Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    182
Ondan dolayı 2 Kata Kuzan yenemez diyorum değil mi, Queen+Suit Sanji King'e bir cacık yapamaz diyen arkadaş :D

Amiral etmeyecek Zoro bir sağ kolu orta zorlukta yendi bu arc daha.Gördüğümüz imparator sağ kolları 2 kişiyken bir amirali yenebilir dersen imkansız demem(amiraline göre) ama ezemezler mümkün değil bu.

Kuzan filo amiraliyle 10 gün kafa kafaya dövüşmüş bir adam.Fuji ya da Gb'den bahsetmiyoruz burda.
Mesajımda biraz abartı var tabii. Zar zor yenip sonra parçalarına ayırırlar. :oleyo:
Zoro da amiral seviyesine çok uzak değildir bence. Yendiği de muhtemelen en güçsüz sağ kol zaten. Katakuri'yi bu kadar kolay yenemezdi mesela.

Amiralleri sisirmeyin denizin en güçlüleri her zaman yonkolar oldu onların sağ kollarıda amirallere yakın kişiler . Sabo vs Fujitora - Kizaru vs Marco gibi örneklerde gördük zaten

Kata ile King arasında senin düşündüğün kadar fark yok. İki King'de iki Kata'da alır Kuzan'ı. Katakuri'nin de hakkını veriyorum yeri gelince senin King'e yaptığın haksızlığın aksine.
Yenemezler.Şu anki Zoro>King ya da Katakuri.O bile Kuzan karşısında net hafif halır.
Konu dışına çektiriyorsun illa beni :D Kata ile King arasında uçurum olduğunu söylediğimi bir kere bile hatırlamıyorum.Karşılıklı gırgır dönüyor forumda sadece.Yüksek zorlukta Kata yener derim.Ki önceden de demiştim.

Eğer karakter gömen birisini arıyor isen @Millennium Wizard'a bakabilirsin.Kata,King'in maskesiz halini bile göremeden yenilir diyordu.Jack ölümün eşiğine getirir Kata'yı derdi zamanında hele.Şimdi unutmuş rolü yapar da xd.

Yenemezler.Şu anki Zoro>King ya da Katakuri.O bile Kuzan karşısında net hafif halır.
Konu dışına çektiriyorsun illa beni :D Kata ile King arasında uçurum olduğunu söylediğimi bir kere bile hatırlamıyorum.Karşılıklı gırgır dönüyor forumda sadece.Yüksek zorlukta Kata yener derim.Ki önceden de demiştim.

Eğer karakter gömen birisini arıyor isen @Millennium Wizard'a bakabilirsin.Kata,King'in maskesiz halini bile göremeden yenilir diyordu.
Yenilir demedim olasılığı var dedim çizse olur yani Oda bu. :)

Eğer karakter gömen birisini arıyor isen @Millennium Wizard'a bakabilirsin.Kata,King'in maskesiz halini bile göremeden yenilir diyordu.Jack ölümün eşiğine getirir Kata'yı derdi zamanında hele.Şimdi unutmuş rolü yapar da xd.
Güncel Zoro azıcık dalak ile çok fena harcar BB paspasçısını :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık