Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
Sende bu aralar Luffy'den fazla Zorocu oldun he gözümden kaçmıyor sanma :)
Sevdiğim bir karakter ve bence dediklerim doğru. Bellamy'nin bunları dövdüğü sıra Zoro sadece Luffy'nin emriyle dayak yemiştir. Nami mesela sinirden patladı. Diğerleri felan olsa değişik olurdu. Yani bir yönden Luffy'i içlerinde en iyi anlayan o gibi geliyor bana.

Olmaz bence. Zoro'nun yeri ayrıdır.

@Millennium Wizard
Coby'i bile Luffy'nin kendisi ikna etti. Bizim tayfadaki herkes Luffy sayesinde bir araya geldi. Yani mümkünatı yok dediğinin. Zoro bile normalde tayfaya girecek birisi değildi.

@gyjbsch

Zoro'nun hakkını yedirmem kolay.:D
Kendini kandırma.Coby ana karakter olsa bu gelişim hızıyla daha önce kk olurdu. :D
Adam 0.0001 dourikiden nerelere geldi.Luffyde zaten temel vardı.Ama Coby mariana çukurundan çıktı resmen.Ana karakter olsa olacakları düşünemiyorum bile.:a:

ben oyumu verirken sevip sevmemek olarak düşünmedim. Tayfadan bir tek Namiyi sevmiyorum zaten diğerlerine karşı ya nötrüm ya da severim yani.
Ama Brook'un bir şeyini görmedik açıkçası. TB arc olmasa başka bir yerde işlevselliği de olmadı bana kalırsa. Yani onun üstlendiği misyonu doldurabilecek başka birini bulmak kolay yoksa severim kendisi, hele hele müzikleri süper. Dur binks no sake yi açayım

Luffy, Zoro'nun işini de yapabilir, Doflamingo ile dövüşmeden önce Pica'yı da yener mesela. Zaten Bellamy'yi de yenerek o dövüşe girmişti. Zaman atlamasından önce de Blueno'yu yenerek Lucci dövüşüne girmişti, başka bir örnek daha.

Sanji desen aşçı, Nami rotacı, Usopp keskin nişancı, Franky marangoz, Chopper doktor.

Zoro, Brook, Robin'in yerleri dolabilir, Zoro bunlardan daha güçlü olduğu için sondan 3.cü sırayı alır.

Dünyada antik dili okuyan son kişinin yerini kiminle doldurmayı düşünüyorsun?
Antik dili okumanın korsanlıkla ne alakası var ? Zoro'da santouryu ile ağzında kılıç ile savaşan tek adam, o zaman onu da örnek olarak saklamak mı gerekiyor. Korsan gemisinde işlevi varsa önemlidir, yoksa önemli değildir. Robin devrimciler için önemli olabilir, ama bir korsan tayfasında bulunuyor.

Antik dili okumanın korsanlıkla ne alakası var ? Zoro'da santouryu ile ağzında kılıç ile savaşan tek adam, o zaman onu da örnek olarak saklamak mı gerekiyor. Korsan gemisinde işlevi varsa önemlidir, yoksa önemli değildir. Robin devrimciler için önemli olabilir, ama bir korsan tayfasında bulunuyor.
Raftel'in yerini gösteren red poneglyph olayı çıktı hatırlarsan. Malum onların da bir şekilde okunup deşifre edilmesi ve Raftel'in yerinin öğrenilmesi gerekiyor.

Raftel'in yerini gösteren red poneglyph olayı çıktı hatırlarsan. Malum onların da bir şekilde okunup deşifre edilmesi ve Raftel'in yerinin öğrenilmesi gerekiyor.
Roger'ın o olayı çözdüğünü ve antik dilide bilmediğini hatırlatayım. Öyle ya da böyle Luffy'de aynı şeyi yapabilecek, Robin ise bunu daha detaylı şekilde yapıp insanları bilinçlendirebilir, yani devrimciler için önemli ama Luffy'nin tayfası için değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık