alakasız boş tahrik edici/ergence laf atmalar.
Cevabın bile öyle. Sürekli siz siz siz demişsin ama benim makarasına yazdığım zamanlar hariç ki o zaman zaten karşıdaki kişi de anlıyor ne zaman hancock'u aşağıya çektiğimi, mihawka laf attigimi vs. gördün. Karşındaki kişiyi içi boş 'suclamalarla' suclamadan önce istersen az bir şey emin ol. Yc1 alabilmek için craker dof gibi adamlari bir ton yardimla indirmek gibi bir şart oldugunu da ilk kez senden duydum.
Madem 'siz zorocular rerörö' diye genelleme yapacaksın bari karsindaki kisinin o genellemeye girip girmedigine bak. Dedigim gibi yazdiklarin fikirlerin sorun degil istersen ' helmeppo bence zoro'yu alır' de bunda hic sorun yok. Sorun alakasiz, zaman zaman seviyesiz üslubun

Resimler ölü. Ayrıca bu konu hakkında benim de teorilerim vardı. Özellikle Sabo ve Ryu mevzusu üzerinden ilerlemiştim. Ayrıca Wano, Minkler, Balıkadamlar, Skypie'dekilerin kullandıkları vs. de bence hakidir.

Shanks ve WB karşılaştığı zaman Marco Shanks ın H. Hakisini özel olarak övmüştü. Bence bu bir ipucuydu. Shanks ın diğer yonkoulardan daha güçlü bir H. Haki kullanıcısı olduğunu düşünüyorum. Konunun başında Shanks ın H. Hakisinin neden güçlü olması gerektiği konusunda bir kısım var. Ben de bu yorumla o fikri destekliyorum :) Güzel konu olmuş bu arada elinize sağlık :)

Ben üslubuna dikkat çekmiştim. Sürekli lanlı lunlu konuşmalar alakasız boş tahrik edici/ergence laf atmalar.
Cevabın bile öyle. Sürekli siz siz siz demişsin ama benim makarasına yazdığım zamanlar hariç ki o zaman zaten karşıdaki kişi de anlıyor ne zaman hancock'u aşağıya çektiğimi, mihawka laf attigimi vs. gördün. Karşındaki kişiyi içi boş 'suclamalarla' suclamadan önce istersen az bir şey emin ol. Yc1 alabilmek için craker dof gibi adamlari bir ton yardimla indirmek gibi bir şart oldugunu da ilk kez senden duydum.
Madem 'siz zorocular rerörö' diye genelleme yapacaksın bari karsindaki kisinin o genellemeye girip girmedigine bak. Dedigim gibi yazdiklarin fikirlerin sorun degil istersen ' helmeppo bence zoro'yu alır' de bunda hic sorun yok. Sorun alakasiz, zaman zaman seviyesiz üslubun
Ne zaman düzgün konuşmadığımı gördün? Zaten argo veya sıkıntılı bir kelime kullansam ban yerdim. Ayrıca konu sana özel değildi. Forumda genel olarak zoro fanlarının bir baskıcılığı söz konusu. Kendi fikirlerini beyan etmede zorlanıyor insan. Ayrıca yc1 alabilmek için dof, cracker almak şart degil ama en güçlü rakibin pica olunca bence birden king e atlaması iyice sıkıntı. Ayrıca benden bu kadar rahatsız oluyorsan tartismayi niye baslattin?

Bunu en başından beri söylüyorum.
Ani hava değişimleri bile buna bağlı.
Zira bu ani hava değişimlerini dragon'da, shanks'ta, roger'da gördük.
herkes dragon'un meyvesi hava meyvesi diyordu ilk başlarda.
daha sonra roger vs shiki sahneleri gelince bu sefer roger'ın meyvesi dediler.
Bu hava değişimleri de bariz bir şekilde kral hakisi ile bağlantılı.

Hatırladığım sahneler.
Dragon'un ortaya çıktığında rüzgar çıkması ve idam platformuna düşen yıldırım.
Mİhawk'ın shanks'ın tayfasını ziyaret ettiğinde kötü olan hava'nın, shanks'ın luffy'nin posterini görünce değişen ruh hali ile beraber değişmes.
Shanks'ın beyazsakal'ı ziyaret ettiğinde etrafına zarar vermesi.
Roger vs shiki'deki fırtına.

Çok güzel bir konu olmuş. Zevkle okudum. Ellerine sağlık. Daha önce de h. Hakinin rakibin iradesini kırmaya yönelik olduğunu düşünüyordum. Hatta Kata vs Luffy'de bunun gerçekleştiğini varsaymıştım.

Şimdi sen bu işin mantıklı bir açıklamasını getirince belki de One Piece'teki çoğu Luffy dövüşü bir mantığa kovuşuyor aslında. Mesela Lucci, Croco, Kata dövüşleri benim açımdan hep irade dövüşüydü. Luffy'nin yenilmesi imkansız rakipleri bir bir indirmesini, bazılarının söylediği gibi son vuruşlardaki silahlanma hakisi yerine, H. Hakiyle açıklarsa Oda; bundan çok memnuniyet duyarım.

Umarım senin dediğin gibi çıkar zira çok beğendim bu olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık