Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaderi Değiştirecekken, Kadere Yenilen Kız.

thosy

Kuina'nın öldüğü kesin mi ki?Belki de beyni yıkandı Tashigi olarak hayatına devam ediyor.Yani Oda bir hikaye yazıp Tashigi'yi Kuina çıkartabilir.
Hiç sanmıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam cenazesini bile kaldırmışlardı. Sabo'yu bile öldüren Oda sensei böyle bir trollük yapmaz bence.
Kayıp ikiz kardeşi filan olabilir anca çok zorlarsak. Böyle brezilya dizisi tadında senaryo yazacak birisi değil gibi Oda sensei. Benim seriden yola çıkarak aldığım izlenim bu şekilde. :)

Mangada filler bölümmü var ?

Wiper'ın ölmemesi seri için normal adam 2 defa red kadranınıda kullandı yine ölmedi. Usop , Sanji , Zoro , Robin , Ganfall da ölmedi. Ben şu kızın babası vardı onu söylüyorsun sandım sıradan birisi yıldırım gelecekken kaçıyordu genelde herkes o örneği verdiği için onu söylediğini düşündüm.

Kuina'nın merdivenden düşüp öldüğünü söylediler bitti. Belkide Zoro'dan bir şeyler sakladılar ve ilerde çıkar kokusu. Mesela Luffy'nin çocukluğu gösterilirken Dragon gemiye yaralı birisini getiriyor ama kim olduğu belli değil, illa ki açıklanacak o kişi. Kuina olayında da Dojolar arası rekabetten dolayı, Dojo sahibinin kızına(Kuina) bir saldırı olmuştur ve Kuina o şekilde ölmüştür ama bu Zoro'dan saklamışlardır. Zoro bu kişi ile yeni dünyada karşılarışır belki. Bu dediklerim Tashigi-chan olmasaydı olabilirdi ama şuan Kuina'nın yerine Tashigi var..

thosy

Kuina'nın merdivenden düşüp öldüğünü söylediler bitti. Belkide Zoro'dan bir şeyler sakladılar ve ilerde çıkar kokusu. Mesela Luffy'nin çocukluğu gösterilirken Dragon gemiye yaralı birisini getiriyor ama kim olduğu belli değil, illa ki açıklanacak o kişi. Kuina olayında da Dojolar arası rekabetten dolayı, Dojo sahibinin kızına(Kuina) bir saldırı olmuştur ve Kuina o şekilde ölmüştür ama bu Zoro'dan saklamışlardır. Zoro bu kişi ile yeni dünyada karşılarışır belki. Bu dediklerim Tashigi-chan olmasaydı olabilirdi ama şuan Kuina'nın yerine Tashigi var..
Sago'nun öldüğünü Oda sensei bir yerde açıklamıştı. Ben de hep Sago'dur diye umuyordum, hayal kırıklığına uğramıştım duyduğumda. :mad:

Sago'nun öldüğünü Oda sensei bir yerde açıklamıştı. Ben de hep Sago'dur diye umuyordum, hayal kırıklığına uğramıştım duyduğumda. :mad:
Sabo'yu özellikle yazmadım ben konu sapmasın diye, bence tekrar göreceğiz onu. Sabo=Obito..:) Oda geçiştirmek için öldü demiştir..:D

Hocular umarım yazıyı yanlış anlamıyorsunuzdur :D
Yazının amacı Kuinanın ölümüne isyan değil , Nedenini sormak değil veya ölmedi ! demek de değil sadece bunun üstünde bir inceleme ve anlamını tartışma :D

Sabo'yu özellikle yazmadım ben konu sapmasın diye, bence tekrar göreceğiz onu. Sabo=Obito..:) Oda geçiştirmek için öldü demiştir..:D
Yok abi öldü yani bildiğin SBS'de açıklamış adam. Daha geri dönüşü yok Naruto olsa neyse ama OP'ta olmaz öyle şeyler:D Kuina ise,Zoro'ya ilham kaynağı olmuş halada manevi olarak Zoro'ya güç veren güzel ve azimli ama kadere mağlup olmuş bi kardeşimiz. O olmasaydı bencede Zoro bu kadar güçlü olmazdı.

Yok abi öldü yani bildiğin SBS'de açıklamış adam. Daha geri dönüşü yok Naruto olsa neyse ama OP'ta olmaz öyle şeyler:D Kuina ise,Zoro'ya ilham kaynağı olmuş halada manevi olarak Zoro'ya güç veren güzel ve azimli ama kadere mağlup olmuş bi kardeşimiz. O olmasaydı bencede Zoro bu kadar güçlü olmazdı.
Dragon'un yanında boy göstereceğini düşünüyorum sonuçta Sabo'da şeytan meyvesi yok ve izci tarzı bir yaşamı var denizde hayatta kalabilir yaralar içinde de olsa maximum bi kaç saat içinde dragon tarafından kurtarılmıştır sonuçta Dragon Kutsal Ejder'in gelişini izlemiştir ve o çocuğu da tanıyordur yüzüstü bırakacağını sanmıyorum ileride Dragon'un sağlam adamlarından biri olarak boy göstereceğine inanıyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık