Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Meyve gücünü de koymuşum oraya dikkat edersen.Lawın meyvesinin nasıl kestiği hala bilinmeyen bir şey.Hem Lawın artık bir nevi tayfa yamağı olduğunu ve ana karakterlerden biri olduğunu ele alalım artık.Meyvem gücümü harcıyor deyip deyip paso room ile gezmesi ile belli ediyor neyin ne olduğunu.Haklisın bu seriyi baska serilerle güç dengesi yönünden karşılaştırmak diğer serilere hakaret.

Süpernovaların nasıl dayak yediklerinin farkında mısın ? Binney Teachden yemiş küsküyü,Kidin kolu yok ve yüzündeki yara gayet ortada,Law dressrosada poşet oldu,x drake zaten yonkou yamağı,bege de keza öyle.Yani çıkıp da novalar niye güçlü diye bir argüman ortaya atamıyorsun öyle.Hepsi bir şekilde yeni dünyanın azabını çekmiş adamalar.Herkes ana karakterler gibi eğitim alıp yeni dünyaya kilolarca anzer balı takviyesi ile girmiyorlar.

Haki doruki ve meyve total gücü etkileyen faktörler işte.Bunların toplamında en güçlü isen Kaido,Wb gibi adamsın işte.

Mihawk zaten en :a:
Bak şimdi meyve işini katıyorsun olaya işte bende diyorum ki total olarak Vergo güçlüydü ama dikkatsizliği ve küçümsemesi nedeniyle yenildi. Shanks'ın ne çıkacağı belli bile değilken böyle bir konunun açılmasını zaten yanlış buluyorum ama gel gör ki görünen kadarıyla oyumu Kaido'a kullandım tek bir etmen bile olayın seyrini değiştirebiliyorken totalde güçlüysen alırsın mantığı yok işte seride.

Bak şimdi meyve işini katıyorsun olaya işte Shanks'ın ne çıkacağı belli bile değilken böyle bir konunun açılmasını zaten yanlış buluyorum ama gel gör ki görünen kadarıyla oyumu Kaido'a kullandım tek bir etmen bile olayın seyrini değiştirebiliyorken totalde güçlüysen alırsın mantığı yok işte seride.Total olarak Vergo güçlüydü çünkü.
Totalde Vergonun güçlü olduğunu nereden çıkartıyorsun ? Law kalbi alınca tek atıyor full beden adama.Vergo mal gibi ortaya atlamasa bile kaybedecek bu dövüşü çünkü kesmelere direnemeyecek veya engelleyemeyecek.

@Kadan

Muhtemelen o tip birisi çıkacak Kaido

Meyve gücünü de koymuşum oraya dikkat edersen.Lawın meyvesinin nasıl kestiği hala bilinmeyen bir şey.Hem Lawın artık bir nevi tayfa yamağı olduğunu ve ana karakterlerden biri olduğunu ele alalım artık.Meyvem gücümü harcıyor deyip deyip paso room ile gezmesi ile belli ediyor neyin ne olduğunu.Haklisın bu seriyi baska serilerle güç dengesi yönünden karşılaştırmak diğer serilere hakaret.

Süpernovaların nasıl dayak yediklerinin farkında mısın ? Binney Teachden yemiş küsküyü,Kidin kolu yok ve yüzündeki yara gayet ortada,Law dressrosada poşet oldu,x drake zaten yonkou yamağı,bege de keza öyle.Yani çıkıp da novalar niye güçlü diye bir argüman ortaya atamıyorsun öyle.Hepsi bir şekilde yeni dünyanın azabını çekmiş adamalar.Herkes ana karakterler gibi eğitim alıp yeni dünyaya kilolarca anzer balı takviyesi ile girmiyorlar.

Haki doruki ve meyve total gücü etkileyen faktörler işte.Bunların toplamında en güçlü isen Kaido,Wb gibi adamsın işte.

Mihawk zaten en :a:
Ne güzle yazdın var ya. Kid kolu u kaybetti de ne oldu kendine kol yapabileceği tarzda meyvesi var. Hiç bir farkı yok. Sana göre Luffy de yenildi ki Dof'a? Eee. Kid Kaido'ya yenildi de ne oldu? Öldü mü? Yok hala daha yaşıyor. Eee yenildi de ne oldu. Luffy'nin yediği dayağın haddi hesabı yok. Kaç kere yenildiğini sayayım mı? İki sene önce neredeyse ölen Luffy değil miydi? Göğsü delinen. Ace'i kaybeden. Magellan'a yenilen. Kizaru'dan ayarı yiyen. Aokiji'ye yenilen?

Allah aşkına bana boş boş örnekler verme. Luffy için bal bal diyonuz ama Kid'i de ona denk görüyonuz.. Böyle de kendinle celisecek kadar da tutarsız konuşuyorsun.

Bonney Teach'e yenildi de ne oldu? Akainu'nun elinden kaçan şu an ortalıkta dolaşan yoksa Bonney değil mi? Hepsi de ilerliyor. Dediğin örneklerden çok daha fazlasını yaşayan Luffy gördük.

Kid kendinden güçsüzleri yeniyor ama Luffy ile denk. Kid eğitim almadı Luffy Rayleigh'den eğitim aldı ama Luffy ile denk. He kardeş he. Ne çekiyorsun söyle de biz de çekelim.

Totalde Vergonun güçlü olduğunu nereden çıkartıyorsun ? Law kalbi alınca tek atıyor full beden adama.Vergo mal gibi ortaya atlamasa bile kaybedecek bu dövüşü çünkü kesmelere direnemeyecek veya engelleyemeyecek.

@Kadan

Muhtemelen o tip birisi çıkacak Kaido
Yav poşet poşet diye gezen sensin şuan Vergo vs Law açılsa Vergo'ya oy kullanacaksın yapma gözünü seviyim ortada olan bir şeyi Shanks'ı ezeceğim diye kıvırmaya gerek yok.B.haki olarak üstün geliyor ben hiç Law'ın b.hakide Vergo'ya üstün geldiğini görmedim eğer üstün gelseydi kalbi yokken bile o kadar etkilenmezdi darbelerden tecrübe olarak konuşmaya gerek yok fiziksel gücünü de gördük Punk Hazard'da Sanji'nin ayağını çatlatması vs.

Yav poşet poşet diye gezen sensin şuan Vergo vs Law açılsa Vergo'ya oy kullanacaksın yapma gözünü seviyim ortada olan bir şeyi Shanks'ı ezeceğim diye kıvırmaya gerek yok.B.haki olarak üstün geliyor ben hiç Law'ın b.hakide Vergo'ya üstün geldiğini görmedim eğer üstün gelseydi kalbi yokken bile o kadar etkilenmezdi darbelerden tecrübe olarak konuşmaya gerek yok fiziksel gücünü de gördük Punk Hazard'da bir tek meyvesi yoktu.
Adamı sevmemem ile gücün ne farkı var.Ben şenks ezeceğim diye niye kıvırayım ki.Mangaka yani serinin yazarı Kaido > all demiş ben mi kıvırıyorum ?

Ben Kid vs Kaido açsan yine Kide oy atarım.Bu neyi kanıtlar ki ? Adam sürekli kalbini sıkıyor lawın ve dövüyor.Kalbini geri alınca tek attı işte law.Bunun lami cimi yok.

@Alpamis

Yahu sen ne anlatıyorsun ? Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Ben güçsüz olan yenilir diyorum sen gelmiş şu şuna yenildi bu buna yenildi ee diyorsun.Ula yenildiler işte.Niye yenildiler çünkü güçsüzler.Gitmiş kidin kolu gittiyse kol yapmış diyorsun.Ne alaka ?

Adamı sevmemem ile gücün ne farkı var.Ben şenks ezeceğim diye niye kıvırayım ki.Mangaka yani serinin yazarı Kaido > all demiş ben mi kıvırıyorum ?

Ben Kid vs Kaido açsan yine Kide oy atarım.Bu neyi kanıtlar ki ? Adam sürekli kalbini sıkıyor lawın ve dövüyor.Kalbini geri alınca tek attı işte law.Bunun lami cimi yok.

@Alpamis

Yahu sen ne anlatıyorsun ? Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Ben güçsüz olan yenilir diyorum sen gelmiş şu şuna yenildi bu buna yenildi ee diyorsun.Ula yenildiler işte.Niye yenildiler çünkü güçsüzler.Gitmiş kidin kolu gittiyse kol yapmış diyorsun.Ne alaka ?
Eee bende şuan görünen üzere Kaido'a verdim oyumu bende Kaido> All diyorum ama ODA'nın açıklamasından dolayı öyle diyorum aama senin diğer tezin yanlış yok totalde b.hakide ve fiziksel güçte güçsüzsen yenilirsin mantığın yanlış bak meyve üstünlüğünü kendin vermişsin b.hakide ve fiziksel güçte vergo önde meyve gücünde Law bu kadar basit seride.Aç bir konu sor herkese Law'ın Vergo'ya Vergo'nun Law'a üstünlüğü nedir diye benim dediklerimi diyecek forum. Meyve Gücü: Law> Vergo Fiziksel Güç-B.haki Vergo>Law

@Alpamis

Güçsüz olan her zaman yenilir diye bir şey yok. Genel anlamda aralarında çok büyük güç farkı olunca karakter yeniliyor. Ama diğer bakımdan gelişme diye bir olay da var. Eee mantıken bu seride belirli bir seviyeye gelmiş karakterler bu yollardan geçmiştir. Sen diyorsun ki güçsüz olup da kendinden güçlü olanı yenen bir tek Ana karakter var. Ben de diyorum ki bu bütün gelişme ilerleme hikayesine aykırı bir durum. Bu kadar basit. Evirip çevirmeye gerek yok.

Eee bende şuan görünen üzere Kaido attım senin tezin yanlış yok totalde b.hakide ve fiziksel güçte güçsüzsen yenilirsin mantığın yanlış bak meyve üstünlüğünü kendin vermişsin b.hakide ve fiziksel güçte vergo önde meyve gücünde Law bu kadar basit seride görünen şey aç bir konu sor herkese Law'ın Vergo'ya Vergo'nun Law'a üstünlüğü nedir diye benim dediklerimi diyecek forum.
Benim söylediğim şey seride üç tane güç unsuru var.Bunar bey haki doruki ve meyve.Bunların hepsinin toplamında üstünsen güçlüsün diyorum ben işte.Iki ayni güçte karakter olsun.Birine gidip gura gurayı ver meyve olan yener.Veya aynı haki ve dorukiye sahip birisine bir üst k.haki ver kazanir.Sen yanlış anlamışsın söylediğimj.

Güçsüz olan her zaman yenilir diye bir şey yok. Genel anlamda aralarında çok büyük güç farkı olunca karakter yeniliyor. Ama diğer bakımdan gelişme diye bir olay da var. Eee mantıken bu seride belirli bir seviyeye gelmiş karakterler bu yollardan geçmiştir. Sen diyorsun ki güçsüz olup da kendinden güçlü olanı yenen bir tek Ana karakter var. Ben de diyorum ki bu bütün gelişme ilerleme hikayesine aykırı bir durum. Bu kadar basit. Evirip çevirmeye gerek yok.
Luffy dayak yiye gelişmiyor mu ? Ee.Zamanı geldiğinde de mangaka power ile de kazanıyor.

Kidin Kaidoya yenilmesi ona güç katar.Kol vermesi ona güç katar.Yüzündeki yaralarına sebep olan dövüş ona güç katar.Sadece kendinden güçlüleri yenerek güçlenmezsin.Onu ana karakter yapıyor bir tek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık