Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
Roger'ın o olayı çözdüğünü ve antik dilide bilmediğini hatırlatayım. Öyle ya da böyle Luffy'de aynı şeyi yapabilecek, Robin ise bunu daha detaylı şekilde yapıp insanları bilinçlendirebilir, yani devrimciler için önemli ama Luffy'nin tayfası için değil.
Kırmızılardan birini şimdiden okumuş ve bilgiyi edinmişlerken. Belki ikinciyi de BM'den bir şekilde kopyalayıp Robin'e getirme planları olduğunu düşündüğümüz de senin dediğin şimdilik pek bir önem arz etmiyor.

Brook dedim ama Chopper da en az onun kadar gereksiz. Seri ilerledikçe de gereksizlik sınırlarını zorluyor. Seri başından beri bandaj sarmaktan başka bir şey yapmadı doktorluk adına. Bir iki de ot mot karıştırdı. Gerçi serinin durumu göz önüne alındığında bir doktorun işlevi ne kadar fazla olabilir tartışılır. Büyük ihtimalle seri sonunda Luffy'nin hastalık durumu için bekletilen bir karakter olarak tasarlanmış olsa gerek :(

Brook gereksizi olmasa da olur ve illaki bir müzisyen bulunur. Hayali de dandik zaten.

Şu son bölümde zehirlenme olayını çözememesinden dolayı Chopper'da, Brook kadar gereksiz olduğunu göstermiş oldu. Punk Hazard'da çocukları da iyileştirememişti zaten. Yine de seri sonunda Luffy'i iyileştirecek ilacı yapacağı için Brook'un bir adım önüne geçiyor.

Roger'ın o olayı çözdüğünü ve antik dilide bilmediğini hatırlatayım. Öyle ya da böyle Luffy'de aynı şeyi yapabilecek, Robin ise bunu daha detaylı şekilde yapıp insanları bilinçlendirebilir, yani devrimciler için önemli ama Luffy'nin tayfası için değil.
Luffy'nin o aptallıkla o yazıları okuyabileceğini düşünüyor musun?
Ben okuma yazma biliyor mu ondan bile şüpheliyim. :oleyo2:

Franky, Brook, Usopp, Chopper görev açısından yeri kolay doldurulabilecek karakterler ama tayfayı tayfa yapan da bu mallar işte. Bunlar gibisini bulmak zor olduğu için yerleri doldurulamaz. Ama yine de Franky ölse çok hoş olur :artiz:

Croco-Boy

Robin hiç oy almamış , herkes ne kadar kilit bir karakter olduğunun farkında :D (mesajı gören iticinin biri oy atabilir her an )

Usopp'la Brook arasında kaldım ama brook diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık