Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Hey gidi hey eski'den ne oynardık.Sonradan çok tırtladı kaliteli oyuncuların çoğu bıraktı.Bana göre eski tadı yok artık.

ben koyu yeni gelen güncellemeler yüzünden bıraktım çoğu oyunuda bırakma sebebim buydu inanmıyor olabilirsiniz sırf efeckleri hosuma gitmedi diye yıllarımı verdiğim oyunları bıraktım.
knight online,darkorbit,legend online bunları sırf yeni gelen değişmeler yüzünden bıraktım.bide hero online vardı oda dayımın charı soyuldu o bıraktı bende bırakmak zorunda kaldım güzel oyundu oda, suan lol oynuyorum umarım bununda içine s****zlar.

Benimde en büyük pişmanlıklarımdan biri bu oyunu oynamamam:D Başka oyunlar popülerdi bizim buralarda onları oynardık tabi sonra çok kafa abilerin knight online muhabbetlerini dinlerken anladık hata yaptığımızı. Sadece bir oyun değildi KO öyle şeyler anlattılarki bize çoğundan ödüllü kısa film çıkar:D

Şu 2 videoyu paylaşmadan olmaz.

[YOUTUBE]nkr_-tvspdc[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]VX08FRwAaZ4[/YOUTUBE]

"Knight online hayat offline"
Orta okulda başlamıştım bu lanet oyuna bende o zamanlar cypher serveri yeni açılmıştı düpesi,nova hilesi vs o dönemler boldu tam 8 yıllık bir serüvendi benimkisi oyun gerçekten online oyun piyasısında efsanedir hatta benim için 1 numaradır yukarda Allah var yalan yok oynarken insan kendini kaybediyor dış dunya ile kendinizi tamemen soyutluyorsunuz ki bir zaman sonra karnınızı bile klavye başında doyurur hale geliyorsunuz her nekadar zevk alarak oynamışım olsam da hayatımdan çaldıkları yadsınamaz derecede yeni neslin oyundan uzak durmasını tavsiye ederim zaten koxp oyunu coktan öldürdü malesef...

Roronoa Zoro

Hangi serverdaydın şimdi serverlar değişti çok kötü oldu oyun ya:of:

Burda eski USKO cuyum :D:D ilk oynadığım server xigenon pendikde GUARDIANS clanı sahibi hakan abinin kafesinde basladım ''GamerClub'' o xigenonu inleten warior Waratillanın pokeliğini yaptım çok güzel zamanlardı ya :rolleyes:
Xigenonun yeri ayrı bende . Benimde ilk başladığım server xigenon 4. sınıftaydım sanırsam :D
DANTE_ ler ErzincanTR ler falan vardı :D

3 parça +7 fp +7 dual cleaver ım vardı çok iyi hatırlıyorum fpleri bastıktan sonra ne sevinmiştim ya :D
Eski ko çok güzeldi ya itemsiz olsakta... 2006 da 2007 senelerinde full item olan adamlar var onlar asıl zevkini almıştır ama bizimki başkaydı :D

çok güzeldi küçüktüm Gb alamıyoduk gerçi eskiden daha ucuzdu biz para veremiyoduk gbye

Aynen öyle yorumlar için teşekkürler hepinize başlamak isterseniz beraber baslayaaak :oleyo2:
3 yıldır temizim kardeş:artiz: kanıma girme:ehe:
Aynen abi hiç gerek yok :D her hangi bir oyun olabilir ama ko olmasın lütfen :D

Oynanacak oyun değil ki artık.Ne kendini geliştirdi,ne yenileme.Daha geriye gitti.Salak saçma koxp çıktı.Orjinal oyunda hile mi olur arkadaş :D Direk 70 lvl gelmeler falan.Silkroad olsun,lol olsun devrini bitirdi bunun.

İlk Beramus'da başlamıştım pek sarmadı beni 59 level sınırı olan yerde kapışırdım genelde :D Lvl kasmak bana göre değil zaten:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık