Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Luffy dayak yiye gelişmiyor mu ? Ee.Zamanı geldiğinde de mangaka power ile de kazanıyor.

Kidin Kaidoya yenilmesi ona güç katar.Kol vermesi ona güç katar.Yüzündeki yaralarına sebep olan dövüş ona güç katar.Sadece kendinden güçlüleri yenerek güçlenmezsin.Onu ana karakter yapıyor bir tek.
Böyle bir şey yok. Haki potansiyeli sadece Luffy de yok. Rayleigh yalnızca sen ölümüne dövüşlerde güçlenirsin demiyor. Böyle ölümüne dövüşlerde haki potansiyelin uyanır diyor. Kendini zorlarsan ve potansiyelin de varsa ilerlersin. Ya da gelişimin yıllara yayılır azar azar ilerlersin. Ama Kid'te Luffy gibi genç olduğuna göre en azından o da kendini böyle zorlayarak gelişmiştir diyebiliriz.

Kid nasıl Kaido'ya yenildiyse Luffy de Amiral'lere kaç kere yenildi. Onlar da gelişip rakibini alt edebild mi? Demek ki bunun da bir sınırı var. Seride sanki herkesin nasıl güçlendiğini görmüşssünüz gibi yorum yapıyordunuz. Ace için de aynı dava geçiyordu. Sonra bir baktık adam savaş içinde haki uyandırıp ateşinin etki etmediği adamı yeniyor. Bol keseden sallamak ne güzel...

@RedTeroR
Durup düşünürdüm acaba sevdiğim karakterlerde problem var mı diye, eğer ki söyleyen sen olmasaydın. :oops:

@Daredewill
Yetkili olsam karşı tarafı banlardım. Özgür düşünce falan bana ters, diktatörlük yapardım. :/

Böyle bir şey yok. Haki potansiyeli sadece Luffy de yok. Rayleigh yalnızca sen ölümüne dövüşlerde güçlenirsin demiyor. Böyle ölümüne dövüşlerde haki potansiyelin uyanır diyor. Kendini zorlarsan ve potansiyelin de varsa ilerlersin. Ya da gelişimin yıllara yayılır azar azar ilerlersin. Ama Kid'te Luffy gibi genç olduğuna göre en azından o da kendini böyle zorlayarak gelişmiştir diyebiliriz.

Kid nasıl Kaido'ya yenildiyse Luffy de Amiral'lere kaç kere yenildi. Onlar da gelişip rakibini alt edebild mi? Demek ki bunun da bir sınırı var. Seride sanki herkesin nasıl güçlendiğini görmüşssünüz gibi yorum yapıyordunuz. Ace için de aynı dava geçiyordu. Sonra bir baktık adam savaş içinde haki uyandırıp ateşinin etki etmediği adamı yeniyor. Bol keseden sallamak ne güzel...
Senin ben neyi savunduğunu anlamıyorum ki.Ben diyorum hava güzel sen diyorsun ekonomi batıyor.Neyi tartıştığımızı anladıktan sonra cevap yaz.Yoksa yazma da yorulmayalım boş yere.

Shanks marineford savaşında kaido yu durdurduğu söyleniyordu bir bölümde doğru mu ?
Ve kaido beyaz sakalı savaş açacağın da shanks araya girmiş yanlış hatırlamıyorsam.

Shanks'ı çok severim cidden ama nasil yonkou oldu bilemiyorum. Tek kollu normal bir adam ote yandan fiziksel anlamda dehşet insanlar var .

Shanks marineford savaşında kaido yu durdurduğu söyleniyordu bir bölümde doğru mu ?
Ve kaido beyaz sakalı savaş açacağın da shanks araya girmiş yanlış hatırlamıyorsam.
İkisi aynı olay hocam.

Shanks'ı çok severim cidden ama nasil yonkou oldu bilemiyorum. Tek kollu normal bir adam ote yandan fiziksel anlamda dehşet insanlar var .
İşte bu ve gücünün saklanması sebepleriyle büyük beklenti var. Hayal kırıklığı da olabilir güç veya kişilik açısından. Tabii sanmıyorum böyle olacağını : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık