Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Seriyi hiç bilmeyen birisi Kid vs Shanksı görse, Shanks 10 15 tane kidi aynı anda alır derdi. Bu kidde bir arc önce bm yi, lawla beraber indirdi. Tabii ki aynı anda 10 kidi alamaz. Bu mümkün değil ama işte her gözüktüğünde ortamı bu kadar domine etti Shanks. Kaido hiçbir wano bölümünde bu kadar dominant değildi. Red filminde yaptıklarıyla bence tartışma bitmişti. Son bölümle artık tartışılcak bir şey de kalmadı.

Shanks’a oy vermiştim
Kaido’nun canavar olmasının hakkını verdiğini görünce oyumu değiştirdim ve yine Shanks’a oy verdim :artiz:

Seriyi hiç bilmeyen birisi Kid vs Shanksı görse, Shanks 10 15 tane kidi aynı anda alır derdi. Bu kidde bir arc önce bm yi, lawla beraber indirdi. Tabii ki aynı anda 10 kidi alamaz. Bu mümkün değil ama işte her gözüktüğünde ortamı bu kadar domine etti Shanks. Kaido hiçbir wano bölümünde bu kadar dominant değildi. Red filminde yaptıklarıyla bence tartışma bitmişti. Son bölümle artık tartışılcak bir şey de kalmadı.
Seriyi hiç bilmeyen biri Shanks alır derdi. Neyse ki biz biliyoruz ve Kaidou alır diyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık