Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Şu an 16. bölümü izliyorum da merak ettiğim bir şey var.Şu çizimlerdeki 3d saçmalığı devam edecek mi yoksa bırakacaklar mı? Yok bırakmayacak iseler ben animeyi bırakacağım artık.Zaten mangasının da çok iyi olduğunu bildiğim için sınırıma geldim artık.

Şu an 16. bölümü izliyorum da merak ettiğim bir şey var.Şu çizimlerdeki 3d saçmalığı devam edecek mi yoksa bırakacaklar mı? Yok bırakmayacak iseler ben animeyi bırakacağım artık.Zaten mangasının da çok iyi olduğunu bildiğim için sınırıma geldim artık.
Animeyi pek tavsiye etmem. Konu atlaması olsun,savaştaki olayları değiştirmeleri olsun,çizimleri olsun bezdirir.

Animeyi pek tavsiye etmem. Konu atlaması olsun,savaştaki olayları değiştirmeleri olsun,çizimleri olsun bezdirir.
Bezdim bile zaten.Neyse,bir şekilde ilk sezonu animeden bitireyim de gerisine mangadan devam edeyim artık.Olmadı mangaya geçtiğimde ilk bölümlere bir daha bakarım.

Konuşulanlar bir yere kadar mantıklı, Sei'nin yapmak istediği şey şu anki amerikanın orta doğu projesi gibi birşey, Bahanesi bile aynı barış,huzur,refah getirmek :( Sei gibi iyi niyetli olduğunu dışardan görsekte yüzbinler,milyonlar hatta bu işin sonunda ölecek. Herkesin delice diye bakması normal bu işe.

Para para para. Ryo fui başka bir şey demiyor. Sadece para tembellik getirir, güçlü bir ordu ve siyasi ayağının da olması lazım. Bunları yapamadıktan sonra parayla kurduğun refah bir süre sonra yıkılıp gider.

O kadar şey söyledi Ryo Fui,, bakalım Sei'nin cevabı ne olacak. Kendisi küçükken toplumdaki acı ve sorunları görmüştür, illaki iyi bir çözüm sunacaktır. Aksi halde, planını çaıklayıp sözleri ile ikna edemezse bilek gücü veya silah ile bu iş çok zor.

Ryo Fui para para diyoda o arkasındaki el neyin nesiydi sanırım Suikastci var odada. Ryonun yüz şekli değişti sanırım Sei orda öldürmeye çalışıcak Ryo Fui yi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık