Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Luffy'ye Tek Atabilir Mi?

Luffy Karasakal'dan Tek Yer Mi?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Burada gazetedeki abartılmış ve yalan dolu haberi okuyoruz.
Luffy tank ateşi korsanlarına emir mi verdi?
Luffy yüksek zekalı mı?
Komutanları kendi mi yendi?
Kaleyi kendisi mi yıktı?
Germa 66, luffynin hangi emrini yerine getirmiş?
Tüm süreci luffy mi yönetmiş ve planlamış?
Tank korsanlarını ittifaka jinbei mi ikna etti luffy mi?

Gazete yalan haberler yazdı. Üstüne de luffy için 5. imparator dedi. Biz gerçeğin ne olduğunu biliyoruz.
Sen araya bir kaynama. Benim üstüne vurgu yaptığım şey çok farklı. Ayrıca senin gerçeği bilmen demek Op evrenin de bildiği anlamına gelmiyor. Şu an Op evreni onu öyle kabul etmiş mi etmiş.

Bu nasıl mantık ya
Karanlık zaten Teachin meyve gücü bunu kullanıp üzerine deprem ile vurursa nasıl tek oluyor bu
Oldu olacak Kaidonun Luffyye baktığına da 3.hamle de bari
Karanlıkla çekmek bir saldırı değil çünkü, nasıl koşarak yanına gidiyorsun, burada da çekerek yakınına çekiyorsun. Bu açı yaratmak ve meyve gücünü etkisiz hale getirmek. Haki kullanıp, koşarak açı yaratmak ve meyve gücüne karşı Haki kullanmaktan farkı ne? Karanlıkla çektiğin vakit rakip bir hasar almıyor bu bir saldırı değil, sadece meyve savunması yapamıyor, yine kendini koruyabilir.

Konumuz Shanks'ın kabul edip etmemesi değil, zaten ben onu ayrı olarak tuttum, ancak o kabul etmiştir diyerek.

Tamam sallıyorsun derken? Biraz terbiyeni takınsan fena olmaz.

''Shanks bununla ilgili tek kelime etmezken'' demişsin, sol alt köşede görünüşe göre yakında görüşebileceğiz gibi duruyor Luffy diyen Shanks değil de kim? Birde bana sallıyor diyorsun. Doğru bunu bile bilmeden bana iftira atan birisi zaten benimle konuşmasın.

Sallamak konusunda gelirsek, Karasakal Yonko seviyesinde olmayabilir demek kadar saçma bir şey bu konuda bulamazsın. En büyük sallama buna denir.
Ahahaha. Bunu bilerek yazdım zaten. Shanksla ilgili bir şeyler yazmadan önce dün okudum tekrar bu bölümleri. Shanks klasik demek geliyorsun Luffy diyor sen gelmişsin 5. Yonkou olarak kabul etmiş diyorsun. Hani nerede bahsediyor iması bile yok. Sen burada algı yapmaya çalışacaksın sonra terbiyesizlik yapan biz olacağız ha yok öyle dünya.

Ahahaha. Bunu bilerek yazdım zaten. Shanksla ilgili bir şeyler yazmadan önce dün okudum tekrar bu bölümleri. Shanks klasik demek geliyorsun Luffy diyor sen gelmişsin 5. Yonkou olarak kabul etmiş diyorsun. Hani nerede bahsediyor iması bile yok. Sen burada algı yapmaya çalışacaksın sonra terbiyesizlik yapan biz olacağız ha yok öyle dünya.
Habere gösterilen iki tepki;
Karasakal : Yonko mu? Bu senin için erken.
Shanks : Görünüşe göre yakında buluşacağız.

Shanks okuduğu habere inanıp, bunu kaale alıyor ve yakında görüşeceğiz diyor. Karasakal'ın tepkisi ise bu habere inanmamak.

Shanks yakında görüşeceğiz yerine farklı bir şey söyleyebilirdi, enteresan ilginç vesaire gibi. Bu haberi okuyup neden yakında görüşebileceğiz diyor, haberi ciddiye aldığı için. Haberin içeriğide Luffy'nin Yonko olmasından bahsediyor.

Dediğim gibi, sen olayı çarpıtıyorsun. Shanks'ın kabul edip etmemesi önemsiz. Ben farklı bir şeyden bahsettim zaten, Luffy'nin Yonko oluşunu kabul etmeyenler var dedim.

Karasakal'ın Yonko olmadığını söyleyen birisini sen gördün mü? Görmemene rağmen Karasakal'ı da tutup Luffy gibi yalandan Yonko olmuş algısı yaratmaya çalışıyorsun, elinde bir veri varsa gel, yoksa senin kullandığın tabir ile ''sallama'' derim.

Luffy'nin 5.Yonko olduğunu Shanks'tan başka kimse kabul etmedi.
Ben farklı bir şeyden bahsettim zaten, Luffy'nin Yonko oluşunu kabul etmeyenler var dedim.
Bir insan kendisi ile nasıl çelişir görüyorsunuz.

Senin benim demek istediğimi anlamadığın nokta şu:
Olayları anlatan Jinbei ve Robin dövüş varken oradalar mıydı? Değillerdi. Dövüşün nasıl gerçekleştiği belli değil aynı Op dünyasındakilerin Luffy’nin Kek Adasında yaptıklarını bilmemeleri gibi. Ben Teach’in söz makam olarak yonkouluğuna bir şey demiyorum aynı Luffy gibi ama ben Teach’in güç olarak hala bir yonkou seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Bana göre amiral yonkou arasındadır şu an. Olay bu.

Serinin zirvesi Koca Ana ve Kaidoudur.

Bir insan kendisi ile nasıl çelişir görüyorsunuz.

Senin benim demek istediğimi anlamadığın nokta şu:
Olayları anlatan Jinbei ve Robin dövüş varken oradalar mıydı? Değillerdi. Dövüşün nasıl gerçekleştiği belli değil aynı Op dünyasındakilerin Luffy’nin Kek Adasında yaptıklarını bilmemeleri gibi. Ben Teach’in söz makam olarak yonkouluğuna bir şey demiyorum aynı Luffy gibi ama ben Teach’in güç olarak hala bir yonkou seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Bana göre amiral yonkou arasındadır şu an. Olay bu.

Serinin zirvesi Koca Ana ve Kaidoudur.
Okuduğunu anlamamışsın, problem bu.

Sadece Shanks kabul etmiş, diğerleri kabul etmemiş diyorum. Bu kabul etmeyenler var demek oluyor. Kimse kabul etmiyor demedim zaten. Karasakal'da 1 tane kişi var mı böyle Karasakal Yonko değildir diyen?

Jinbe'nin Marco ile konuşmadığını nereden biliyorsun? Robin devrimciler ile beraberdi, onların istihbaratı oldukça kuvvetli, böyle önemli bir savaşı yakından takip etmişlerdir. Ve ezici üstünlükten bahsediyor.

Luffy'nin Yonko oluşuna itirazlar var, Big Mom kabul etmiyor, Karasakal etmiyor, Kaido velet diyip küçümsüyor.

Luffy ile kıyaslayabilmen için Karasakal'ın Yonko oluşuna itiraz eden birisini göstermen gerek. Ne itiraz eden var ne bir şey söyleyen, tam tersine ondan nefret eden Jinbe bile bunu kabullenmiş. Akainu ile yakın güçte olan Aokiji'nin onun yanında yer almasıda onun Yonko seviyesinde olduğunu kanıtlıyor. Akainu'ya çok yakın güçte olan birisi, ne diye gidip Yonko seviyesinde bile olmayan bir korsan ile işbirliğine girsin.

Son düzenleme:
Okuduğunu anlamamışsın, problem bu.

Sadece Shanks kabul etmiş, diğerleri kabul etmemiş diyorum. Bu kabul etmeyenler var demek oluyor. Kimse kabul etmiyor demedim zaten. Karasakal'da 1 tane kişi var mı böyle o Yonko değildir diyen?

Jinbe'nin Marco ile konuşmadığını nereden biliyorsun? Robin devrimciler ile beraberdi, onların istihbaratı oldukça kuvvetli, böyle önemli bir savaşı yakından takip etmişlerdir.

Luffy'nin Yonko oluşuna itirazlar var, Big Mom kabul etmiyor, Karasakal etmiyor, Kaido velet diyip küçümsüyor.

Luffy ile kıyaslayabilmen için Karasakal'ın Yonko oluşuna itiraz eden birisini göstermen gerek. Ne itiraz eden var ne bir şey söyleyen, tam tersine ondan nefret eden Jinbe bile bunu kabullenmiş. Akainu ile yakın güçte olan Aokiji'nin onun yanında yer almasıda onun Yonko seviyesinde olduğunu kanıtlıyor. Akainu'ya çok yakın güçte olan birisi, ne diye gidip Yonko seviyesinde bile olmayan bir korsan ile işbirliğine girsin.
Tamam sensin. Dediklerimi çarpıtıp birde saçma şekilde Aokiji örneğini verip duruyorsun. Bir insan bu kadar at gözlü olabilir herhalde. Dediklerimi bir daha açıp tekrara düşmek istemiyorum. Zira kendini her konuda yüzde yüz doğru zanneden birisiyle konuşacak bir şeyim yok. Diğerlerini kandırmaya devam et sen...

Kaido tek atarken kasmadı bile, salladı sopayı tek attı. Yani Teach'in amacı özellikle tek atmaksa zaten atabilmeli.

Tamam sensin. Dediklerimi çarpıtıp birde saçma şekilde Aokiji örneğini verip duruyorsun. Bir insan bu kadar at gözlü olabilir herhalde. Dediklerimi bir daha açıp tekrara düşmek istemiyorum. Zira kendini her konuda yüzde yüz doğru zanneden birisiyle konuşacak bir şeyim yok. Diğerlerini kandırmaya devam et sen...
Çarpıttığım bir şey yok.

Tekrar konuşmayı baştan hatırlayalım; ben Karasakal Marco'yu ezici üstünlükle yendi, bu onun Yonko seviyesinde olduğunu kanıtlar dedim. Sende; o savaşı görmedik, Jinbe ve Robin orada değildi diye senin tabirinle ''saçma'' şekilde inkar ettin.

Sonra Luffy örneğini verdin, bende dedim ki Luffy'nin Yonko olduğunu kabul etmeyenler var. Karasakal'da 1 tane kişi çıkıp o Yonko değildir dedi mi diye sordum, cevap veremedin. Çünkü yok. Karasakal'dan nefret edenler dahil onun Yonko olduğunu kabul etmiş.

Aokiji örneğine saçma diyorsun, Aokiji seviyesinde birisi bir korsan ile anlaşma yapıyorsa, o korsan en üst seviye olmalı, en azından Yonko seviyesi olmalı. Sağ kol bile kurtarmaz. Bu adam Akainu ile 10 gün dövüşüp ağır şekilde yaralayacak seviyede birisi, muhatap olacağı korsanlar en güçlüleri olmalı, Karasakal'da bunlardan birisi. Kaido nasıl Big Mom ile ortaklığa girdiğinde Gorousei'in bir tarafı tutuşuyorsa, Aokiji'de Karasakal'ın yanına gittiğinde bir tarafları tutuşmuştu. At gözlüğünden bahsetmişsin, ondan sende olmasaydı bu dediklerime hak verirdin. Kendimi her konuda haklı görmüyorum ama bu konuda haklı olduğum bir gerçek, benim kimseyi kandırmak gibi bir derdim yok, görünen köy kılavuz istemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık