Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Katakuri Denizci Olsaydı Rütbesi Ne Olurdu?

Denizci Katakuri'nin seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    90
Marco daha güçlüdür Katakuri'den o bile amiral seviyesi değil.Yedek amiral olur.Nöbetçi amiral Katakuri

Kata amiral olunca Saka'yı döveceksen düşüyorum bak diyebilirdi hahaha.

@Miyata Ichirou

Seninkini koramiral olarak görenler var ne diyorsun bu işe ? Yedek kulubesi mi as kadro mu olur.

Magellan gibi olmaktan iyidir yine de. :D
Kata'nın amirallere kıyasla zayıf kaldığı noktalar var,bence daha sağlam olduğu noktalar da var ama meyvelerin kalitesi arasındaki fark biraz arayı açıyor gibi.Kata'nın amiral adaylarından güçlü olduğunu düşünüyorum.Kizaru'nun ya da Greenbull'un en zayıf amiral olduğunu düşünürüm hep.Kata'yı bir sonraki gördüğümüzde bence bu ikisinden birisinin seviyesinde olabilir diye düşünüyorum.Amirallerin hepsinin yaşları 50den fazla.Kata'nın daha yolu var gibi :D

Öyle bir karar alabilecek kadar süper akıllı kim olabilir acaba :d
Son kısmı kastediyorsun sanırım. Kata'yı direkt amiral gücünde görenler için yazdım. Mesela aka-fuji ilişkisi gibi gıcık kaptığı bi amirali emekli edip kata'yı almaz bence ama amirallerden birisi savaşamayacak duruma gelirse kata amirallik koltuğuna oturur.

Kata'nın amirallere kıyasla zayıf kaldığı noktalar var,bence daha sağlam olduğu noktalar da var ama meyvelerin kalitesi arasındaki fark biraz arayı açıyor gibi.Kata'nın amiral adaylarından güçlü olduğunu düşünüyorum.Kizaru'nun ya da Greenbull'un en zayıf amiral olduğunu düşünürüm hep.Kata'yı bir sonraki gördüğümüzde bence bu ikisinden birisinin seviyesinde olabilir diye düşünüyorum.Amirallerin hepsinin yaşları 50den fazla.Kata'nın daha yolu var gibi :D
Bence amiral eder.Olduğundan daha güçlü olduğu için değil konumundan dolayı.

Amiral = Sağ kol doğru bir denklem diye düşünüyorum Marco sağolsun.Marco'ya kelepçe takmak zorunda kalmasalar böyle düşünmezdim.

Katakuri de 48 yaşında. :D

Katakuri de 48 yaşında. :D
Kuzan hariç tüm amiraller en az 54 yaşında biliyon demi reis :D Akainu dediğin adam 55inde güçleniyor da Kata güçlenemiyor mu xd.

Bence amiral eder.Olduğundan daha güçlü olduğu için değil konumundan dolayı.

Amiral = Sağ kol doğru bir denklem diye düşünüyorum Marco sağolsun.Marco'ya kelepçe takmak zorunda kalmasalar böyle düşünmezdim.
Amiraller biraz daha güçlü gibi geliyor bana ama bir daha gördüğümüzde öyle olmayabilir :D Marco keza savaştan savaşa girdi.O da daha güçlü bence 2 yıl önceki halinden.

Kuzan hariç tüm amiraller en az 54 yaşında biliyon demi reis :D Akainu dediğin adam 55inde güçleniyor da Kata güçlenemiyor mu xd.

Amiraller biraz daha güçlü gibi geliyor bana ama bir daha gördüğümüzde öyle olmayabilir :D Marco keza savaştan savaşa girdi.O da daha güçlü bence 2 yıl önceki halinden.
O da 50 demek istedim. :D Gelişim durmaz bence de o yaşlarda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık