Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaderi Değiştirecekken, Kadere Yenilen Kız.

Dragon'un yanında boy göstereceğini düşünüyorum sonuçta Sabo'da şeytan meyvesi yok ve izci tarzı bir yaşamı var denizde hayatta kalabilir yaralar içinde de olsa maximum bi kaç saat içinde dragon tarafından kurtarılmıştır sonuçta Dragon Kutsal Ejder'in gelişini izlemiştir ve o çocuğu da tanıyordur yüzüstü bırakacağını sanmıyorum ileride Dragon'un sağlam adamlarından biri olarak boy göstereceğine inanıyorum..
Hocam adam öldü ama yani SBS'de açıklandı öldüğü bu çok ciddi bi bilgi insanlarla dalga geçmek ya da ters köşe yapmak için böyle bişey yapmaz Oda adam zaten ters köşe uzmanı bu hareketlere gerek yok. Oda kendisi açıkladı Sabo'nun öldüğünü yani yok artık o bidaha gelmicek:(

Ayrıca Dragonun kutsal ejderleri izlediği sahne (Anime de) Filler , Mangada yokmuş öyle bir sahne sadece bir yere gidiyorum diyormuş.
Konuda sapıyor gibi yavaş yavaş , Kuinadan Sabo'ya geçtik.

Sonunda yayınladın, şükürler ola. :/
Ben hayatım boyunca, hemen her kitapta, dizide, filmde veya animede, Kuina gibi kızlara sinir olmuşumdur. Kendini üstün gören, tavrından ödün vermeyen, burnu havalarda. Yani tam feminist bakış açısıyla hazırlanmış karakter. Tabi ki Kuina'yı ilk gördüğümde direkt olarak onu da aynı kategoriye almıştım. Ancak çok geçmeden yanıldığımı fark ettim. Onun o tavırları, huyundan değil de, çevresinin etkilerinden kaynaklanıyordu. Kız olduğundan, kollarının erkeklerinki kadar güçlenemeyeceğini ve eninde sonunda mağlup olacağını ve dojonun başına geçemeyeceğini yahut dünyanın en iyisi olamayacağını öğrenmişti de böylesine ketumdu. Haklıydı da. Küçük yaşında kalender olmuş ve kadere cidden mağlup olmuş oldu. Çok üzücüydü.
Her şey bir yana, Kuina gibi dikkat sahibi bir kılıç ustasının, büyüklerini, hem de büyük erkekleri yenebilen bir kılıç ustasının, böylesine basit bir şekilde ölmesi de saçmalık ötesi. Merdivenden düştü de öldü, demek uçarılıktır böyle bir karakter için. En azından ormanda vahşi bir hayvana denk gelseydi, çetince mücadele edip kaderine mağlup olsaydı daha şahane olurdu. Olmadı da olmadı. Kaderine mağlup oldu, hüznüne hakim olmadı da belki dikkatsizlikten düştü de öldü. Ancak yine de, bize Zoro'yu ve hırsını miras bıraktı. Zoro gibi dehşetengiz bir adamın buralara gelmesine vesile oldu. Zoro her zor duruma düştüğünde aynı şeyleri sayıkladı; Birine söz verdim, burada ölemem!..

Beklediğimden kısa olsa da, güzel yazıydı hacım. Eline sağlık.

Sonunda yayınladın, şükürler ola. :/
Ben hayatım boyunca, hemen her kitapta, dizide, filmde veya animede, Kuina gibi kızlara sinir olmuşumdur. Kendini üstün gören, tavrından ödün vermeyen, burnu havalarda. Yani tam feminist bakış açısıyla hazırlanmış karakter. Tabi ki Kuina'yı ilk gördüğümde direkt olarak onu da aynı kategoriye almıştım. Ancak çok geçmeden yanıldığımı fark ettim. Onun o tavırları, huyundan değil de, çevresinin etkilerinden kaynaklanıyordu. Kız olduğundan, kollarının erkeklerinki kadar güçlenemeyeceğini ve eninde sonunda mağlup olacağını ve dojonun başına geçemeyeceğini yahut dünyanın en iyisi olamayacağını öğrenmişti de böylesine ketumdu. Haklıydı da. Küçük yaşında kalender olmuş ve kadere cidden mağlup olmuş oldu. Çok üzücüydü.
Her şey bir yana, Kuina gibi dikkat sahibi bir kılıç ustasının, büyüklerini, hem de büyük erkekleri yenebilen bir kılıç ustasının, böylesine basit bir şekilde ölmesi de saçmalık ötesi. Merdivenden düştü de öldü, demek uçarılıktır böyle bir karakter için. En azından ormanda vahşi bir hayvana denk gelseydi, çetince mücadele edip kaderine mağlup olsaydı daha şahane olurdu. Olmadı da olmadı. Kaderine mağlup oldu, hüznüne hakim olmadı da belki dikkatsizlikten düştü de öldü. Ancak yine de, bize Zoro'yu ve hırsını miras bıraktı. Zoro gibi dehşetengiz bir adamın buralara gelmesine vesile oldu. Zoro her zor duruma düştüğünde aynı şeyleri sayıkladı; Birine söz verdim, burada ölemem!..

Beklediğimden kısa olsa da, güzel yazıydı hacım. Eline sağlık.
Kısa ve öz olsun istedim teşekkürler Yusuf.
Aslında Dojo'da usta olabilirdi sonuçta küçüklere eğitim verecek veya Tashigi gibi mental yapıda olan bir kızın bile Kaptanlık seviyesine geldiğini görünce Kuinanın da Marineye geçip iyi bir kariyer yapabileceğini düşünüyorum.
Gerçi o katılmazdı ya Marineye neyse.

Kuina-Ace- senaryo gereği öldü. ''Potansiyeli fazlaydı'', ''Babası kılıç ustasıydı'' ve kılıç sanatı herkesten iyi biliyordu ve ''zoro gibi fenomeni 2001 defa yenmiş'', ''Dünya hükümeti potansiyeli yüzünden'' komployla aradan çıkardı :D

Çok güzel yazmışsın teşekkürler. ^^ Keşke Kuina ileride bir yerlerden çıksa ileride :/ Ama sanırım mümkün değil bu söylediğim. :hmm:

Yok abi öldü yani bildiğin SBS'de açıklamış adam. Daha geri dönüşü yok Naruto olsa neyse ama OP'ta olmaz öyle şeyler:D Kuina ise,Zoro'ya ilham kaynağı olmuş halada manevi olarak Zoro'ya güç veren güzel ve azimli ama kadere mağlup olmuş bi kardeşimiz. O olmasaydı bencede Zoro bu kadar güçlü olmazdı.
Sabo'nun öldüğünü sbs'de mi açıklamış? Güldüm :)
Dragon'un yanında boy göstereceğini düşünüyorum sonuçta Sabo'da şeytan meyvesi yok ve izci tarzı bir yaşamı var denizde hayatta kalabilir yaralar içinde de olsa maximum bi kaç saat içinde dragon tarafından kurtarılmıştır sonuçta Dragon Kutsal Ejder'in gelişini izlemiştir ve o çocuğu da tanıyordur yüzüstü bırakacağını sanmıyorum ileride Dragon'un sağlam adamlarından biri olarak boy göstereceğine inanıyorum..
Hocam tebrikler! Geleceği görmüşsün :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık