Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

15 sayfa ne konuştular acaba ?
Mangaka pis işlerini Kanki ye yaptırmaya devam. Ben sevdim Kanki yi, inşallah tahmin ettiğim kişi değildir

15 sayfa ne konuştular acaba ?
Mangaka pis işlerini Kanki ye yaptırmaya devam. Ben sevdim Kanki yi, inşallah tahmin ettiğim kişi değildir
Kanki mütttefiklere karşı olan savaşta özellikle dikkatimi çekmişti ve baya sevmiştim kendisini, şimdi de bildiğin düşmanı silmiş. Üstüne zevk alarak kanyou'ya doğru ilerliyor.

Şu anki aşamadan sonra Moubu'dan birşeyler çıkmazsa Ryofui'yi yolcu edeceğiz görünüyor.

Moubu'nun kafa Çin tarihinin en güçlü generali olmada bunu da tüm Çin'i birleştirme hayali olan adamlarla başarabilir. Herşeyi parayla halledebileceğini sanan Ryo'nun ütopyasında Moubu durmak istemez.

Moubu'nun kafa Çin tarihinin en güçlü generali olmada bunu da tüm Çin'i birleştirme hayali olan adamlarla başarabilir. Herşeyi parayla halledebileceğini sanan Ryo'nun ütopyasında Moubu durmak istemez.
Shouhei'den sonra Moubu da, Sei tarafına geçebilir ama bir bağlılık meselesi var. Bu yüzden belki bir ihtimal Ryoufui'yi destekleyebilir, Ryoufui'yi desteklerse biraz daha sürecek iç karışıklıklar devam edecek. Tabi bunu derken de diğer taraftan babası ölürken bile son anına gelmeyen birinden bahsettiğimin de farkındayım. :)

Yanlız şu Quin generalleri almış başını yürümüş adamlar Kanki, Ousen, Moubo, Tou, derken şimdi de Shouhei Bu generallerle zaten kafadan tüm Çini ele geçirmen lazım ki rakip olabilecek bir Karin birde Riboku var Shin vb'ye gerek yok salın bu generalleri yeter

Yanlız şu Quin generalleri almış başını yürümüş adamlar Kanki, Ousen, Moubo, Tou, derken şimdi de Shouhei Bu generallerle zaten kafadan tüm Çini ele geçirmen lazım ki rakip olabilecek bir Karin birde Riboku var Shin vb'ye gerek yok salın bu generalleri yeter
Bu biraz da vizyon meselesi.

Hem bilmediğimiz asıl güçler de vardır. Müttefiklerle olan savaşta Houken savaşı iplemedi, Renpa gibi adamlar gelmedi, gelemedi. Eğer uluslar arası savaş olursa ulusların asıl güçleri sahneye çıkar.

Bu biraz da vizyon meselesi.

Hem bilmediğimiz asıl güçler de vardır. Müttefiklerle olan savaşta Houken savaşı iplemedi, Renpa gibi adamlar gelmedi, gelemedi. Eğer uluslar arası savaş olursa ulusların asıl güçleri sahneye çıkar.
Houken'i şu serideki en büyük balon olarak görüyorum o kadar kritik bir savaşta 7 gündür savaşan bitik Shinden darbe yemeyecekti Renpa konusunda haklısın aklıma gelmedi
Özellikle Chu ordusundan çok sağlam adamların çıkmasını bekliyorum tahminime göre şu an en güçlü ülke Chu Bu saatten sonra ilk yıkılacak ülke Wei olur gibi geliyor en sonada Zhao kalır Shin Houken ile hesabını kapatır seri biter bence(Houken balon ama son boss One piecedeki teach gibi)

Houken'i şu serideki en büyük balon olarak görüyorum o kadar kritik bir savaşta 7 gündür savaşan bitik Shinden darbe yemeyecekti Renpa konusunda haklısın aklıma gelmedi
Özellikle Chu ordusundan çok sağlam adamların çıkmasını bekliyorum tahminime göre şu an en güçlü ülke Chu Bu saatten sonra ilk yıkılacak ülke Wei olur gibi geliyor en sonada Zhao kalır Shin Houken ile hesabını kapatır seri biter bence(Houken balon ama son boss One piecedeki teach gibi)
Balondan ziyade Shin'i iplemiyor. Ouki vs'si şaibeli olsa da Duke Hyou gibi bir adamı zorlanmadan alan adamdan bahsediyoruz sonuçta.

Diğer yandan güçlü devletler ve sağlam savaşlar olacaktır, ancak şu iç karışıklıklar bittikten sonra olur. Shin general olur, ardından yavaştan ülkelere saldırırlar, Qin kendisine toprak katmaya başlar. Diğer devletler tekrardan müttefik bile olabilirler. O zaman daha sağlam karakterler görürüz.

Bu seri de One Piece gibi 10-15 yıl gider daha.

Kimi tahmin ediyon aklıma kimse gelmedi
Gerçek tarihle ilgili spoiler olabilir
Qin - Zhao savaşında 120.000 askerini ölüme terkedip Yan a kaçan bir general vardı. Sanırım Kanki o. Mangaka pis işleri ona yaptırıp günah keçisi yapacak onu

Kanki mütttefiklere karşı olan savaşta özellikle dikkatimi çekmişti ve baya sevmiştim kendisini, şimdi de bildiğin düşmanı silmiş. Üstüne zevk alarak kanyou'ya doğru ilerliyor.

Şu anki aşamadan sonra Moubu'dan birşeyler çıkmazsa Ryofui'yi yolcu edeceğiz görünüyor.
Kanki nin kanyou ya gelip Ryoufui ye saldıracağına ihtimal vermiyorum ben. Zhao hatlarına geri dönecektir yakalacağı esirleri yaktıkdan/kazığa geçirdikden sonra.

Ryoufui de bu kadar çabuk pes edecek bir adam gibi gelmedi bana

Birde şu saatten sonra artık asıl fetihler başlar gibi. Tahminen 18 yıl içinde çin fetih olunacak. Ousen in bizi uçurma zamanı geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık