Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Kaido'nun yarasını Shanks açmıştır orada pul olmadığı için Luffy darbeleriyle indirecektir. Shanks bunu geleceği gördüğü için yapmıştır.

2 hafta içinde dünya karışınca Kaido çekip gitmesin olaya dalmaya. Zira kendisi Wanonun aksine gazete okuyup dünyayı takip edebiliyor. Dönüşte bütün Wano çökmüş olur. Kaido vs si başka bahara kalır falan.

Kardeşim önce etini G4 yumruklarıyla yumuşatmalısın ardından zeytinyağı,pulbiber ve dere otuyla marine edeceksin ardından yeşil başlımız onu julyen kesip streçle örtüp beklemeye alıcaksın.Ardında Sanji özel DJ ateşinde pişirip yanında kırmızı şarapla yiceksin.MİS.

2 hafta içinde dünya karışınca Kaido çekip gitmesin olaya dalmaya. Zira kendisi Wanonun aksine gazete okuyup dünyayı takip edebiliyor. Dönüşte bütün Wano çökmüş olur. Kaido vs si başka bahara kalır falan.
Kaido senin devrimci lideri gibi arkasına bakmadan kaçan tiplerden değil boşa heveslenme. :D

Ha sormayı unuttum son sayıdan sonra çakma dragon olarak neler hissediyorsun bakayım ? :flaugh:

Keşke öyle bir şey olsa. Çok erken ya bu dövüş için.
Bence de erken. ''bütün gücümüzü sana aktarıyoruz'' saçmalığı yada 20 vs 1 falan görmek istemiyorum kesinlikle.

Kaido senin devrimci lideri gibi arkasına bakmadan kaçan tiplerden değil boşa heveslenme. :D

Ha sormayı unuttum son sayıdan sonra çakma dragon olarak neler hissediyorsun bakayım ? :flaugh:
Adam olaya dalmaya gitçek diyorum sen ne diyon la. Okuduğunu anla bari Mw laf atıcam diye görmüyon bile :(

Çin ejderi ihtimalinin Dragondan kalkmış olmasına gayet sevindiğimi belirtmek isterim.

Bence de erken. ''bütün gücümüzü sana aktarıyoruz'' saçmalığı yada 20 vs 1 falan görmek istemiyorum kesinlikle.
Kaido'nun oluşumu elden geçirilsin, üstüne Weevil gelsin o da elden geçirilsin falan ondan sonra Kaido'ya dalınsın bari. 20'ye 1 mevzusunu ise düşünmek bile istemiyorum. :/ Ya da fedakarlık olsun diye herkes gölgesini Luffy'ye veriyormuş? xD Ögğğkkk en iğrenç klişelerden birisi. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık