Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Luffy'ye Tek Atabilir Mi?

Luffy Karasakal'dan Tek Yer Mi?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Lucci fizik darbenin yanında bilmediğimiz bir teknik kullanmış olabilir. Bizim bildiğimiz luffy fiziksel darbelere karşı absorbe eder. Ama mangada bazı yerlerde ne hikmetse ağzından kan geliyor. Bu sadece kafasına aldığı darbelerde var bildiğim kadarı ile. Hatta coby de kan almıştı ağzına vurunca. Belki de kendisi dudağunu ısırıyordur.
Yav yapma bilmediğimiz ne teknik kullancak orda ? Dediğinin bahsi bile geçmiyor.Lucci normal bir tekme atmış Luffy'i de ama az ama çok sonuçta etkilenmiş.Hani sadece böyle bir sayfanın varlığı Luffy'e hakisiz de zarar verileceğinin kanıtıdır.

Her şey Luffy'nin lastik sınırını aşmakla alakalı.O sınırı nasıl aştığının bir önemi yok.İster hakiyle aşarsın ister doruki canavarısındır hakisiz vurursun ama inletirsin.Tüm olay bu.Yukarıda dedin ya Luffy lastik olduğunu dile getiriyor diye.Luffy serinin başında,kendi köyünde o sınırı aşacak bir adamla karşılaşmış mı acaba ? En güçsüz denizde fiziksel olarak güçlü adam yok zaten.O yüzden Luffy dünyayı tanımıyor ve hakisiz de kendisine zarar verileceğinin farkında değil.

Adam 1000 gölge almıştı, Luffy 100 gölge ile Oars Jr.'ı yerden yere vuruyordu.
Sorma benzer bir olaya Kaido üzerinden girecektim ben aslında. Boyut önemli bu seride Luffy bile kendine devleri örnek alıp G3 tekniklerini buluyor. Ki Dressrosa'ya kadar G3 ile gitti resmen.
Demek ki gözüktüğü kadar güçlü basamıyormuş :( Biri kan çıkarmış diğeri çıkaramamış. He belki diğeri de kan almıştır sahnede yüzü gözü gözükmüyor zaten.
Normalde öyle değil de haklı olduğunu düşünerek devam edeceğim ben şimdi. Çünkü ikisi de manga sahnesi malum.

Moria'nın darbesinden G2 ile çıkıyor malum Luffy. G2'nin de kan akışını hızlandıran bir teknik olduğunu biliyoruz. Muhtemelen G2 ile alakalı o olay. Ama işte benim düşünceme göre lastik meselesi. Ya da Lucci'nin 6 stilinde farklı bir olay var.

Lucci'nin leopar olmayan hali 1000 gölge almış Moria kadar vuramaz. 100 gölge ile Luffy Oars'a adada tur attırıyordu, şimdi 100 gölgeli Luffy ile Lucci'nin leoparsız hali kıyaslanamaz bile.

Adam lastik olmasından ötürü leoparsız hali ile delemiyor bile Luffy'yi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık