Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Her şeyin sesini duymak , h.haki felan her şeyde yardiracak herhalde.
En fazla zopanın sesini duyabilir öyle işe yaramaz. :D

Benim aklıma bir fikir geldi.Bizimkiler bir şekilde Tama'nın dangoyu buna yedirecekler.Meyve açıkken Kaidou kontrolünü kaybedecek iradesi direnecek ama kendi istediklerini de yapamayacak.Sonra meyveyi kapatmak zorunda kalacak ve öyle yenecekler.Handikapı bu olacak.

Madara vol 2 oldu resmen :) rakip güçlü, nasıl indirileceğini mangaka da bilmiyor. :)

Lotr daki Smaug gibi yaralı yerine vuracaklar bence. :)

Saldırı gücü lazım.K.haki benzeri güçlerle olacak iş değil bu.Adam hem sert hem ejderha hem de çok yüksek ihtimalle b.haki kullanıyor.Bunlarda çok üstün bir savunma eder.Luffy'e b.haki p-upına ek olarak saldırı gücünü arttıracağı bir gear olsa üstüne atıyorum Kid,Law'la dalsa ve onlara da azıcık bir saldırı gücü p-upı verilse olur bu iş.

En fazla zopanın sesini duyabilir öyle işe yaramaz. :D

Benim aklıma bir fikir geldi.Bizimkiler bir şekilde Tama'nın dangoyu buna yedirecekler.Meyve açıkken Kaidou kontrolünü kaybedecek iradesi direnecek ama kendi istediklerini de yapamayacak.Sonra meyveyi kapatmak zorunda kalacak ve öyle yenecekler.Handikapı bu olacak.
Bakalım ama bana göre baya güzel bir dövüş olacak. Oda batırmaz bunu.

Bu zamana kadar rakipler saçmalık üstüne saçmalıkla yenildi ama bu adamlar imparator... Bir ağırlıkları var yani lütfen. Serinin zirvelerine... Bir zahmet saçmalama artık Oda :(

6-7 senedir ilk başladığım zamanlarda ki gibi ruhumu ve aklımı koyarak takip etmiyorum/edemiyorum seriyi sayılır mı ?
O kadar yapmama gerek yoktu zaten bea kardeşim. 5 yıldır bahsediliyor bundan zaten hani dedim bir kere de mi denk gelmedin ?

Gelmemişsin demek ki napalım:fool: Sağlık olsun :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık