Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi

Jaycee

Arkadaşlar merak ettim açıyım dedim konuyu oynayan arkadaşlarımız varmı acaba :):)

Aralıklarla oynadım hep en son 2 yıl önce falan sattım itemleri kendime tv aldım oohh değme keyfime :D

Oyun hayatıma mage ile başladım 14 yaşındaydım o zaman :D Moblara bile ölüyor çok lanet zamanlardı sonra okçu asas falan. Sonra gene bir mage oynadım 63 level falcon slotunda az ömrümü çürütmedim :D En son 4 yıl warrior oynadım ölümsüzlük güzel şey :D 11k hp gel öldür öldürebiliyorsan hihi :D

Hayatımın en büyük pişmanlığı. Orta 1'de müzik dersinden kaçıp cafede bu oyunu gördüğüm güne lanet olsun.

Roronoa Zoro

2011 de charımı satıp Ps3 aldım mutluyum :D LoL oynuyorum bu aralar

Nerde o eski KO'cular :D

Ayda yılda bir oynuyorum ama onda da düzgün bir pvp bulup asas oynuyorum.
Öteki türlüsü artık zahmetli geliyor.

Jaycee

Aralıklarla oynadım hep en son 2 yıl önce falan sattım itemleri kendime tv aldım oohh değme keyfime :D

Oyun hayatıma mage ile başladım 14 yaşındaydım o zaman :D Moblara bile ölüyor çok lanet zamanlardı sonra okçu asas falan. Sonra gene bir mage oynadım 63 level falcon slotunda az ömrümü çürütmedim :D En son 4 yıl warrior oynadım ölümsüzlük güzel şey :D 11k hp gel öldür öldürebiliyorsan hihi :D
Hangi serverdaydın şimdi serverlar değişti çok kötü oldu oyun ya:of:

Hayatımın en büyük pişmanlığı. Orta 1'de müzik dersinden kaçıp cafede bu oyunu gördüğüm güne lanet olsun.
Hahahahaha bende internet kafede basladım asas la ama eski günler çok iyidi ya :eek:

2011 de charımı satıp Ps3 aldım mutluyum :D LoL oynuyorum bu aralar
Lol de sıkıyor artık hala USKO oynuyorum :D
Nerde o eski KO'cular :D

Ayda yılda bir oynuyorum ama onda da düzgün bir pvp bulup asas oynuyorum.
Öteki türlüsü artık zahmetli geliyor.

Burda eski USKO cuyum :D:D ilk oynadığım server xigenon pendikde GUARDIANS clanı sahibi hakan abinin kafesinde basladım ''GamerClub'' o xigenonu inleten warior Waratillanın pokeliğini yaptım çok güzel zamanlardı ya :rolleyes:

7 yıl önce oynamıştım serverın adı edanaydı galiba sonra sattım kurtuldum ben hayatımda içinde bu kadar hile barından bir oyun görmedim.

Jaycee

7 yıl önce oynamıştım serverın adı edanaydı galiba sonra sattım kurtuldum ben hayatımda içinde bu kadar hile barından bir oyun görmedim.
Hiç gülceğim yoktu :ehe::ehe: artık koxp daha az ama elit itemler yani +9 +10 itemler +3 takılar çoğaldı hatta +5 takılar bile var diyorlar :rolleyes:

biz +7 md'ler ile gezerken millet +9 avedonlarla geziyordu ki üstelik avedonun düştüğü harita buglu olduğu için kapalıydı aylaca. Dupe , koxp , hack aklına gelebilicek her türlü pislik o oyunda , hatrı sayılır bir değerde olan diğer bir hesabımda hacklenmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık