Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Katakuri Denizci Olsaydı Rütbesi Ne Olurdu?

Denizci Katakuri'nin seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    90
Amiraller kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum ama dışarıdan adam getirip hop diye amiral yapmak yerine denizci olarak yetişmiş olsa amiral seçilirdi.

Ben şöyle düşünüyorum, hani hepsi koramiral ama aralarında böyle daha yan rütbe gibi bir fark da var. Hani akainu da amiral ama filo amirali aslında gibi ama daha yumuşak hali.
Benim asıl derdim o zaten de üşendim koramiral, amiral güç dengeleri için geniş çaplı bi konu açmaya. Fuji de Chaton`n kankasıymıș zaten muhtemelen Fuji de Ryog da koramiraldi amiral olmadan evvel. Kıdemli koramirallik falan vardır belki:p O değil bakindim netten böyle konuşunca da animede koramirallerin giydikleri ceketin omuzluklarinda farklı renklendirmeler yapılmış bazen. Genel itibariyle mavi iken Garp`in Tsuru`nun farklı renklerde. Alakalı olabilir bi ihtimal.

Önceden Kata'yı koyacak bir rütbe yoktu. Koramiral desen tek atar, amiral desen zayıf kalır. Şimdi tam ona göre rütbeler çıktı. Amiral adayı olan koramiraller tanıtıldı. 3 amiral kadar güçlü olmayan ama rütbede boşluk olursa seçilebilecek karakterler. Gion ve Chaton. Kata da böyle olurdu.

Kimisine göre seride ilk tanıtılan Kuzan,Aokiji ve Akainu'nun yeri diğer amirallerden ayrıdı.
Reis çok onemli bir hata değil ama Kizaru yerine Kuzan'ı yazmışsın.

Yonkou gücü = 4
Sağ kol gücü =2 dersek bence Amirallerin gücü =3'tür.Sadece Katakuri değil hiçbir sağ kolun Amiral olabilecegini sanmıyorum(Beckman hariç).Ancak yedek amiral olurlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık