Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124

Kral

En kolay luffy ile brook'un yeri dolar.Ikiside luzumsuz yere yer kapliyorlar.Ama luffy ankette olmadigi icin brook'a basicam
Bu arada zoro'ya oy verenler ya kiskaniyorsunuz yada hatersiniz
Sendeki bu kuffy nefretini nedir böyle anlayamadım gitti.Kaptana böyle yaklaşma

Sendeki bu kuffy nefretini nedir böyle anlayamadım gitti.Kaptana böyle yaklaşma
Hazır olan uyumlu bir tayfaya bir kaptan bulmak mı daha zor yoksa bir kaptana uyumlu bir tayfa mı bulmak daha zor?

Bu tayfaya Luffy dışında iyi bir kaptan bulabilirsin. KK tayfası olamaz belki ama yine de iyi bir tayfa olur. Ama Luffy'e başka bir tayfa versen Luffy zorlanır. Çünkü mevcut tayfa Luffy'i tamamlayan tayfa. Elemanları değiştirsen bile aynı etkiyi yaratamaz. Luffy Arlong Park'ta tayfam olmasa ölürüm diyor. Tayfa Luffy için çok önemli. Hasır Şapkalar=Luffy değil, Luffy tayfanın bir elemanı sadece. Rütbesi kaptan olan bir elemanı.

Kral

Hazır olan uyumlu bir tayfaya bir kaptan bulmak mı daha zor yoksa bir kaptana uyumlu bir tayfa mı bulmak daha zor?

Bu tayfaya Luffy dışında iyi bir kaptan bulabilirsin. KK tayfası olamaz belki ama yine de iyi bir tayfa olur. Ama Luffy'e başka bir tayfa versen Luffy zorlanır. Çünkü mevcut tayfa Luffy'i tamamlayan tayfa. Elemanları değiştirsen bile aynı etkiyi yaratamaz. Luffy Arlong Park'ta tayfam olmasa ölürüm diyor. Tayfa Luffy için çok önemli. Hasır Şapkalar=Luffy değil, Luffy tayfanın bir elemanı sadece. Rütbesi kaptan olan bir elemanı.

Sanki diğer kaptanlar rastgele alıyor alanlarda hiçbir yere varamıyor.Hasır şapkalar=luffy çünkü taydadaki herkes hayatını Luffy e adadığını dile getiriyor evet Luffy şapşal sözü bazen geçmeyebilir ama gerektiği zamanda kaptanlığını gösteriyor Luffy olmazssa olmaz...Zaten tayfa demek eksiği kapatmak demek.Ama Luffy olmazzsa olmaz

Luffy olmasa olmaz. Hepsini tayfaya Luffy bağladı çünkü. Hepsi Luffy'ye bağlı.

Sanki diğer kaptanlar rastgele alıyor alanlarda hiçbir yere varamıyor.Hasır şapkalar=luffy çünkü taydadaki herkes hayatını Luffy e adadığını dile getiriyor evet Luffy şapşal sözü bazen geçmeyebilir ama gerektiği zamanda kaptanlığını gösteriyor Luffy olmazssa olmaz...Zaten tayfa demek eksiği kapatmak demek.Ama Luffy olmazzsa olmaz
Konunun amacinin disina cikip gereksiz fanlik yapiyorsunuz

Luffy'nin bu kadar güçlenmesinin tek sebebi tayfası. Adam tayfam için diyerek 2 yıl eğitim yaptı. Bütün motivasonunu tayfasından aldı. Sürekli "ben kk olacak adamım" demesine karşın eğitimi kk'lıktan daha çok tayfasını korumaya yönelik yaptı. Adamın KK gücüne ulaşacak olması tayfası sayesinde olacak.

Luffy tek başına KK olamayacak, tayfası ile birlikte KK olacak. o nedenle Hasır Şapkalar=Luffy değil. Şimdi tekrar tekrar bu tayfanın ne kadar özel olduğunu anlatmak istemiyorum. Sen biliyorsundur Robin, Sanji, Zoro, Franky... bunlar hep özel kişiler. Başka hangi tayfa bu kadar seçmece bir tayfa. Sadece Robin bile başlı başına KK'lık için, Raftel için, kayıp yüzyıl için.... OP evrennindeki en kilit kişi.

Luffy KK olacaksa bu tayfası tayfası sayesinde olacak dediğim bu. Ben Luffy'e laf etmiyorum ben Luffy dışındakiler önemsiz denmesine laf ediyorum. Olay sade Luffy değil, olay tayfa. Yoksa her tayfayı bağlayan kişi kaptandır. Sadece bizimkilere özel değil. Ama başka bir tayfa ile Luffy KK nasıl olacaktı. Zaten en uygunu bu tayfa olduğu için seri böyle ilerliyor.

Kral

Konunun amacinin disina cikip gereksiz fanlik yapiyorsunuz
İyide bunda ne fanlık var ne başka birşey herkes kendisini luffye ve onun korsanlar kralı olmasına adadı Luffy olmasa bu tayfadaki herkes kendi amacına zor ulaşır herkesin amacı =luffynin amacı Robin ponygleiph hepsini okumak istiyor ve en önemlisi raftelde bunu gibi bir çok şey var kısacası Luffy olmazzsa tayfa amacına zor ulaşır.

İyide bunda ne fanlık var ne başka birşey herkes kendisini luffye ve onun korsanlar kralı olmasına adadı Luffy olmasa bu tayfadaki herkes kendi amacına zor ulaşır herkesin amacı =luffynin amacı Robin ponygleiph hepsini okumak istiyor ve en önemlisi raftelde bunu gibi bir çok şey var kısacası Luffy olmazzsa tayfa amacına zor ulaşır.
Asil senin anlayamadigin sey su.Tayfa olmazsa luffy amacina ulasamaz.Kendinde demissin luffynin amaci=tayfadakilerin amaci.Luffy kk olursa zoronun en guclu kilic ustasi yada usoppun en cesur adam,naminin dunya haritasi sayesinde olacak.Suan da luffy olse bu adamlar(zoro,usopp,brook,chopper) yollarina devam edip belki yine amaclarina ulasabilirler.Ama tayfa olmadan luffy ulasamaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık