Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Biri üstüme çeviri atsın ya :) Türkçesi yok diye animesini izledim çizimler kötü olmasına rağmen.Bu kadar iğrenç anime çevirisi olamaz.Çeviren adam emek vermiş bilmem ne yapmış umrumda değil.İnsanlar bilmeden okuyor sonuçta.Çeviri hep hatalı.Kelime uydurmuş çoğu yerde .Kelime atlamış bir sürü yerde.Sanki biri konuşmaya bakmadan sadece anime izleyerek ve ses tonlarına göre çeviri yapmış gibiydi.Bazı şeyleri farketmeye başladığım için mi sadece bu anime bana kötü geldi:SYoksa tüm animelerin çevirileri bu kadar iğrenç bilemiyorum.

Biri üstüme çeviri atsın ya :) Türkçesi yok diye animesini izledim çizimler kötü olmasına rağmen.Bu kadar iğrenç anime çevirisi olamaz.Çeviren adam emek vermiş bilmem ne yapmış umrumda değil.İnsanlar bilmeden okuyor sonuçta.Çeviri hep hatalı.Kelime uydurmuş çoğu yerde .Kelime atlamış bir sürü yerde.Sanki biri konuşmaya bakmadan sadece anime izleyerek ve ses tonlarına göre çeviri yapmış gibiydi.Bazı şeyleri farketmeye başladığım için mi sadece bu anime bana kötü geldi:SYoksa tüm animelerin çevirileri bu kadar iğrenç bilemiyorum.
O kadar anime izledim ama Kingdom'daki kadar iğrenç bir çeviriyi başka hiçbir seride görmedim. Animeden sonra mangasını okuyayım dedim ama savaş temalı bir seriyi mangadan takip etmek çok zor geldi bana.Atmosferi bir türlü yakalayamadım.El mahkum animenin diğer sezonunu beklemeye başladım.

O kadar anime izledim ama Kingdom'daki kadar iğrenç bir çeviriyi başka hiçbir seride görmedim. Animeden sonra mangasının okuyayım dedim ama savaş temalı bir seriyi mangadan takip etmek çok zor geldi bana.İ atmosferi bir türlü yakalayamadım.El mahkum animenin diğer sezonunu beklemeye başladım.
İsimler sıkıntılıydı animesinde bence.Yoksa çeviride o kadar da abartılacak bir şey yoktu.
Sanırım mangasının atmosferi daha bir karanlıkmış.Ben de mangasına bakmıştım ama sonradan sıkılıp bırakmıştım.
Bu arada Naruto'nun da ilk sezonu gördüğüm en iğrenç çeviriydi.

İsimler sıkıntılıydı animesinde bence.Yoksa çeviride o kadar da abartılacak bir şey yoktu.
Sanırım mangasının atmosferi daha bir karanlıkmış.Ben de mangasına bakmıştım ama sonradan sıkılıp bırakmıştım.
Bu arada Naruto'nun da ilk sezonu gördüğüm en iğrenç çeviriydi.
Konuşulanlara yazılanlar çok farklıydı. Arada kaynayan yığınla kelime de vardı.Abartı değil ya cidden iğrençti.Sonradan akıl edip İngilizce izlemiştim. :/

Animesinin 3 Sezonu cikacak mi.?
Bi' ara çıkacak dediler ama sonra bir sonuç çıkmadı ve çıkıp çıkmayacağı belli değil. Umarım çıkar, çıkmasa da okuyun. Asıl olaylar ve efsane arc animenin bitişi ile başlıyor. Kaldı ki, animesini çok kötü ve eksik hazırlıyorlar. İmkanınız varsa mangasını baştan okuyun.

Bir Duke Hyou değil reisi rahmetle anıyoruz
Ouki ve Duke hyou savaş arenasında çok farklı klasmanda adamlardı. Bunlarla uğraşan Hou ken de öyle ancak ikisinde ve ya üçünde eksik olan ama shouhei'de varolan en önemli şey bunlarda yok. O da savaş alanında stratejist olarak hareket etme kabiliyeti.

Stratejistler genel olarak dışardan müdahale eder, savaşın içerisine girmezler ancak Shouhei orduyu görür görmez Lord of The Rings'deki savaşa giriş sahnesini anımsatan bir girişle kendisinden 30 kat fazla olan düşman ordusuna en önde ve hızlıca atını sürüyor. Böyle olunca kendisi bir kez daha gözümüzde büyüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık