Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Hangi serverdaydın şimdi serverlar değişti çok kötü oldu oyun ya:of:

Hahahahaha bende internet kafede basladım asas la ama eski günler çok iyidi ya :eek:

Lol de sıkıyor artık hala USKO oynuyorum :D

Burda eski USKO cuyum :D:D ilk oynadığım server xigenon pendikde GUARDIANS clanı sahibi hakan abinin kafesinde basladım ''GamerClub'' o xigenonu inleten warior Waratillanın pokeliğini yaptım çok güzel zamanlardı ya :rolleyes:
İlk Cyper başladım magem ile. Sonra Edena sanırım orada da rogue oynadım hep 40-50 level, sonra logos ta 63 magemi kastım, sanırım grekonda 59 level asas + 70 level warrior, akarada ilk 80 warriorumu kastım en son heliosta 80 warrior işte karakter hala duruyor sonuncu üstünde krowaz +7 leri bide +7 görev kalkanıyla ama kalan itemleri yok.

Bu oyun için harcadığım para ve emeği şu ana kadar oynadığım bütün oyunların toplamı için bile harcamamışımdır.

Ama pişman falan değilim. Zamanında gerçekten çok eğleniyorduk. Birer anı olarak kaldı o günler

Valla en son 3 yıl önce efsane denelebilecek bi char dizmiştim asında çokta iyi değil ama iyi param gitmişti grakonda 9 shard 9 dv 8 shell set iron set kupelerin artık adlarını unutmuşum bak :hhh: dual +1 re di sanırım ama yüzükler dual +1 rol var dı falan takılıyoduk pedal falan bi yerden sonra gerçekten sıktı çünkü grakona premiumsuz bile istediğin zaman 1 giriyodun o kadar boştu ama itemi olan çok abazaydı milletten en kötü 8 hb falan vardı 9 shell li 10 shard lı adamları söylemiyom bile düşün az tek yemedik pazazitle malisle ama az da tek atmadık :D en son işte kimsesizlikten birine satmıştım charı

hiç bir zaman 72 lvl üsüne çıkamadığım, cimriliğim yüzünden de uğraşa uğraşa zaman harcaya harcaya(arada birkaç kazıklama olayı da yok değil :D) zoraki item donattığım:respect: ama 70 lerde daha ilerlememesinden sıkılıp oyunu bırakıp, bir süre sonra başka bir yerde başka bir tür çar açıp her şeye baştan başladığım:ehe: her seferinde pişman olup tekrar kendimi tutamayıp sarılıp sevdiğim bir oyundu 3 yıl kadar önce son çarım olan mage soyulunca bir daha geri dönmedim hoş lys'nin yaklaşmasının da etkisi de vardı:ehe: geçen bir daha bir bakıyım dedim baya değişmiş oyun bana KO gibi gelmedi bende hiç başlamadım şu ara yerini dolduracak bir oyun arıyorum ama bulamadımda:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık