Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Luffy'ye Tek Atabilir Mi?

Luffy Karasakal'dan Tek Yer Mi?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Çarpıttığım bir şey yok.

Tekrar konuşmayı baştan hatırlayalım; ben Karasakal Marco'yu ezici üstünlükle yendi, bu onun Yonko seviyesinde olduğunu kanıtlar dedim. Sende; o savaşı görmedik, Jinbe ve Robin orada değildi diye senin tabirinle ''saçma'' şekilde inkar ettin.

Sonra Luffy örneğini verdin, bende dedim ki Luffy'nin Yonko olduğunu kabul etmeyenler var. Karasakal'da 1 tane kişi çıkıp o Yonko değildir dedi mi diye sordum, cevap veremedin. Çünkü yok. Karasakal'dan nefret edenler dahil onun Yonko olduğunu kabul etmiş.

Aokiji örneğine saçma diyorsun, Aokiji seviyesinde birisi bir korsan ile anlaşma yapıyorsa, o korsan en üst seviye olmalı, en azından Yonko seviyesi olmalı. Sağ kol bile kurtarmaz. Bu adam Akainu ile 10 gün dövüşüp ağır şekilde yaralayacak seviyede birisi, muhatap olacağı korsanlar en güçlüleri olmalı, Karasakal'da bunlardan birisi. Kaido nasıl Big Mom ile ortaklığa girdiğinde Gorousei'in bir tarafı tutuşuyorsa, Aokiji'de Karasakal'ın yanına gittiğinde bir tarafları tutuşmuştu. At gözlüğünden bahsetmişsin, ondan sende olmasaydı bu dediklerime hak verirdin. Kendimi her konuda haklı görmüyorum ama bu konuda haklı olduğum bir gerçek, benim kimseyi kandırmak gibi bir derdim yok, görünen köy kılavuz istemez.
Tamam sensin.

Arkadaş kendi kendine benim Teach’i yonkou kabul etmeyenler var dediğimi veya iddia ettiğimi sanıp bunun üzerinden buna cevap vermemi bekliyor. Halbuki yazdıklarımı okusaydı zaten bunu söylediğimi anlardı. Yazık yazık.

Meyveyi iptal edebilirse rahatlıkla tek atar. Yumruğun yarısı boşa gider.

sadece depremi kullanacaksa bound man’a tek atabileceğini sanmam.

Meyveyi iptal edebilirse rahatlıkla tek atar. Yumruğun yarısı boşa gider.

sadece depremi kullanacaksa bound man’a tek atabileceğini sanmam.
Daha H.hakinin ne olduğunu bile bilmiyoruz. Belki Kaidou Luffynin haki kullanmasını engelledi baskıladı. Ben hiç bir karakterin luffye tek atabileceğini düşünmüyorum koka basmış haline. Sonuçta bu adam sadece meyvesiyle dövüşmüyor teach gibi.

Daha H.hakinin ne olduğunu bile bilmiyoruz. Belki Kaidou Luffynin haki kullanmasını engelledi baskıladı. Ben hiç bir karakterin luffye tek atabileceğini düşünmüyorum koka basmış haline. Sonuçta bu adam sadece meyvesiyle dövüşmüyor teach gibi.
Luffy’nin haki seviyesi komutanlar için bile düşüktü. cracker’in bisküvisine bişey işlemedi, Dof gear 2’nin sıradan saldırılarından hasar almıyordu, katakuri luffy’le yumruk çarpıştırınca luffy’nin elleri şişti.
Amirallere baksak fujitora hem meyvesini kullanmadan hem armament yapmadan elephant gun’ı blokladı.

Bound man vücudun yumuşaklığı sayesinde dayanıklıydı. Yarattığı kuvvet sayesinde de yüksek hasar veriyordu. Luffy’nin armamenti yüksek değildi. Armament sıkıntısı elbet bi gün gözümüze sokulacaktı.
boundman çok çok dayanıklı diye komutan saldırılarına dayanmadı. Lastik vücudu belli bi seviyeye kadarki hasarı yok sayıyor. 100 savunmaya 105 vursan 5 hasar verirsin. 200 vursan 100 hasar verirsin. Saldırın 2 kat güçlü ama verdiğin hasar 20 kata çıktı. Dof o savunmayı aşamadı, kata aştı ama düzgün hasar verecek kadar değildi. Bu yüzden luffy boundmanda çok dayanıklı gözüktü. Kaido gibi bi canavarın o savunmayı aşıp tek atması saçma değil.

O savunmayı aşacak seviyede bi kişi luffy’i yamultacaktı. Ben kaido’nun sağ kolu yapar sanıyordum ama kaido’nun kendisi yaptı bunu. dünyanın en güçlü yaratığının seviyesi gösterilirken fiziksel gücü gösterilmiştir. H haki’nin rolü yoktur bence.
Haki engelleyiyor olsa luffy’nin vücudu simsiyah olmazdı zaten.

Bende Karasakala Yonko gözünde bakamıyorum ama muhtemelen 3. meyveyi yemiştir. Karanlıla çekmesi haki kullanamayacağı anlama gelmez. Unutulmaması gereken nokta Kaido Yonko sınıfının dahi üstü bir adam mangaka direk zirveye koyuyor. Atamaz dedim.

Luffy’nin haki seviyesi komutanlar için bile düşüktü. cracker’in bisküvisine bişey işlemedi, Dof gear 2’nin sıradan saldırılarından hasar almıyordu, katakuri luffy’le yumruk çarpıştırınca luffy’nin elleri şişti.
Amirallere baksak fujitora hem meyvesini kullanmadan hem armament yapmadan elephant gun’ı blokladı.

Bound man vücudun yumuşaklığı sayesinde dayanıklıydı. Yarattığı kuvvet sayesinde de yüksek hasar veriyordu. Luffy’nin armamenti yüksek değildi. Armament sıkıntısı elbet bi gün gözümüze sokulacaktı.
boundman çok çok dayanıklı diye komutan saldırılarına dayanmadı. Lastik vücudu belli bi seviyeye kadarki hasarı yok sayıyor. 100 savunmaya 105 vursan 5 hasar verirsin. 200 vursan 100 hasar verirsin. Saldırın 2 kat güçlü ama verdiğin hasar 20 kata çıktı. Dof o savunmayı aşamadı, kata aştı ama düzgün hasar verecek kadar değildi. Bu yüzden luffy boundmanda çok dayanıklı gözüktü. Kaido gibi bi canavarın o savunmayı aşıp tek atması saçma değil.

O savunmayı aşacak seviyede bi kişi luffy’i yamultacaktı. Ben kaido’nun sağ kolu yapar sanıyordum ama kaido’nun kendisi yaptı bunu. dünyanın en güçlü yaratığının seviyesi gösterilirken fiziksel gücü gösterilmiştir. H haki’nin rolü yoktur bence.
Haki engelleyiyor olsa luffy’nin vücudu simsiyah olmazdı zaten.
Haki engelliyor demedim.Kaidonun H.Hakisin bilince yaptığı baskıyla Luffy düzgün kullanamıyor Hakisini böylece tek yiyor. Ben böyle düşünüyorum tam tersi açıklanana kadar da böyle düşünmeye devam edeceğim. Luffy bu H.Haki olayında bu arc kendini geliştirip Kaidou ile savaşabilecek kıvama gelecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık