Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    182
Sengoku DocQnun sütçü beygiri hayvanini tekleyemiyor Kaidoyla Kingi mi yenecek :) Kaido daha MFye varmadan 3 5 Boro Breathle denizci koramiral dev px bırakmaz, 15 20 kişi dışında kimse kalmaz karşıda. Onlara da vura vura indirirler. Sengoku kafasına toppyk sıkmış gibi 2 yıl sonra saçlar bembeyaz olmuş. Sengoku ve Garpı fazla büyütüyorsunuz. :)
Ben bu feati DocQ'nun merkepi yonko level diye yorumlarım, öyle büyük adam Sengoku

Oda bu konuda yanlış yaptı.Sıradan bir şekilde Shanks, senaryonun tıkandığı yerde gelip her şeyi toparladı,oldu bittiye getirdi.Kaido gelseydi, yazarlık konusunda bir tık uste çıkabilirdi.Konfor alanından çıkmak istemezsen gelisemezsin,salak adam.Soruya gelince,Oda ne isterse onu yapardı.Mantıklı bir cevap vermek imkansız.
Muazzam yorum, forumdaki ender çok beğendiğim yorumlardan olmuş, çok objektif

Ayrıca ben mi yanlış anlıyorum, ben tamamen kaidonun denizcileri tokatlamaya gelmesini baz alarak konuşmuştum. Rahatlıkla wb yanında yer alırsayı boş verin shanks bile savaşa girse gg wp oluyor denizciler. BB bu durumda shanksi öldürmek isticektir, Oda öldürtmez ama sözler vardır gerçekleşmesi beklenen, BB tayfasıyla kapışılır ve BB tayfası ağır yaralar alır hiç biri ölmez kaçmayı başarırlar, Kaido denizcilere saldırır, ace kurtulur, denizciler yok edilir, Kaido wbnin kelleyi almaya yeltenecekken başka bir güne bırakmaya karar verir biter gibi bişey bu ya :D :D Neden yıllardır yaşayan en güçlüsüymüş garp,akainu,kizaru,sengoku, mihawk, shanks ve wb hayattayken bu introyu flashbacksiz anlatmazsa büyük boşluk var, animenin sonlarına doğru flashback list oluşturup mu yapmayı düşünüyo bu adam. Bu tarz bir hikayeyi tamamlama ya da teknik ya da methodu var mı bilmiyorum. Anime bitme noktasında seri halinde flashback listesi şeklinde bölümlerden oluşan ve final ile tamamlayan animeler varsa bunun örneklerini bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Şuan hikayenin tutarlılığı konusunda Oda ısrarcı olacaktır diye düşünüyorum. Animasyonlardan ben de memnun değilim.

Akainu'nun Wb'yi yendiğini varsayarak
2 amiral + sengoku ve garpın karşısında hiçbirşey duramazdı birşey değişmezdi yani.

Blackbeard bir çakallık yapıp Kaidoyu da öldürüp onun da meyvesini çalıp tüyerdi,asıl o zaman daha da durdurulamaz olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık