Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kehihihi Yeni Dünya'da

sen bile böyle konuşuyorsan artık bizden hiç ümit bekleme. Ama ben hala kapak hikayesinin devam edeceğini düşünüyorum. Hep saçma yerlerde bizimkilerle karşılaştığı için yolda bizimkilerle karşılaşsa şaşırmam. Hem komedide olur :D
Zaten bizim tayfa ile karşılaşma ihtimali aşırı fazla. Ama gelecek arcta olmayacak. ondan sonraki arc olacak gibi duruyor. Yani dof olayını bir halledelim de sonrasında gelirim hesabı. Belki o zamana kadar da bir zoan meyvesi yeriz çok süper olur. :flaugh:

Ohhhhhhhhhh bitmemiş seri daha. Rahatladım şimdi :oleyo2:

Bizim yakışıklı cengaver sanki biraz kilo kaybetmiş gibi geldi. Git gide kalıbı küçülüyor yakışıklımızın. Tekrardan adaya niye döndü onu da anlamadım. Yakında arka plandaki kaleye sızacaktır. Bakalım kiminle karşılaşacak. Bakarsınız Buggy veya yeni Shiki çıkar karşımıza.

Niye döndü nasıl anlamadın:artiz: adam hakisini kullanıp birşeylerin ters gittiğini anladı ve yaşlı teyzeye iyilik yapmak için geri döndü yakışıklı cengaver:ehe:
Büyüksün valla. Sana da Kehihihi ruhu bulaşmış biraz :oleyo2:
Kehihihi yakında büyük bir şenlik yapacak gibi duruyor. Bizim tayfa Dof'u indirmeye uğraşsın anca. Kehihihi Kaido'yu indirecek. Aradaki farkı görün işte. Yakışıklı cengaver adamımız büyük planlar içerisinde.

Dün ben bu konuyu aradım bulamadım be Ufo44 :D

Ben sana demedim mi bitmez devam eder ümitvar ol diye :D

Niye geri döndü onu anlamadım....

Dün ben bu konuyu aradım bulamadım be Ufo44 :D

Ben sana demedim mi bitmez devam eder ümitvar ol diye :D

Niye geri döndü onu anlamadım....
Bu konunun 1. sayfasında 20 bölümlük seri yazıyordu. Ben de onu öyle görünce geçen hafta bitti sandım :flaugh:
Bir de geçen hafta arkasını dönmüş el sallayınca bitti gibi de geldi.

Niye geri geldi diye soruyorsan. Gazetede ittifakları görünce, ben de ne de olsa yonkoulardan birinin adasındayım. Ben de bunlardan birini tek başına indireyim dediğinden geri gelmiştir.

Bizim tayfa ve Law boşuna Dof'un fabrikasını yıkacağım diye oralarda dolanmasınlar. Dressrosa da fabrika falan yok. Orada olsaydı zaten Law fabrikanın yerini çoktan bilirdi.

Gel gelelim bizim yakışıklı cengavere. Adam çoktan fabrikayı buldu bile. Tek başına fabrikayı yerle bir edecektir. Tabii önce kendine birkaç eklenti yapacaktır. Buradaki silahlar tam bizim yakışıklı için birebir. Yakında modifiyeli Kehihihi'ye hazırlıklı olun. Dof'un yeri bilinmeyen fabrikası burası. Saklayabileceği en sağlam yere saklamış adam. Kaido'nun mekanına.

Yürü beeee devrimin oğlu yakışıklı cengaver Caribou. Bir adam bu kadar mı estetik olur. Adam resmen devrimin kitabını yazmış.
Che-Caribou yakıp yıkacak ortalığı. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık