Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumu bırakanlar, banlananlar, ayrıldığı sevgilisiyle barışmaya çalışanlar... Ateş ediyor iddialar.

Ama brulee elinde olduğu için ayni zamanda katayı safdışı bırakmış oldu. Bunu luffy kazanmış olarak da değerlendirebiliriz o mantikla
Şu söylediğin sana mantıklı geliyorsa ve Luffy bu dövüşü kazanırdı diyebiliyorsan, iddiada verdiğin sözü tutmak zorunda değilsin. Zaten bu tamamen eğlencesine açılmış bir konu. Kimse verdiği sözü tutmadı diye yaptırıma uğramayacak.

Şimdi bu tamamen beklenmedik bir durum. Luffy en güçlü halinde adama üstün gelemedi. Kendini koruyacak durumda da değildi. Kaçma işini bile kendi başına yapamadı.
Luffy'nin ayna dünyasında devre dışı kalması daha kötü bir durum ama önceki dövüşlerde genelde böyle kazandığı için sorma ihtiyacı hissetmiştim ki iddianın çerçevesi belli olsun.

Şu an ki durum tamamen iddia dışında bu vs
bence bu saatten sonra kazanan yada kasteden yok iddia açısından.

Benim cezam bir hafta avatar değişikliği zaten bana hava hoş. : -)

Ama dövüşün seyri belliydi bence ayna dünyasının dışı konusunda ki sormuştum bu olursa diye ki zaten brulee ile olacaktı tabi o kadar detaylı aklıma gelse müneccim olurdum buna imkan olmasına rağmen bu durumda ne olacağını belirlemediğimiz için yenme yenilgi ve berabere olarak değerlendirilmeli bence ama yine siz bilirsiniz karara uyacağım ama bence bir daha düşün : -)

Vallaha bizi yenilmiş sayın da Luffy bu arc Kata'yı yenerse sizden de beklerim verdiğiniz sözü tutmanızı. Ona gore.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık