Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

O bölümü komple okumamışım arada kaynamış sanırım.
Tarih kısmına fazla takılma bence Farklı şekilde de işleyebilirler. Tarih kısmında kırılma noktaları var onları baz alıp altını rastgele doldurabiliyorlar.
İşte o kısım kırılma noktası.
Adamlar Ribokuyu altetmek için bu yöntemi kullanıyorlar.

Olmayabilirde iftira atıp adamı kırdırmak şuan Rufoi tarzına benziyo biraz.
Hem Ateşkes zamanı Shin-Riboku arasında geçen konuşmada ; Shin Seni yenen ben olucam OuQi nin intikamını alıcam diyordu.
Adam bunu söyletipde Riboku yu idam ettirmez umarım.

Aynı şekilde işlenirse ağır spoiler, ona göre bakın.
Riboku (Li Mu) Çinin bu savaş döneminin en büyük 4 generalinden biri kabul ediliyor Ousen (Wang Jian), Renpa (Lian Po) ve Hakuki (Bai Qi) ile beraber.
Ribokunun ölümü de çok kötüymüş lan. Kral salağına sebep gidiyor herif. Demiştim zaten bu krala rağmen Riboku yine iyi iş çıkarmış diye. Qin bununla baş edemeyince casuslarla kralı Ribokunun darbe yapacağına ikna etmiş. Sonra idam etmişler adamı. 10 sene içinde haritadan silinmiş tabi herifler.
Tam çin entrikası he.

Türkçesi yokmuş animesinden dolayı. Şurada biraz çevirmişler ama ondan sonrası yok.
http://veteransubs.com/Okuma/series/kingdom/
türkçesi yok oraların malesef.Animesi var ama tarzı farklı olduğundan başlarda hiç ısınamıyorsun seriye.İngilizcen yeterli ise mangasını okumanı öneririm.

Telefon netinden okuyor idim animeye yetmez kotam ingilizcen çat pat okucaz artik ne yapilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık