Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kozuki Oden ve Kaido Arasındaki Güç Dengesi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    210
Sen git dümdüz odenden darbe al sonra tek atacak güç açığıa çıkart neymiş oden kaidoyu yenermiş,o roger yeseydi o zaman darbeyi bakalım karşılık verebilecekmi ? iki normal kılıca geberen adam roger.

Sen hangi seriyi takip ediyorsun ? Kaido, direk bu adama Roger ve WB gibisin dedi güçten bahsederken üstelik. Bir dünya lafı var daha bu bölümde bile aynı şeyleri tekrarlıyor. İlla kestanemi anca Oden mi çizebilir desin anlamanız için halla halla :ehe:
La orada yumuşaksınız diyor :( He bu yumuşaklıktan sen başka şeyler anlıyorsan açık açık söyle :D
Kaido'nun Odene ve gücüne saygı duyduğu hatta korktuğu kesin ama bu demek değil ki Oden ondan daha güçlü.

Reis adam konuşuyor da dinleyen mi var :oleyo2:
Yani Kaido söylemiş bize laf düşer mi daha bu konu hakkında. :D

Sayfasını atın hele, merak ettim!
Bulmaya çalışacağım. :rolleyes:

Evet öyle dedi de onu sadece 1 vs 1 olarak değil, aynı zamanda ordu savaşı olarak söyledi. Shimotsuki, Hyogoro gibileri arkana alıp kapışsaydın bizi yenerdin gibi bir şey söyledi diye hatırlıyorum. Ama tabi ki bireysel güç olarak da demiş olabilir.
Öyle ama Kaido ile tek dövüşecek olan o zamanda yine Oden'di. Kınlar Kaido'nun adamlarını tutardı. Şu sahneyi bi bulalım bakalım netleşsin. :D

Yani Kaido söylemiş bize laf düşer mi daha bu konu hakkında. :D

Bulmaya çalışacağım. :rolleyes:

Öyle ama Kaido ile tek dövüşecek olan o zamanda yine Oden'di. Kınlar Kaido'nun adamlarını tutardı. Şu sahneyi bi bulalım bakalım netleşsin. :D
Kaido vs Oden bölümündeydi sanırım yada Oden'in idam edildiği bölümde olabilir

Saflığa vurgu yapmıyor sen daha güçlüsün ama insanları araya koydum onlardan vazgeçmeyeceğin için yenemezsin beni diyor. Adam direk daha güçsüz olduğunu kabul ediyor.

@carpe d. em Buyur canım Türkçe biliyorsun herhalde :hıh:

Yine boşa sallamışsın arkadaş. Önüne ardına bak bari.

Bu da İngilizcesi. Benden güçlüydün falan dememiş adam.

Yine boşa sallamışsın arkadaş. Önüne ardına bak bari.

Bu da İngilizcesi. Benden güçlüydün falan dememiş adam.

Reis senin olay bitmiş bak burada 10 kişi ile dalıyorlar diğer tarafta sayı hesabı yapıyor adam. Buna rağmen buradaki 10 kişi savaşı kazanacaktı neredeyse. Sözler de gayet açık hatta bu bölümdeki sözler de gayet açık hadi öptüm seni ?

Reis senin olay bitmiş bak burada 10 kişi ile dalıyorlar diğer tarafta sayı hesabı yapıyor adam. Buna rağmen buradaki 10 kişi savaşı kazanacaktı neredeyse. Sözler de gayet açık hatta bu bölümdeki sözler de gayet açık hadi öptüm seni ?
Bu hem ayan beyan yanılmak hem de haklı olduğunu zannetmek nasıl bir psikoloji lan :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık