Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kehihihi Yeni Dünya'da

Bizim cengaverin efsanelesecek hikayesi bu hafta başlamak üzere. Yeminimi bozdum ulan deyip ortalığı dağıtacak. Bu haftayı bekleyin ve görün.

law- luffy. kaididoya

kid- apo- hawkins big moma

kehihi- yasayan efsane buggy - ve gumus tilki kurnaz shanksi devirip yonkoularin sonunu getiricek 3 buyuk ittifak

optimistic

law- luffy. kaididoya

kid- apo- hawkins big moma

kehihi- yasayan efsane buggy - ve gumus tilki kurnaz shanksi devirip yonkoularin sonunu getiricek 3 buyuk ittifak
kehihiden bişey olmaz ya :D bu arada law-luffy'nin indireceği yonkou ile kid-apo-hawkins indireceği yonkou aynı çıkacak böylece dostluk bağları pekişmiş olacak :D

Bizim yakışıklının önünde 2 yol görünüyor önümüzdeki sayı için. Ya Kaido'nun adamını oracıkta yamultacak. Ya da Kaido'nun adamı bizim yakışıklı cengaveri alıp Kaido'nun yanına götürecek. Bizimkisi de "ben bir antik silah biliyorum" deyp pacayı kurtarmaya çalışacak. Bana göre Law ve Luffy den önce Kaido'ya ilk büyük darbeyi bizim yakışıklı cengaver vuracaktır. Bir kahramanın doğuşu çok yakında mangada...

Robotta haki yoksa bir şey yapamaz bence. Gerçi Franky gibi bir bidona kapatma ihtimali de var ama sanmam, Karibo dono gelecek bölüm kapağında ninenin yere düşüşünü fark edip sonraki bölüm kapağında Skoç'u tekleyecektir.
Yeni dünyada olduklarında hakileri vardır muhtemelen , yoksa bile Kaido'nun android işlemcili adamlarında kairosekiden yapılma bir parça olması bile yeterli önceki sayılarda Scothc devrimcileri dağıtırken ağzı açık kaçmıştı.

Bence bu kapağın en önemli sonucu şu olacak ileride karşımıza çıkan; Caribou dallaması Poseidon gibi bir sırra vakıf malum. Kaidou dediğimiz adam güç elde edebilmek adına tehlikelerini bile bile yapay meyve kullanıcılarından bir ordu yaratıyor. Bir de düşünün ki bu bilgi Scotch'un Caribou'yu sorguya çekmesinin ardından Kaidou'ya ulaşıyor. Vay ki ne vay!! Kan gövdeyi götürecek bir savaş, kıran kırana hem de. :) Bu Dof'un illaki Kaidou tayfasında da acanları vardır. İç mihraklar görevini başarıyla yerine getirirse ve bu bilgi aynı zamanda Dof'un da kulağına giderse. Emen Ellahım... :)

Bizimkini kimse yamultamaz. Yamulma kotası dolmuş bulunmakta. Bu aşamadan sonra Caribou gösterisine hazırlanın. Yer yerinden oynayacak. Hatta başlıkları görür gibiyim. Yeni çaylak Kaido'nun adalarından birini ele geçirdi. Yoksa yeni korsanlar kıralı yakışıklı cengaver Kehihihi mi olacak :oleyo2: Bu durumu Law ve Luffy ağzı açık izler. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık