Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam, iddianı siliyorum o halde.
Korsanlar Kralı ile bir tartışmamız vardı ama o olay olmadı kabul olunmadı iki tarafında şartları. Sen de mesajları oku. Eğer ondan da sorumlu tutuyorsanız onu da yapmaya hazırım. Şimdilik Zoro>Luffy yazıp Gerçek KK Zoro yazıyorum 1 haftalığına.

Korsanlar Kralı ile bir tartışmamız vardı ama o olay olmadı kabul olunmadı iki tarafında şartları. Sen de mesajları oku. Eğer ondan da sorumlu tutuyorsanız onu da yapmaya hazırım. Şimdilik Zoro>Luffy yazıp Gerçek KK Zoro yazıyorum 1 haftalığına.
Dikkat et bağımlılık yapmasın :bilmem:

Senin iddian var mıydı bu konuda?

Senin iddian var mıydı bu konuda?
48. sayfadan başla okumaya. Shakan'ın dediğini yapacağım dedim. Korsanlar Kralı ile iddialaşacaktık o havada kaldı tartışmadan anlayabilirsin. Ama eğer yok bas baya kabul etmişsin ordaki tartışmalardan ben bunu çıkarıyorum dersen Korsanlar Kral'ının benden istediği şeyi de kabul edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık