Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kehihihi Yeni Dünya'da

Aha da bizim yakışıklı, yaşlı ninenin tayfasına katılacak galiba. Haftaya son bölüm, bizim yakışıklıyı göreceğimiz. Sanki durumu hala belirsiz gibi görünüyor. Aha şunu yapacak diyeceğimiz bir durum göremiyorum şimdilik.
Bu yaşlı nine de neci ise anlayamadım. Yaşlı nine Big Mom çıkmasın. Ne tür bir nineyse bunu da çözemedim yaaa.

Yaşlı nine Kaido nun adamı çıkmasın sonra.
Gelecek hafta dananın kuyruğu kopacak. Kehihihihi ya bundan sonra kayıplara karışacak. Ya da önemli bir çizim bizi bekliyor haftaya.

Yaşlı nine Kaido nun adamı çıkmasın sonra.
Gelecek hafta dananın kuyruğu kopacak. Kehihihihi ya bundan sonra kayıplara karışacak. Ya da önemli bir çizim bizi bekliyor haftaya.
Kehihihihi dizlerini kırar bana da öğret dayak yememeyi der nineye. Ninenin koruması altına girer. :hhh:

Bizim cengaverin tayfaya katılmayacağı netleşti gibi. Bu saatten sonra katılmaz artık tayfaya
Haftaya ki bölümden sonra anlaşılacak bakalım. Bu aday çıktıktan sonra Kehihihi nin hikayesi bayağı yavaşladı. Hep yaşlı nine yi gösterdi niyeyse.
Bana göre yaşlı nine Kara kralın eski sevgilisi. Bu yüzden Bizim cengaver'e "sen çok dayak yiyorsun" diyecek ve ona 3 tür hakiyi öğretmeye kalkacak. Bizim cengaver 1 senede 3 hakiyi öğrenir :fool:

Haftaya ki bölümden sonra anlaşılacak bakalım. Bu aday çıktıktan sonra Kehihihi nin hikayesi bayağı yavaşladı. Hep yaşlı nine yi gösterdi niyeyse.
Bana göre yaşlı nine Kara kralın eski sevgilisi. Bu yüzden Bizim cengaver'e "sen çok dayak yiyorsun" diyecek ve ona 3 tür hakiyi öğretmeye kalkacak. Bizim cengaver 1 senede 3 hakiyi öğrenir :fool:
bende gider oda'nın topuğuna sıkarım :artiz:
adamda irade yok ki haki olsun zora geldi mi hemen yoldaşını satıp kaçmaya bakıyor :mincika:

bende gider oda'nın topuğuna sıkarım :artiz:
adamda irade yok ki haki olsun zora geldi mi hemen yoldaşını satıp kaçmaya bakıyor :mincika:
İrade mi yok. Sen bu adamın gözlerine bir baksana. O gözlerden ve dilden haki çıkmazsa, asıl Oda nın topuğuna sıkmak lazım :flaugh:

haha 1 yıl diye başlar 6 ayda öğrenir bizim cengaver:ehe:
Boşuna cengaver demiyoruz. Her haki için 1 ay da yeterli aslında :flaugh:

Kehihi'nin adaya çıktıktan sonraki hikayeleri hep boştu. Son 5-6 bölüm çok hayal kırıklığı oldu Cizimler ve konu açısından.
Ve serimizi de bitirmiş olduk :üzgünüm:

Sonuç olarak bizim yakışııklı cengaver adadan ayrılmak için limana doğru yollandı. Limanda accceba kiminle karşılaşacak ve nereye doğru yol alacak. Bu aşamadan sonra bir daha ne zaman görürüz muamma. Önümüzdeki arc'da göremeyiz diye düşünüyorum.

Kehihi'nin adaya çıktıktan sonraki hikayeleri hep boştu. Son 5-6 bölüm çok hayal kırıklığı oldu Cizimler ve konu açısından.
Ve serimizi de bitirmiş olduk :üzgünüm:

Sonuç olarak bizim yakışııklı cengaver adadan ayrılmak için limana doğru yollandı. Limanda accceba kiminle karşılaşacak ve nereye doğru yol alacak. Bu aşamadan sonra bir daha ne zaman görürüz muamma. Önümüzdeki arc'da göremeyiz diye düşünüyorum.
sen bile böyle konuşuyorsan artık bizden hiç ümit bekleme. Ama ben hala kapak hikayesinin devam edeceğini düşünüyorum. Hep saçma yerlerde bizimkilerle karşılaştığı için yolda bizimkilerle karşılaşsa şaşırmam. Hem komedide olur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık