Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Luffy'ye Tek Atabilir Mi?

Luffy Karasakal'dan Tek Yer Mi?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Luffy lastiktir. Ve serinin başında beri lastik olduğu için fiziksel hasar almadığını kendisi dile getirir. Hatta teach, luffynin kafasını yere vurup kanatınca, crocodile de lasti değil mi diye şaşırdı.

Kanı lastik değil nasıl bir argüman la? Kanın çevresindeki damarlar hasar görmeden kan nasıl dışarı çıkıyor anlatsana biraz?
Bu sefer olmamış be kapüşonlum :/
Şimdi sen Lucci'nin vurduğu darbenin etkisinin Moria'nın ada yaran saldırısının etkisinden fazla olduğunu söylemiş oluyorsun burada.

Neyse karışmıyorum ben bu noktaya daha fazla.

Luffy lastiktir. Ve serinin başında beri lastik olduğu için fiziksel hasar almadığını kendisi dile getirir. Hatta teach, luffynin kafasını yere vurup kanatınca, crocodile de lasti değil mi diye şaşırdı.
Adamın attığı sahne nasıl kanıt olmuyor ? Lucci tekmelemiş ve Luffy canının acıdığını belirten bir tipe bürünmüş+kan da var.Bu yeterli bir kanıt nasıl olmuyor ?

Valla ben bu arkadaşlara laf anlatmaktan bıktım, serinin başından beri anlatılan şeyleri inkar ediyorlar, yakında Luffy lastik değil falan diyecekler yani o derece, uğraşmamak lazım bence.

Adamın attığı sahne nasıl kanıt olmuyor ? Lucci tekmelemiş ve Luffy canının acıdığını belirten bir tipe bürünmüş+kan da var.Bu yeterli bir kanıt nasıl olmuyor ?
Lucci fizik darbenin yanında bilmediğimiz bir teknik kullanmış olabilir. Bizim bildiğimiz luffy fiziksel darbelere karşı absorbe eder. Ama mangada bazı yerlerde ne hikmetse ağzından kan geliyor. Bu sadece kafasına aldığı darbelerde var bildiğim kadarı ile. Hatta coby de kan almıştı ağzına vurunca. Belki de kendisi dudağunu ısırıyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık