Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Benim söylediğim şey seride üç tane güç unsuru var.Bunar bey haki doruki ve meyve.Bunların hepsinin toplamında üstünsen güçlüsün diyorum ben işte.Iki ayni güçte karakter olsun.Birine gidip gura gurayı ver meyve olan yener.Veya aynı haki ve dorukiye sahip birisine bir üst k.haki ver kazanir.Sen yanlış anlamışsın söylediğimj.
Ama işte bunlar birbirini sıfırlayacak nötr güçlere sahip olabiliyorlar mesela Vergo Law'ı küçümseme belki daha uzun bir savaş sürecek belki Law yenilecek bile ama küçümseme,plan yapma,taktik yapma bunlarda seride önemli he senin dediğin gibi bizim tayfada pek bir önemi yok ama serinin diğer karakterlerinin dinamiğinde önemli bir yeri var. X Drake daha yeni dünyaya girerken bir plan yapıyor ve Kaido'nun adamı oluyor bak güzel bir şekilde ilerlemiş kim bilir daha ne planları var oda ileride çıkar karışımıza.

Ama işte bunlar birbirini sıfırlayacak nötr güçlere sahip olabiliyorlar mesela Vergo Law'ı küçümseme belki daha uzun bir savaş sürecek beli Law yenilecek bile ama küçümseme,plan yapma bunlarda seride önemli he senin dediğin gibi bizim tayfada pek bir önemi yok ama serinin diğer karakterlerinin dinamiğinde önemli bir yeri var.
Anti mevzusunda bunların bir öneminin kalmadığını ayrı parantez ile belirtmeye gerek görmedim.

Law denk getirdimi bölecek vergoyu.Vergo en fazla Lawdan hızlı ise ona göre plan kurabilir.Lawın açtığı Roomu göze alırsak Vergonun pek direneceğini sanmıyorum.Valla şu ana kadar hxhdeki gibi veya narutodaki gibi bir zeka kullanılan savaş görmedim.Tek zeka luffy+law red hawk ve gamma kombosu.Bunun için zekaya gerek var mı sen söyle artik.

Anti mevzusunda bunların bir öneminin kalmadığını ayrı parantez ile belirtmeye gerek görmedim.

Law denk getirdimi bölecek vergoyu.Vergo en fazla Lawdan hızlı ise ona göre plan kurabilir.Lawın açtığı Roomu göze alırsak Vergonun pek direneceğini sanmıyorum.Valla şu ana kadar hxhdeki gibi veya narutodaki gibi bir zeka kullanılan savaş görmedim.Tek zeka luffy+law red hawk ve gamma kombosu.Bunun için zekaya gerek var mı sen söyle artik.
Taktik no:5 var Zoro vs Pica - 2 yıl önce Moria(Oz) vs bizim tayfa var - MF arcı var plana göre yürütülmüş ve başarılmıştır. Başarısız olanlarda var ama onları saymaya gerek duymadım ama planlı dövüşler var.

Taktik no:5 var Zoro vs Pica - 2 yıl önce Moria vs bizim tayfa var - MF arcı var plana göre yürütülmüş ve başarılmıştır.
Mf arcı taktik savaşı gibi bir şeydi.Luffy mfye girince olay luffynin yokunu açın mangaka olarak ben yardım edeceğime döndü olay.Sengoku taktik adamı zaten ama bire bir bir savaşta taktik,zeka denen mevzu oek etkili olmuyor.Hani hep dediğim haki,doruki ve meyve ile karşılaştırdığında devede kulak.

Mf arcı taktik savaşı gibi bir şeydi.Luffy mfye girince olay luffynin yokunu açın mangaka olarak ben yardım edeceğime döndü olay.Sengoku taktik adamı zaten ama bire bir bir savaşta taktik,zeka denen mevzu oek etkili olmuyor.Hani hep dediğim haki,doruki ve meyve ile karşılaştırdığında devede kulak.
WB'nin Squardo olayı MF'de Denizcilerin tarafını 10-0 öne geçirdi onu söyleyeyim.Çok etkili olur veya olmaz ama bunlar var.Eğer plan,taktik vs bunlar içinde apayrı bölümler çıkarırsa hepsine bir fb falan seri o kadar uzatılır ki bundan biraz kaçıyor gibi sanki E.ODA.

WB'nin Squardo olayı MF'de Denizcilerin tarafını 10-0 öne geçirdi onu söyleyeyim.Çok etkili olur veya olmaz ama bunlar var.Eğer plan,taktik vs bunlar içinde apayrı bölümler çıkarırsa hepsine bir fb falan seri o kadar uzatılır ki bundan biraz kaçıyor gibi sanki E.ODA.
Taktiksel hamleler onlar.Toplu bir savaşta zekayı gorürsün zaten.Toplu bir savaşta hakinin dorukinin de pek faydası olmaz.İki taraf aynı güçte ise takım çalışması yapan kazanır gibi.Yine yazayım ben birebir dövüşen bahsediyorum.Birebir dövüşe zeka yok opta.

Oyumu önceden Shanks'a atmıştım.Eğer imkanım olsaydı şu an Shanks'tan oyumu çekerdim.(Sırf sevmediğimden)

Ama hala Kaido'yu en güçlü kabul etmiyorum.Yonko sıralamasının şöyle olduğunu düşünüyorum.

Yaşlı WB,Kaido,Shanks
BM
Amiral

Bu yüzden bence iki tarafta alabilir bu dövüşü.
Oy değiştirme seçeneği var yahu. Özgür irade değişen fikirlere saygılı bir anket bu, Shanks fark atmış.

@Raiden gör buraları. :D

Oy değiştirme seçeneği var yahu. Özgür irade değişen fikirlere saygılı bir anket bu, Shanks fark atmış.

@Raiden gör buraları. :D
@Raiden seride kaç tane boş karekter varsa hepsine yapışmış başka bir şey görmüyor.
Sabo>Shanks>Luffy

Kaido Shanks'ı dövmez gururuna yedirmez, hani herkes diyorya nasıl oldu Shanks geçti geldi diye. Shanks demiştir tek kollu adamla mı dövüşecen, yazık etme bana, benimle Mihawk bile dövüşmüyor.
Kaido düşünmüş rezil bir shichinin vs atmadığı adamla ne uğraşacam demiş dönmüş.

@Raiden seride kaç tane boş karekter varsa hepsine yapışmış başka bir şey görmüyor.
Sabo>Shanks>Luffy

Kaido Shanks'ı dövmez gururuna yedirmez, hani herkes diyorya nasıl oldu Shanks geçti geldi diye. Shanks demiştir tek kollu adamla mı dövüşecen, yazık etme bana, benimle Mihawk bile dövüşmüyor.
Kaido düşünmüş rezil bir shichinin vs atmadığı adamla ne uğraşacam demiş dönmüş.
Ah haha böyle olmuştur, yayalım bunu. O da pişman oldu da işte geri dönemiyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık