Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karasakal Gerçekten Kötü mü?

Sizin düşünceniz.

• İyidir

Kullanılan: 10 5.7%
  • Kötüdür

Kullanılan: 128 73.1%
  • Ne iyi ne de kötüdür

Kullanılan: 46 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    175
L
Teach bildiğin kötüdür. Hani Luffy'e abinin idamına geç kaldın deyip alay etmesi bile bir kötülük örneğidir. Yani hayali mayalı bırakın bu işleri.
Luffy ne kadar kötüyse o kadar kötü aşağı yukarı asıl farkı hayinliği oluşturuyor.Luffyde ne ocaklar söndürmüştür kimbilir ama dönüp arkasına hiç bakmıyor mangaka da göstermiyor.Odaya inanacak olsak sözde dressrosada kimse ölmedi en fazla burnu kanadı milletin. :/

Şimdi ben desem , küçükken çok ezildim , hor görüldüm sonra bunun intikamı diye gidip adam öldürüp işkence etsem - ama bu adamı şartlar bunu yapmaya itti- mi denilecek.

Herif sızmış gemiye herkesle sahte dostluk kurmuş. Meyve için arkadaşını öldürmüş.
Sonra hayalim buydu deyip işten sıyrılacak mı.

Aynı adam gidip dünyanın en azılı suçlularının kaçırıyor yanına alıyor.
Ama kötü değil hayali kral olmak o yüzden deyip işten sıyrılacak.

Yine aynı adam fırsattı kollayip bir zamanlar yalandan da olsa baba deyip saygı duyduğu adamı öldürüp meyvesini alacak. Ama hayali o meyve deyip sineye çek.

Bu adam net şekilde kötüdür. Bunun göreceli kısmı yok. Karşısındaki kötü bile olsa yaptığı eylem kötülük içeriyorsa bu o adamı meşru kılmaz.

Bide korsan o yüzden bunu yapıyor denilmiş.

Korsan olunca kötülük yapabilir , onun adı kötülük değil işi bu oluyor oda ayrı enteresan...

@Jason

"Aynı adam gidip dünyanın en azılı suçlularının kaçırıyor yanına alıyor.
Ama kötü değil hayali kral olmak o yüzden deyip işten sıyrılacak."

Yanına alması dışında(bu kısmın zaten kötülükle alakası yok) birebir Luffy değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık